iTunes не вдається підключитися до iTunes Store: основні причини

iTunes не подключается к iTunes Store
Як ви напевно знаєте, iTunes Store-це інтернет-магазин компанії Apple, в якому купується різний медіаконтент: Музика, Фільми, ІГРИ, ПРОГРАМИ, книги та ін Багато користувачів здійснюють покупки в даному магазині через програму iTunes Store. Однак, бажання відвідати вбудований магазин не завжди може увінчатися успіхом, якщо iTunes не вдається підключитися до iTunes Store.

Відмова в доступі до магазину iTunes Store може виникнути з різних причин. У даній статті ми постараємося розглянути всі причини, знаючи які, ви зможете налагодити доступ до магазину.

Чому iTunes не вдалося підключитися до iTunes Store?

Причина 1: відсутність підключення до Інтернету

Почнемо, мабуть, з найбільш банальною, але і найпопулярнішою причини відсутності з'єднання з магазином iTunes Store.

Переконайтеся, що комп'ютер підключений до стабільного високошвидкісного Інтернет-з'єднання.

Причина 2: застаріла версія iTunes

Старі версії iTunes можуть некоректно працювати на комп'ютері, проявляючи найрізноманітніші проблеми, наприклад, відсутність підключення до магазину iTunes Store.

Все, що Вам необхідно зробити – це перевірити iTunes на наявність оновлень. Якщо оновлена версія програми буде Вам доступна для завантаження, її потрібно обов'язково встановити.

Читайте також: Як перевірити iTunes на наявність оновлень

Причина 3: блокування процесів iTunes антивірусом

Наступна за популярністю проблема – це блокування деяких процесів iTunes антивірусом. Сама програма може працювати нормально, але при спробі відкрити магазин iTunes Store, ви можете зіткнутися з невдачею.

В даному випадку вам варто спробувати відключити роботу антивіруса, а потім перевірити працездатність iTunes Store. Якщо після виконання даних дій магазин був успішно завантажений, вам буде потрібно перейти в Налаштування антивіруса і спробувати додати iTunes в список виключень, а також спробувати відключити мережеве сканування.

Причина 4: змінений файл hosts

Подібну проблему, як правило, викликають віруси, що оселилися на вашому комп'ютері.

Для початку проведіть глибоке сканування системи за допомогою антивіруса. Також для цієї ж процедури можна скористатися безкоштовною утилітою Dr.Web CureIt, яка дозволить не тільки знайти загрози, але і благополучно їх усунути.

Завантажити програму Dr.Web CureIt

Після завершення усунення вірусів обов'язково виконайте перезавантаження комп'ютера. Тепер вам необхідно перевірити стан файлу hosts і, якщо буде така необхідність, повернути їм колишній стан. Про те, як це зробити, більш детально розписано за цим посиланням на офіційному веб-сайті Microsoft.

Причина 5: оновлення Windows

Як стверджує сама Apple, необновленная Windows також може стати причиною неможливості підключитися до iTunes Store.

  1. Щоб виключити подібну ймовірність, в Windows 10 вам буде потрібно відкрити вікно»Параметри" сполучення клавіш Win+I , а потім перейти до розділу " оновлення та безпека» .
  2. iTunes не подключается к iTunes Store
  3. У новому вікні клацніть по кнопці " Перевірка наявності оновлень» . Якщо оновлення для вас будуть виявлені, встановіть їх.
  4. iTunes не подключается к iTunes Store
  5. Те ж саме стосується і більш молодших версій Windows. Відкрийте меню "Панель управління – -" Центр управління Windows» , перевірте наявність оновлень і виконайте установку всіх оновлень без винятку.

Причина 6: проблема з серверами Apple

Заключна причина, яка виникає не по вигляді користувача.

В даному випадку вам не залишається нічого більше, як тільки чекати. Можливо, проблема буде усунена через кілька хвилин, а можливо – через кілька годин. Але як правило, подібні ситуації вирішуються досить швидко.

У даній статті ми розглянули основні причини, чому не вдається підключитися до iTunes Store. Сподіваємося, дана стаття була для Вас корисна.

більше статей на цю тему: