Способи усунення помилки 3014 в iTunes

Ошибка 3014 в iTunes при обновлении
iTunes-популярний медіакомбайн, який використовується для роботи з Apple-пристроями на комп'ютері. На жаль, далеко не завжди поставлена задача в даній програмі може увінчатися успіхом, якщо на екрані відображається помилка з певним кодом. У даній статті піде мова про способи вирішення помилки 3014 в iTunes.

Помилка 3014, як правило, говорить Користувачеві про те, що виникли неполадки при з'єднанні з серверами Apple або при підключенні до пристрою. Відповідно, подальші методи будуть спрямовані на усунення саме цих неполадок.

Способи вирішення помилки 3014

Спосіб 1: виконайте перезавантаження пристроїв

Перш за все, зіткнувшись з помилкою 3014, необхідно виконати перезавантаження як комп'ютера, так і відновлюваного (оновлюваного) Apple-пристрої, причому для другого необхідно зробити примусову перезавантаження.

Комп'ютер перезавантажте в звичайному режимі, а на Apple-пристрої затисніть дві фізичні кнопки: включення і «додому». Приблизно через секунд 10 відбудеться різке відключення, після якого пристрій потрібно завантажити в звичайному режимі.

Ошибка 3014 в iTunes при обновлении

Спосіб 2: оновіть iTunes до останньої версії

Застаріла версія iTunes може бути причиною виникнення багатьох неполадок в роботі даної програми, в зв'язку з чим найочевидніше рішення – це виконати перевірку на наявність оновлень і, якщо вони будуть виявлені, встановити на комп'ютер.

Спосіб 3: перевірте файл hosts

Як правило, якщо програма iTunes не може з'єднатися з серверами Apple, то варто запідозрити змінений файл hosts, який в більшості випадків видозмінюється вірусами.

Для початку вам буде потрібно виконати перевірку системи на наявність вірусів. Зробити це ви зможете як за допомогою вашого антивіруса, так і спеціальної лечащей утиліти Dr.Web CureIt.

Завантажити програму Dr.Web CureIt

Після того як комп'ютер буде очищений від вірусів, вам буде потрібно його перезавантажити і перевірити файл hosts. Якщо файл hosts буде відрізнятися від початкового стану, вам буде потрібно повернути йому колишній зовнішній вигляд. Детальніше про те, як це завдання можна здійснити, описано на офіційному сайті Microsoft за цим посиланням .

Спосіб 4: вимкніть антивірус

Деякі антивіруси та інші захисні програми можуть приймати дії iTunes за вірусну активність, тим самим блокуючи доступ програми до серверів Apple.

Щоб перевірити, чи є ваш антивірус причиною помилки 3014, призупиніть на час його роботу, а потім перезапустіть iTunes і спробуйте завершити в програмі процедуру відновлення або оновлення.

Якщо помилка 3014 більше не з'являлася, вам буде потрібно перейти в Налаштування антивіруса і додати програму iTunes в список виключень. Також незайвим буде відключення фільтрації TCP / IP, якщо подібна функція активована в антивірусі.

Спосіб 5: почистіть комп'ютер

У деяких випадках помилка 3014 може виникати через те, що на комп'ютері відсутня необхідне вільне місце, необхідне для збереження завантаженої прошивки на комп'ютер.

Для цього звільніть місце на комп'ютері, видаливши непотрібні файли і комп'ютерні Програми, а потім повторіть спробу відновити або оновити Apple-пристрій.

Спосіб 6: проведіть процедуру відновлення на іншому комп'ютері

Якщо жоден спосіб вам так і не допоміг вирішити проблему, тоді, можливо, варто спробувати завершити процедуру відновлення або оновлення Apple-пристрої на іншому комп'ютері.

Як правило, це основні способи вирішення помилки 3014 при роботі з iTunes. Якщо у вас є свої способи вирішення виниклої проблеми, розкажіть про них в коментарях.

більше статей на цю тему: