Як додати звуки до iTunes

Как добавить звуки в iTunes
Як правило, програма iTunes використовується користувачами для управління Apple-пристроями з комп'ютера. Зокрема, ви можете переносити на пристрій звуки, використовуючи їх, наприклад, в якості повідомлень при вхідних смс-повідомленнях. Але перш ніж звуки виявляться на вашому пристрої, їх потрібно додати в iTunes.

Вперше працюючи в програмі iTunes, практично кожен користувач стикається з тими чи іншими труднощами при виконанні певних завдань. Справа в тому, що, наприклад, при тому ж перенесення звуків з комп'ютера в iTunes необхідно дотримуватися деяких правил, без яких звуки в програму так додані і не будуть.

Як додати звуки в Айтюнс?

Підготовка звуку

Для того, щоб встановити на iPhone, iPod або iPad власний звук на вхідне повідомлення або дзвінок, потрібно додати його в програму iTunes, а вже потім синхронізувати з пристроєм. Перш, ніж ви додасте звук в iTunes, необхідно переконатися в дотриманні наступних нюансів:

 1. Тривалість звукового сигналу не більше 40 секунд;
 2. Звук має музичний формат m4r.

Звук можна вже знайти як готові в Інтернеті і завантажити на комп'ютер, так і створити його самостійно з будь-якого музичного файлу, наявного на вашому комп'ютері. Про те, як можна створити звук для iPhone, iPad або iPod за допомогою онлайн-сервісу і програми iTunes, раніше розповідалося на нашому сайті.

Читайте також: Як створити рингтон для iPhone і додати його на пристрій

Додавання звуків до iTunes

Додати звуки, наявні на комп'ютері, в iTunes ви можете двома способами: за допомогою Провідника Windows і через меню iTunes.

Щоб додати звук в iTunes через провідник Windows, вам буде потрібно відкрити на екрані одночасно два вікна: iTunes і папку, в якій відкритий ваш звук. Просто перетягніть його у вікно iTunes і звук буде автоматично потрапить в розділ звуки, але за умови, що всі вищеописані нюанси будуть дотримані.

Как добавить звуки в iTunes
 1. Щоб додати звук в iTunes через меню програми, клацніть у верхньому лівому кутку по кнопці " Файл» , а потім перейдіть до пункту " Додати файл до медіатеки» .
 2. Как добавить звуки в iTunes
 3. На екрані відобразиться провідник Windows, в якому вам буде потрібно пройти до папки, в якій зберігається ваш музичний файл, а потім вибрати його подвійним кліком миші.
 4. Щоб відобразити розділ iTunes, в якому зберігаються звуки, клацніть у верхньому лівому кутку по найменуванню поточного розділу, а потім в відобразиться додатковому меню виберіть пункт»Звуки" . Якщо у Вас даний пункт відсутній, клацніть по кнопці «редагувати меню» .
 5. Как добавить звуки в iTunes
 6. У вікні поставте галочку біля пункту»Звуки" , а потім клацніть по кнопці »Готово" .
 7. Как добавить звуки в iTunes
 8. Відкривши розділ»Звуки" , на екрані відобразиться список всіх музичних файлів, які можуть бути встановлені на Apple-пристрій в якості рингтона або звукового сигналу для вхідних повідомлень.
 9. Как добавить звуки в iTunes

Як синхронізувати звуки з пристроєм Apple?

Заключний етап – це копіювання звуків на ваш гаджет.

 1. Щоб виконати це завдання, підключіть його до комп'ютера (за допомогою USB-кабелю або Wi-Fi синхронізації), а потім клацніть в iTunes по відобразилася іконці пристрою.
 2. Как добавить звуки в iTunes

 3. У лівій області вікна пройдіть до вкладки»Звуки" . Дана вкладка повинна з'явитися в програмі тільки після того моменту, як звуки будуть додані в iTunes.
 4. Как добавить звуки в iTunes
 5. У вікні поставте галочку біля пункту " синхронізувати звуки» , а потім виберіть один з двох доступних пунктів: " всі звуки» , якщо ви хочете додати на Apple-пристрій всі звуки, наявні в iTunes, або " вибрані звуки» , після чого вам буде потрібно відзначити, які звуки будуть додані на пристрій.
 6. Как добавить звуки в iTunes
 7. Закінчите перенесення інформації на пристрій, клацнувши в нижній області вікна по кнопці " синхронізувати» (»застосувати").
 8. Как добавить звуки в iTunes
 9. Відтепер звуки будуть додані до Вашого пристрою Apple. Щоб змінити, наприклад, звук вхідного смс-повідомлення, відкрийте на пристрої додаток «Налаштування» , а потім перейдіть до розділу »Звуки" .
 10. Как добавить звуки в iTunes
 11. Відкрийте пункт " Звук повідомлення» .
 12. Как добавить звуки в iTunes
 13. В блоці " рингтони» першими ж за списком будуть значитися призначені для користувача звуки. Вам лише залишається тапнуть по обраному звуку, тим самим зробивши його звуків для повідомлень за замовчуванням.
 14. Как добавить звуки в iTunes

Якщо трохи розібратися, то через деякий час використання програми iTunes стає набагато зручніше і комфортніше за рахунок можливості організації медіатеки.

більше статей на цю тему: