Перегляд усіх треків виконавця в Spotify

Варіант 1: Мобільний додаток

Подивитися відразу всі треки виконавця в мобільному додатку Spotify можна, знайшовши потрібне через пошуковий рядок. Причому відобразяться максимально відповідні результати:

 1. Запустіть додаток на смартфоні, потім тапніте по іконці»пошук" у вигляді лупи, розташованої на панелі внизу. У верхньому пошуковому рядку напишіть ім'я Виконавця або назву групи. Автоматично відобразяться результати, які максимально підходять під запит.
 2. как посмотреть все треки исполнителя в spotify-01
 3. Під рядком є панель з кнопками для зручного пошуку, яку можна рухати свайпамі вліво або вправо. Вибрати «Треки» . З'явиться список пісень, з якими пов'язаний Виконавець.
 4. как посмотреть все треки исполнителя в spotify-02

У переліку відображаються не тільки пісні даного виконавця, але і схожі за запитом результати, навіть ті, де зустрічається в назві пісні або групи введене в пошуку слово.

Подивитися весь список композицій в мобільній версії Програми немає можливості, тому доведеться перейти в розділ з усіма альбомами, вибирати кожен і переглядати треки. Після переходу на сторінку виконавця в першу чергу відобразиться плейлист з найбільш прослуховуються піснями в кількості 5 штук. Щоб подивитися альбоми, в блоці " популярні релізи» натисніть на кнопку " відкрити дискографію» .
как посмотреть все треки исполнителя в spotify-03
Відобразиться перелік альбомів, синглів і збірок з інформацією про Рік видання. Щоб переглянути треки конкретного альбому, натисніть на нього.
как посмотреть все треки исполнителя в spotify-07

Варіант 2: Комп'ютер

На комп'ютері подивитися всі пісні в Спотифай також можна, попередньо знайшовши його через пошуковий рядок:

 1. Запустіть програму Spotify на комп'ютері, на панелі зліва виберіть пункт»пошук" і введіть ім'я виконавця у рядку вгорі.
 2. как посмотреть все треки исполнителя в spotify-04
 3. У результатах у блоці «Треки» клікніть по кнопці " більше» , щоб переглянути список найбільш популярних композицій.
 4. как посмотреть все треки исполнителя в spotify-05

Також можна відобразити всі треки виконавця в хронологічному порядку:

 1. Відкрийте сторінку виконавця в інтерфейсі програми. Перейдіть до розділу &171;альбоми&187; і натисніть на кнопку &171;відкрити дискографію & 187; .
 2. как посмотреть все треки исполнителя в spotify-08

 3. Виберіть режим перегляду списком, клацнувши по значку у вигляді смужок на верхній панелі.
 4. как посмотреть все треки исполнителя в spotify-09
 5. Альбоми відобразяться в розгорнутому вигляді від нових до старих, що дозволяє Подивитися всі композиції обраного виконавця. Те ж саме можна зробити з розділами &171;EP&187; або & 171; сингли&187; , перейшовши в нього через сторінку музиканта або клацнувши по кнопці вгорі в будь-якому з розділів.
 6. как посмотреть все треки исполнителя в spotify-10

У веб-версії музичного сервісу Spotify алгоритм дій схожий: необхідно перейти в розділ пошуку, потім ввести ім'я виконавця. У блоці «Треки» натисніть на посилання »Все" , щоб переглянути всі його пісні. Також доступний перегляд пісень у хронологічному порядку за тією ж інструкцією, що була показана вище.
как посмотреть все треки исполнителя в spotify-06

більше статей на цю тему: