Як скасувати підписку на YouTube на iPhone

Варіант 1: YouTube Premium

Відмова від платної підписки YouTube Premium в iOS &8212; досить проста процедура, яка може відбуватися декількома методами. Варто, втім, мати на увазі, що якщо вона купувалася через браузер на комп'ютері, то скасувати її можна також тільки за допомогою веб-оглядача, але в тому числі і на мобільному пристрої. Для отримання деталей та ознайомлення з усіма нюансами скористайтеся керівництвом за посиланням далі.

Детальніше: вимкнення підписки YouTube Premium

как отменить подписку на ютубе на айфоне 10

Варіант 2: Відписка від каналів

Наступний тип розглянутої операції полягає у видаленні зі списку підписок тих чи інших каналів. Як і у випадку з першим варіантом, найкраще використовувати мобільний клієнт YouTube: за допомогою цього додатка займатися управлінням обліковим записом простіше, ніж з мобільної версії сервісу.

Завантажте YouTube для iPhone з App Store

 1. Для початку потрібно перейти до каналу, який вам більше не цікавий. Перший варіант-знайти в стрічці відео з нього, тапнуть по іконці автора, потім по напису " Ви підписані» . как отменить подписку на ютубе на айфоне 2

  Вона зміниться на»підписатися" , а внизу з'явиться тимчасове повідомлення, в якому можна скасувати операцію, якщо вона проведена випадково.

 2. как отменить подписку на ютубе на айфоне 3
 3. Також його можна знайти в переліку підписок – натисніть на відповідну іконку на нижній панелі.как отменить подписку на ютубе на айфоне 4

  Далі послідовно перейдіть до пункту»Все" .

  как отменить подписку на ютубе на айфоне_5

  Тут тапніте «Налаштування» .

  как отменить подписку на ютубе на айфоне 6

  Натисніть на позицію непотрібного вам каналу і потягніть вліво-повинна з'явитися напис " скасувати підписку» , торкніться її для видалення елемента.

 4. как отменить подписку на ютубе на айфоне 7
 5. Третій варіант відкриття каналу полягає в залученні пошуку: тапніте по іконці виклику потрібної функції, потім введіть назву.как отменить подписку на ютубе на айфоне 11

  Як правило, першим же результатом буде відображатися шуканий елемент-торкніться пункту " Ви підписані» , потім підтвердьте свою відмову.

 6. как отменить подписку на ютубе на айфоне 12

  Як бачимо, Відписка від того чи іншого автора YouTube на iPhone являє собою елементарну задачу.

більше статей на цю тему: