Відв'язування банківської картки від Spotify

Важливо! запропоновані в статті методи вирішення недоступні в Мобільних додатках Spotify , їх можна виконати лише через браузер.

Спосіб 1: скасування підписки

В Спотифай , як і в багатьох інших стрімінгових сервісах, немає прямої можливості видалення банківської карти. Але, так як подібна операція зазвичай виконується для того, щоб більше не списувалися щомісячні платежі, логічним і, по суті, єдиним доступним рішенням буде скасування підписки на сервіс. Після того як це буде зроблено і завершиться оплачений період, ви втратите доступ до всіх преміум-можливостям. Сама ж процедура раніше детально розглядалася нами в окремій статті.

Детальніше: Як скасувати підписку на Spotify Premium

Отменить подписку на Premium в Spotify через браузер

Примітка: запропоноване вище рішення актуальне лише для користувачів платної підписки. У безкоштовних відомості про банківську карту не зберігаються, навіть якщо раніше вони вказувалися в акаунті, наприклад, при оформленні пробної версії сервісу.

Бесплатная версия сервиса в настройках аккаунта Spotify в браузере

Спосіб 2: Зміна платіжних даних

Якщо ви не хочете скасовувати підписку Спотіфай преміум, але при цьому все одно потрібно відв'язати від нього зазначену в акаунті картку, слід оновити платіжні дані. Робиться це за наступним алгоритмом:

Порада: Для того щоб контролювати або обмежити списання, до аккаунту можна прив'язати віртуальну карту з певним терміном дії і/або лімітом на онлайн-операції, сума якого буде менше, ніж оплата за місяць. Такі платіжні засоби на сьогоднішній день дозволяють створювати практично всі банки і сервіси за типом Qiwi , ЮМопеу (Яндекс .Гроші), з їх же допомогою рахунок можна в будь-який момент заблокувати або змінити його номер.

Читайте також:
Як створити віртуальну карту Qiwi
Як отримати Карту Яндекс.Грошей (ЮМопеу)

Головна сторінка Spotify

 1. Перейдіть за представленою вище посиланням на сайт стрімінгового сервісу. Якщо це буде потрібно, авторизуйтесь у своєму обліковому записі.

  Детальніше: як увійти в Спотифай на комп'ютері

 2. Войти в свой аккаунт на сайте сервиса Spotify в браузере
 3. Викличте меню, натиснувши на три горизонтальні смуги, розташовані в правому верхньому куті,
  Вызвать меню на сайте сервиса Spotify в браузере
  і виберіть пункт " рахунок» .
 4. Перейти к управлению аккаунтом на сайте сервиса Spotify в браузере
 5. Перегорніть сторінку, що відкрилася трохи вниз,
  Пролистать вниз параметры аккаунта на сайте сервиса Spotify в браузере
  потім у блоці " платіж» скористайтеся кнопкою " оновити» .
 6. Обновить платежные данные на сайте сервиса Spotify в браузере
 7. " виберіть спосіб оплати» - це може бути кредитна або дебетова картка, а також рахунок PayPal. Введіть всі необхідні дані: номер, термін дії і захисний код.
  Ввести платежные данные на сайте сервиса Spotify в браузере

  Важливо! рахунок або банківська карта обов'язково повинна бути видана в тій країні, яка вказана в обліковому записі сервісу.

 8. Для підтвердження натисніть " змінити платіжні дані» .
 9. Повторно изменить платежные данные на сайте сервиса Spotify в браузере

  Як вже було сказано вище, зазвичай відв'язати картку від Spotify потрібно для того, щоб запобігти списанню регулярних платежів, наслідком чого також є скасування Premium-підписки (самостійна або примусова), яка відбудеться після закінчення оплаченого періоду.

більше статей на цю тему: