Як виправити помилку & 171; Auth 2 & 187; у Spotify

Спосіб 1: скидання пароля

Код помилки «Auth 2» в Spotify означає, що виникли проблеми з входом в обліковий запис музичного сервісу, і перше, що може допомогти &8212; зміна пароля. Щоб це зробити, потрібно вказати адресу електронної пошти, до якої прив'язаний аккаунт Спотифай. Алгоритм дій аналогічний як для версії Програми для ПК, так і для мобільного клієнта.

 1. Перейдіть до вікна входу в обліковий запис і під формою виберіть кнопку " Забули пароль?» .
 2. код ошибки auth 2 в spotify-01
 3. У вікні, введіть діючу адресу електронної пошти, потім підтвердіть, що ви не робот і натисніть на кнопку»надіслати" .
 4. код ошибки auth 2 в spotify-02
 5. Посилання для зміни облікових даних буде надіслано на вказану пошту. Перейдіть в електронну скриньку і натисніть на посилання " скинути пароль» .
 6. код ошибки auth 2 в spotify-03
 7. Залишиться придумати новий пароль і підтвердити його.
 8. код ошибки auth 2 в spotify-04

Після цього входити в обліковий запис знадобиться через нові дані. У більшості випадків скидання пароля допомагає позбутися помилки з кодом «Auth 2» .

Спосіб 2: Перевстановлення Spotify

Якщо скидання пароля не допоміг, то можна спробувати повністю перевстановити клієнт стрімінгового сервісу. Для цього знадобиться спочатку видалити його, потім очистити папку з тимчасовими файлами на ПК. Інструкція актуальна для Windows 10:

 1. Відкрийте системні»Параметри" через Головне меню системи. Розділ позначений іконкою у вигляді шестерінки.
 2. код ошибки auth 2 в spotify-05

 3. Перейдіть до розділу»Додатки" .
 4. код ошибки auth 2 в spotify-06
 5. З'явиться список встановлених програм і утиліт, серед яких потрібно знайти Spotify. Клацніть по назві один раз лівою кнопкою миші, щоб розкрити додаткове меню. Виберіть кнопку " видалити» і підтвердьте дію.
 6. код ошибки auth 2 в spotify-07

Після цього необхідно видалити залишилися дані від програми в прихованій системній папці. Для початку відкрийте»провідник" і через панель вгорі перейдіть на вкладку " Вид» . Відзначте галочкою опцію " приховані елементи» .
код ошибки auth 2 в spotify-09
Після цього перейдіть до наступного шляху: " локальний диск (з:»" - "Користувачі" - "Ім'я користувача" - "AppData" - »Roaming" . Знайдіть папку з назвою «Spotify» і видаліть її клавішею «Delete» або через контекстне меню, викликавши його правою кнопкою миші.
код ошибки auth 2 в spotify-08
Коли видалення завершено, знову встановіть Spotify.

Завантажити Spotify

Повністю видалити додаток на мобільному пристрої, що працює на базі Андроїд, можна прямо з головного меню. Для цього достатньо викликати додаткове меню тривалим тапом по іконці і вибрати відповідний пункт.

Читайте також: як видалити додаток з Android / iPhone

код ошибки auth 2 в spotify-10

Тепер встановіть його заново.

Завантажити Spotify для Android / завантажте Spotify для iPhone

більше статей на цю тему: