оформляємо студентську підписку в Spotify

Умови підписки для студентів

Музичний стрімінговий сервіс Spotify дає можливість навчаються в коледжі або вузі Слухати композиції зі знижкою 50%. Замість підписки вартістю 169 рублів студенти можуть скористатися послугами всього за 85 рублів на місяць. Для оформлення підписки потрібно дотримати кілька умов:

 • Користувач досяг повноліття: йому не менше 18 років;
 • Пройдена верифікація, що підтверджує, що оформляти підписку збирається студент;
 • Оплата тарифного плану по знижці.

Після цього всі функції і можливості стануть доступні: безкоштовне скачування і прослуховування в режимі офлайн, відсутність рекламних блоків, Висока якість звуку.

Проходження верифікації

Перед тим як оформити студентську підписку Spotify, необхідно пройти спеціальну перевірку, яку здійснює сервіс SheerID. Для початку через браузер перейдіть на сторінку підтвердження і заповніть анкету:

Перейти на сторінку верифікації Spotify

 1. Зареєструйтесь у системі або увійдіть до існуючого облікового запису. На сторінці натисніть на кнопку»далі" , щоб продовжити.
 2. как оформить студенческую подписку spotify-01
 3. Заповніть форму, що відобразилася: введіть ім'я та прізвище, країну, діючий номер телефону, попередньо вибравши код зі спадного списку. Також буде потрібно вказати навчальний заклад. Прийміть угоди і клікніть по кнопці»далі" .
 4. как оформить студенческую подписку spotify-02
 5. Завантажте на сайт документи, які підтверджують, що ви студент. Для цього натисніть на кнопку " вибрати файл» , потім знайдіть потрібні дані, які зберігаються на комп'ютері або знімному носії. Сервіс пропонує і альтернативний спосіб & 8212; підключення до вай-фай мережі гуртожитку.
 6. как оформить студенческую подписку spotify-03

Якщо перевірка пройшла успішно, то після верифікації можна оформити підписку для студентів. Рішення буде відомо протягом 3-5 днів (миттєво при проходженні верифікації через Wi-Fi гуртожитку). Вона діє протягом року, після закінчення якого доступна скасування або продовження.

Студентська преміум-підписка актуальна 4 роки для одного аккаунта, при цьому вуз або коледж весь цей час повинен знаходитися в списку, інакше верифікація не пройде.

Оформлення студентської підписки

Після підтвердження статусу оформити підписку для студентів можна через сайт або додаток для мобільних пристроїв.

Спосіб 1: Мобільний додаток

Завантаження мобільного додатка для Андроїд доступно з Google Play Маркета , для iPhone &8212; з App Store. Досить запустити магазин і через пошуковий рядок знайти клієнт музичного сервісу.

Завантажити Spotify для Android / завантажте Spotify для iPhone

 1. Запустіть додаток і тапніте по кнопці «Premium» , розташованої на нижній панелі.
 2. как оформить студенческую подписку spotify-04
 3. Виберіть тарифний план " Premium для студентів» , натиснувши на кнопку «спробувати 1 місяць безкоштовно» (пробний період може бути і іншим). Здійсниться автоматичний перехід на сторінку оплати: введіть дані від банківської карти і підтвердіть оформлення підписки.
 4. как оформить студенческую подписку spotify-05

Після того як оплата (або, при наявності пробного періоду, просто прив'язка карти) буде проведена, всі Преміальні функції програми стануть доступні.

Читайте також: Як оформити підписку на Spotify Premium

Спосіб 2: Комп'ютер

Алгоритм дій оформлення студентської підписки на комп'ютері аналогічний: досить перейти на сайт, увійти в профіль і оплатити послуги.

Перейдіть на офіційний веб-сайт Spotify

 1. Зайдіть на сайт і авторизуйтесь в системі. На панелі зліва виберіть розділ & 171; доступні плани&187; , потім & 8212; підписку " Premium для студентів» .
  как оформить студенческую подписку spotify-06
 2. Перейти в Налаштування аккаунта можна з інтерфейсу програми для комп'ютерів. Для цього натисніть по мініатюрі аватарки профілю на верхній панелі і виберіть пункт&171; рахунок & 187; . Здійсниться перехід на сторінку через браузер.
 3. как оформить студенческую подписку spotify-07
  Після оформлення зайдіть на сторінку веб-версії або використовуйте десктопний клієнт музичного сервісу для прослуховування треків.

Завантажити Spotify

більше статей на цю тему: