Як перенести відео з комп'ютера на Apple-пристрій за допомогою iTunes

Как через Айтюнс скинуть видео на Айфон
Для того щоб перенести медіафайли з комп'ютера на iPhone, iPad або iPod, користувачі звертаються до допомоги програми iTunes, без якої це завдання здійснити не вийде. Зокрема, сьогодні ми докладніше розглянемо, яким чином за допомогою даної програми здійснюється копіювання відео з комп'ютера на одне з яблучних пристроїв.

ITunes – популярна програма для комп'ютерів під управлінням операційних систем Windows і Mac, основна функція якої – управління Apple-устройствмі з комп'ютера. За допомогою даної програми можна не тільки відновлювати пристрій, зберігати резервні копії, виконувати покупки в магазині iTunes Store, але і переносити медіафайли, що зберігаються на комп'ютері, на пристрій.

Як перенести відео з комп'ютера на iPhone, iPad або iPod?

Слід відразу обмовитися, що для того, щоб ви змогли перенести на свій портативний пристрій відеозапис, воно повинно бути обов'язково бути в форматі MP4. Якщо у вас Відео іншого формату, то попередньо його потрібно перетворити.

Як конвертувати відео у формат MP4?

Для конвертації відео можна скористатися як спеціальною програмою, наприклад, Hamster Free Video Converter, яка дозволяє легко конвертувати відео в формат, адаптований для перегляду на «яблучному» пристрої, так і скористатися онлайн-сервісом, робота з яким буде протікати прямо у вікні браузера.

Завантажити програму Hamster Free Video Converter

У нашому ж прикладі ми розглянемо, яким чином виконується конвертація відео за допомогою онлайн-сервісу.

 1. Для початку перейдіть у своєму браузері за цим посиланням на сторінку сервісу Convert Video Online. У вікні, клацніть по кнопці " відкрити файл» , а потім у провіднику Windows виберіть свій відеофайл.
 2. Как через Айтюнс скинуть видео на Айфон
 3. Другим етапом у вкладці»Відео" позначте пункт «Apple» , а потім виберіть пристрій, на якому згодом буде відтворюватися відео.
 4. Как через Айтюнс скинуть видео на Айфон
 5. Клацніть по кнопці «Налаштування» . Тут, при необхідності, ви зможете збільшити якість кінцевого файлу (якщо відео буде відтворюватися на маленькому екрані, то максимальна якість виставляти не варто, але і сильно занижувати якість також не слід), змінити використовувані аудіо - та відеокодеки, а також, при необхідності, прибрати звук з відео.
 6. Как через Айтюнс скинуть видео на Айфон
 7. Запустіть процес перетворення відео, натиснувши кнопку " конвертувати» .
 8. Как через Айтюнс скинуть видео на Айфон
 9. Почнеться процес конвертації, тривалість якого буде залежати від початкового розміру відео і обраного якості.
 10. Как через Айтюнс скинуть видео на Айфон
 11. Після завершення перетворення вам буде запропоновано завантажити результат на комп'ютер.
 12. Как через Айтюнс скинуть видео на Айфон

Як додати відео в iTunes?

Тепер, коли потрібний ролик є на вашому комп'ютері, можна переходити до етапу його додавання в iTunes. Зробити це можна двома способами: перетягуванням у вікно програми і через меню iTunes. У першому випадку вам на екрані потрібно одночасно відкрити два вікна – iTunes і папку з відеозаписом. Просто перетягніть відеозапис мишею у вікно iTunes, після чого відео автоматично потрапить в потрібний розділ програми.

Как через Айтюнс скинуть видео на Айфон

 1. У другому випадку у вікні iTunes клацніть по кнопці " Файл» і відкрийте пункт " Додати файл до медіатеки» . У вікні подвійним кліком миші виберіть свою відеозапис.
 2. Как через Айтюнс скинуть видео на Айфон
 3. Щоб переглянути, чи було успішно додано відео в iTunes, відкрийте в лівому верхньому кутку програми розділ «фільми» , а потім перейдіть до вкладки »мої фільми" . У лівій області вікна відкрийте підвкладку " домашні відео» .
 4. Как через Айтюнс скинуть видео на Айфон

Як перенести відео на iPhone, iPad або iPod?

 1. Підключіть свій пристрій до комп'ютера за допомогою USB-кабелю або Wi-Fi синхронізації. Клацніть по з'явилася мініатюрної іконці пристрою у верхній області iTunes.
 2. Как через Айтюнс скинуть видео на Айфон

 3. Потрапивши в меню управління вашим Apple-пристроєм, перейдіть в лівій області вікна до вкладки «фільми» , а потім поставте галочку біля пункту " синхронізувати фільми» .
 4. Как через Айтюнс скинуть видео на Айфон
 5. Поставте галочку біля тих відеозаписів, які будуть перенесені на пристрій. У нашому випадку це єдиний ролик, тому виставляємо біля нього галочку, а потім натискаємо в нижній області вікна по кнопці " застосувати» .
 6. Как через Айтюнс скинуть видео на Айфон
 7. Почнеться процес синхронізації, після закінчення якого відеозапис буде скопійована на ваш гаджет. Переглянути його ви зможете в додатку»відео" на вкладці " домашні відео» на вашому пристрої.
 8. Как через Айтюнс скинуть видео на Айфон

Сподіваємося, дана стаття допомогла вам розібратися, яким чином виконується перенесення відео на iPhone, iPad або iPod. Якщо у вас залишилися питання, задавайте їх в коментарях.

більше статей на цю тему: