Способи усунення помилки 2009 в iTunes

iTunes: ошибка 2009
Хочемо ми цього чи ні, але періодично стикаємося при роботі з програмою iTunes з появою різних помилок. Кожна помилка, як правило, супроводжується своїм унікальним номером, що дозволяє спростити завдання її усунення. У даній статті піде мова про помилку з кодом 2009 при роботі з iTunes.

Помилка з кодом 2009 може з'явитися на екрані користувача під час виконання процедури відновлення або оновлення. Як правило, подібна помилка вказує Користувачеві на те, що при роботі з iTunes виникли проблеми з підключенням по USB. Відповідно, всі наші наступні дії будуть спрямовані на вирішення цієї проблеми.

Способи вирішення помилки 2009

Спосіб 1: замініть USB-кабель

У більшості випадків помилка 2009 виникає через USB-кабель, який ви використовуєте.

Якщо ви використовуєте неоригінальний (і навіть сертифікований Apple) кабель USB, то слід обов'язково замінити його на оригінальний. Якщо ж на вашому оригінальному кабелі є будь – які пошкодження – скручування, перегини, окислення-слід також провести заміну кабелю на оригінальний і обов'язково цілий.

Спосіб 2: Підключіть пристрій до іншого порту USB

Досить часто конфлікт між пристроєм і комп'ютером може виникнути через USB-порт.

У цьому випадку, щоб вирішити проблему, спробуйте підключити пристрій до іншого порту USB. Наприклад, якщо у вас стаціонарний комп'ютер, то краще вибирати USB-порт зі зворотного боку системного блоку, але краще не використовувати USB 3.0 (він виділяється синім кольором).

Якщо ви підключаєте пристрій до додаткових пристроїв з USB (вбудований порт в клавіатуру або USB-хаб), то також слід відмовитися від їх використання, віддавши перевагу прямому підключенню пристрою до комп'ютера.

Спосіб 3: від'єднайте всі підключені пристрої до USB

Якщо в той момент, коли iTunes видає помилку 2009, до комп'ютера підключені і інші пристрої до USB-портів (за винятком клавіатури і миші), то обов'язково вимкніть їх, залишивши підключеним лише Apple-пристрій.

Спосіб 4: відновлення пристрою через режим DFU

Якщо жоден із способів, наведених вище, так і не зміг допомогти усунути помилку 2009, варто спробувати виконати відновлення пристрою через спеціальний режим відновлення (DFU).

Для цього повністю вимкніть пристрій, а потім підключіть його до комп'ютера за допомогою кабелю USB. Запустіть програму iTunes. Оскільки пристрій відключено, воно не визначиться iTunes до тих пір, поки ми не введемо гаджет в режим DFU.

Щоб ввести ваше Apple-пристрій в режим DFU, затисніть на гаджет фізичну кнопку включення і тримайте протягом трьох секунд. Після того, не відпускаючи кнопку включення, затисніть кнопку «Додому» і тримайте обидві клавіші затиснутими 10 секунд. На завершення відпустіть кнопку включення, продовжуючи утримувати «додому» до тих пір, поки ваш пристрій не визначиться iTunes.

iTunes: ошибка 2009

Ви ввели пристрій в режим відновлення, а значить, вам доступна лише ця функція. Для цього клацніть по кнопці «відновити iPhone» .

iTunes: ошибка 2009

Запустивши процедуру відновлення, дочекайтеся того моменту, поки на екрані не відобразиться помилка 2009. Після цього закрийте iTunes і запустіть програму знову (Apple-пристрій від комп'ютера відключати не слід). Знову запустіть процедуру відновлення. Як правило, після виконання даних дій відновлення пристрою завершується без появи помилок.

Спосіб 5: підключіть Apple-пристрій до іншого комп'ютера

Отже, якщо помилка 2009 так і не була усунена, а відновити пристрій вам необхідно, тоді вам слід спробувати завершити розпочате на іншому комп'ютері з встановленою програмою iTunes.

Якщо у вас є свої рекомендації, які дозволять усунути помилку з кодом 2009, розкажіть про них в коментарях.

більше статей на цю тему: