Чому не вдається зареєструватися в Spotify

Часто потрібно просто почекати трохи часу, і потім повторити спробу. Реєстрація може бути недоступна через неполадки на стороні самого сервісу. Виключивши цю причину, переходите до порад зі статті.

Причина 1: Помилка під час створення облікового запису

Найпоширеніша причина, чому не реєструється Spotify , – це помилка в алгоритмі створення нового облікового запису. Щоб зробити все правильно, необхідно коректно ввести дані: логін і пароль.

Реєстрація доступна як у мобільному додатку, так і на комп'ютері. Також доступний вхід в профіль Спотіфай через акаунти сервісів або соціальну мережу Facebook. Наш автор детально розглядав процедуру реєстрації на музичному сервісі.

Детальніше: Як зареєструватися в Spotify
не регистрируется spotify

Причина 2: вікове обмеження

Проблеми з реєстрацією виникають через невідповідність віковому обмеженню. На сервісі можна пройти процедуру авторизації тільки при досягненні повноліття, а також з 14 років за згодою батьків. Така умова діє на території Росії та інших країн, включаючи Україну, Угорщину, Чилі.

Якщо при реєстрації був вказаний вік, який підходить під обмеження, то створення облікового запису Spotify немає можливості.

Причина 3: помилка при вказівці Електронної Пошти

Іноді причиною проблеми в реєстрації є неправильно введена адреса електронної пошти. Уважно перевірте правильність даних і те, чи дійсний зараз електронну скриньку. Не вводьте помилковий імейл: навіть якщо реєстрація пройде успішно, в подальшому виникнуть проблеми при вході в аккаунт або відновленні доступу до облікового запису.

Для створення облікового запису в Spotify можна використовувати профіль соціальної мережі Facebook. Така реєстрація займе трохи часу, а вводити особисті дані не доведеться.

Детальніше: як прив'язати Spotify до Facebook
не регистрируется spotify-02

Причина 4: Проблема з підключенням до Інтернету

При нестабільній роботі інтернету можуть виникнути неполадки під час реєстрації або вході в Спотифай. Перевірте, чи активне з'єднання з мережею на комп'ютері або мобільному пристрої. Якщо є неполадки, то більшість з них можна виправити самостійно або просто почекавши, поки оператор/провайдер налагодить роботу мережі.

На ПК антивірус може заблокувати з'єднання, а також проблеми бувають пов'язані з неправильними настройками мережі, застарілими драйверами або БІОС. У нашому окремому матеріалі описані найбільш поширені причини та шляхи їх вирішення.

Детальніше: чому не працює Інтернет на комп'ютері
не регистрируется spotify-03
При реєстрації в Спотифаї на мобільному пристрої також можуть виникнути проблеми з Інтернетом, зокрема з Wi-Fi. Причиною стає некоректний ключ доступу, збій в роботі мережі або самого девайса. Наш автор розібрав основні неполадки, пов'язаних з непрацюючим Інтернетом на телефоні.

Детальніше:
не працює мобільний інтернет на Андроїд
Айфон не підключається до Wi-Fi мережі

не регистрируется spotify-04

Причина 5: збій в роботі Програми

Якщо жоден спосіб не допоміг, то спробувати вирішити проблему з реєстрацією в Spotify можна, переустановивши додаток на телефоні або ПК. Для початку потрібно видалити клієнт музичного сервісу, потім знову його інсталювати на пристрій.

На мобільних девайсах видалення відбувається через Головне меню, де відображаються іконки встановлених додатків. На Андроїд досить затиснути значок Спотифая, щоб викликати додаткову панель. Потім натисніть на пункт " видалити» і підтвердьте дію.

Читайте також: як видалити додаток з Android / iPhone

не регистрируется spotify-07
Після видалення Spotify потрібно заново встановити додаток на мобільний пристрій.

Завантажити Spotify для Android / завантажте Spotify для iPhone

Якщо на комп'ютері все в порядку з Інтернет-підключенням, а облікові дані введені вірно, то спробуйте перевстановити додаток. Ми розбирали способи деінсталяції софта на різних версіях операційної системи.

Детальніше: Установка і видалення програм на Windows 10 / Windows 8 / Windows 7
не регистрируется spotify-05
Також рекомендується видалити папку на ПК із тимчасовими файлами Spotify. Вона знаходиться в прихованій Директорії на локальному диску C, і її необхідно зробити видимою. Для цього в " провіднику» натисніть на вкладку «Вид» , яка розташована вгорі, потім відзначте галочкою пункт " приховані елементи» .
ошибка «нет интернета, проверьте подключение» в spotify-08
Після цього перейдіть по такому шляху: «користувачі " - "Ім'я користувача" - "AppData" - »Roaming" і видаліть папку «Spotify» клавішею «Delete» або через контекстне меню.
не регистрируется spotify-08

Тепер можете знову встановити клієнт.

Завантажити Spotify

більше статей на цю тему: