Способи усунення помилки 29 в iTunes

iTunes: ошибка 29
Працюючи з програмою iTunes, Користувач не захищений від виникнення різних помилок, які не дозволяють завершити розпочате. Кожна помилка має свій індивідуальний код, який говорить про причини її виникнення, а значить, спрощує процедуру усунення. У даній статті піде про помилку iTunes з кодом 29.

Помилка 29, як правило, з'являється в процесі відновлення або оновлення пристрою і говорить Користувачеві про те, що є проблеми в роботі програмного забезпечення.

Способи усунення помилки 29

Спосіб 1: оновіть iTunes

В першу чергу, зіткнувшись з помилкою 29, необхідно запідозрити застарілу версію iTunes, встановлену на вашому комп'ютері.

В даному випадку вам буде потрібно лише перевірити програму на наявність оновлень і, якщо вони будуть виявлені, встановити їх на комп'ютер. Після завершення установки оновлень рекомендується виконати перезавантаження комп'ютера.

Читайте також: Як оновити iTunes на комп'ютері

Спосіб 2: Вимкніть антивірусне програмне забезпечення

У процесі завантаження і установки програмного забезпечення для Apple-пристроїв iTunes повинен обов'язково звертатися до серверів Apple. Якщо антивірус запідозрить в роботі iTunes вірусну активність, то деякі процеси даної програми можуть бути заблоковані.

В даному випадку вам буде потрібно тимчасово відключити роботу антивіруса та інших захисних програм, а потім перезапустити iTunes і перевірити наявність помилки. Якщо помилка 29 була успішно усунена, вам буде потрібно перейти в Налаштування антивіруса і додати iTunes в список виключень. Також, можливо, може знадобитися відключення мережевого сканування.

Спосіб 3: Замініть USB-кабель

Переконайтеся, що ви використовуєте оригінальний і обов'язково неушкоджений USB-кабель. Багато помилок при роботі iTunes виникають саме через проблеми з кабелем, адже навіть сертифікований Apple кабель, як показує практика, нерідко може конфліктувати з пристроєм.

Будь-які пошкодження на оригінальному кабелі, перекрутки, окислення повинні вам також говорити про те, що кабель потребує заміни.

Спосіб 4: поновіть ПО на комп'ютері

У рідкісних випадках помилка 29 може з'явитися через неактуальну версію Windows, встановлену на вашому комп'ютері. Якщо у вас є можливість, то програмне забезпечення рекомендується оновити.

Для Windows 10 відкрийте вікно»Параметри" сполучення клавіш Win+I і у вікні, пройдіть до розділу " оновлення та безпека» .

iTunes: ошибка 29

У вікні, клацніть кнопці «перевірити наявність оновлень». Якщо оновлення будуть виявлені, вам буде потрібно виконати їх установку на комп'ютер. Для перевірки на наявність оновлень для більш молодших версій ОС вам буде потрібно пройти до меню "Панель управління" – " оновлення Windows» і виконати установку всіх оновлень, в тому числі і необов'язкових.

iTunes: ошибка 29

Спосіб 5: зарядіть пристрій

Помилка 29 може говорити про те, що пристрій має низький заряд акумулятора. Якщо ваш Apple-пристрій заряджено на 20% і менше, відкладіть оновлення і відновлення на годинку-другу, поки пристрій повністю не зарядиться.

І наостанок. На жаль, далеко не завжди помилка 29 виникає через програмної частини. Якщо проблема полягає в апаратних неполадках, наприклад, проблеми з акумулятором або нижнім шлейфом, то тут вже потрібно звернутися в сервісний центр, де фахівець зможе провести діагностику і виявити точну причину неполадки, після чого вона може бути легко усунена.

більше статей на цю тему: