переказ грошей на Steam

Steam надає своєму користувачеві не тільки безліч ігор за різною ціною, але і можливість робити додаткові покупки. Для більш зручного здійснення платежів всередині сервісу є персональний гаманець, який можна поповнити і згодом швидше розпоряджатися грошима. Про те, як це зробити, читайте в нашому матеріалі.

Поповнення гаманця Steam

Перевага поповнення гаманця перед оплатою покупок безпосередньо при оформленні замовлення очевидна: вам не знадобиться кожен раз проходити повну процедуру транзакції, починаючи з авторизації на платіжному сервісі і закінчуючи підтвердженням кожного платежу у вигляді SMS або інших способів. При наявності грошей на внутрішньому гаманці Стим всі операції проходять набагато швидше, що особливо важливо і зручно для активних покупців на &171;торговому майданчику & 187; . Поповнювати свій аккаунт грошима можна по-різному, і далі ми розберемо два актуальних способу.

Спосіб 1: Через Steam

Використовуючи запущений клієнт або браузерну версію сервісу, ви зможете поповнити тільки свій аккаунт і лише на певну грошову суму. Стим підтримує різні популярні варіанти оплати, хіба що крім криптовалюта.

 1. Відкрийте сторінку Стим і натисніть по вашому логіну, що вказано в правій верхній частині вікна. З випав списку перейдіть в &171; мій гаманець&187; .
 2. Переход в раздел с кошельком в Steam для пополнения
 3. Ви також можете замість цього пункту вибрати пункт &171; Про рахунок&187; і у вікні клікнути по посиланню & 171; поповнити баланс&187; .
 4. Кнопка пополнения кошелька в разделе Об аккаунте Steam
 5. На сторінці додавання грошей буде запропоновано додати круглу суму, яку ви готові перевести на Steam-гаманець. Виберіть її і навпаки натисніть &171; поповнити баланс&187; .
 6. Выбор суммы для пополнения кошелька Steam

  Якщо вас не влаштовує жоден із запропонованих варіантів, можете скористатися Способом 2 &8212; це дозволяє перерахувати будь-яку суму.

 7. На наступній сторінці в першу чергу вкажіть спосіб оплати зі спадного меню.
 8. Выбор платежной системы в Steam при пополнении кошелька
 9. Наприклад, для оплати з банківської карти треба буде заповнити кілька полів.

  Читайте також: що таке&171; Розрахункова адреса & 187; у Steam

 10. Способ пополнения кошелька Steam через карту VISA
 11. Визначившись з методом оплати, в обов'язковому порядку поставте галочку з прийняттям &171; Угоди передплатника Steam&187; .
 12. Принятие соглашения подписчика сервиса Steam при пополнении кошелька
 13. В залежності від обраного варіанту поповнення гаманця подальші дії будуть відрізнятися. Наприклад, при оплаті з банківської карти вас перенаправить на окрему захищену сторінку здійснення транзакції, де знадобиться ввести код з SMS для підтвердження операції. Процес переказу через електронні гаманці залежить від обраного типу, але нічим не відрізняється від інших операцій, які ви робите при використанні цих платіжних систем.
 14. Для поповнення через мобільний зв'язок слід ввести номер телефону, з якого відбудеться списання, щоб на підставі стільникового оператора система розрахувала комісію, яку вийде заплатити. Об'єктивно &8212; це самий незручний метод, оскільки вимагає найбільше комісії при перекладі.
 15. Пополнение кошелька Steam через мобильный перевод

Спосіб 2: спеціальні сайти

Для гравців, які зазнають труднощів з поповненням гаманця через сам Steam, можна скористатися альтернативним методом &8212; спеціальними сайтами. Вони призначені для швидкого переказу грошей на аккаунт для його активації або звичайної покупки гри/предметів. Розглянемо, як користуватися такими сервісами, на прикладі Steam.Kupikod.

Цей сайт працює з акаунтами з РФ, Білорусі, Казахстану і приймає оплату картами VISA, MasterCard, MIR, електронною картою QIWI. Поповнення акаунтів з територій Криму, Донецької та Луганської областей тимчасово недоступне. Мінімальна сума поповнення & 8212; від 100 рублів.

Перейти до онлайн-сервісу KUPIKOD

 1. Відкрийте сайт, використовуючи посилання вище, і авторизуйтесь на ньому.
 2. Как положить деньги на Стим - 01
 3. Використовуйте для авторизації або аккаунт Telegram, або VK, щоб отримати додаткові бонуси.
 4. Как положить деньги на Стим - 02
 5. Нові користувачі KUPIKOD можуть отримати 50 бонусів, якщо вони приєднаються до групи послуг. Коротко розповімо про те, для чого вони потрібні. За кожне поповнення рахунку Steam через KUPIKOD користувачеві нараховується 2% від суми, і надалі ці Кодкоіни можна обміняти на промокоди номіналом 100, 200, 500 або 1000. 1 Кодкоін = 1 рубль. Накопичивши одну з перерахованих сум, ви зможете згенерувати промокод, скопіювати його і застосувати його при наступному поповненні гаманця Steam, в результаті чого ця сума буде вирахувана з оплати. Ви також можете подарувати цей промокод іншому користувачеві Сервісу.
 6. Как положить деньги на Стим - 03
 7. Тепер вам знадобиться дізнатися логін Стіма. Його ви вводите у вікно входу в свій аккаунт Steam разом з паролем; він також видно, якщо відкрити вікно внутрішнього браузера, натиснути по своєму нікнейму в правому верхньому куті і знайти рядок &171; Про рахунок&187; .
 8. Как положить деньги на Стим - 010
 9. Дізнавшись логін, відкрийте сайт KUPIKOD і впишіть його у відповідне поле.
 10. Как положить деньги на Стим - 04
 11. Далі вкажіть суму, на яку хочете поповнити гаманець. Одна з переваг даного сайту в тому, що ви точно будете знати, скільки в результаті впаде на ваш баланс.
 12. Орієнтуйтеся на шкалу комісійних відсотків: чим більше грошей ви переводите, тим менше буде сума податку. Поточний відсоток також буде показаний після введення суми.

  Якщо у Вас вже є промокод, ви можете його відразу ж ввести, а потім натиснути кнопку & 171; застосувати & 187; &8212; сума, яку вам знадобиться сплатити, зменшиться відразу ж.

 13. Как положить деньги на Стим - 05
 14. Відзначте галочкою пункт, в якому ви підтверджуєте, що вказали логін, а не нікнейм профілю &8212; від цього залежить, куди в результаті підуть кошти. Перегляньте детальну інформацію про те, скільки грошей на що буде списано і скільки бонусів отримано. Якщо все заповнено вірно, тисніть кнопку & 171; поповнити баланс&187; .
 15. Как положить деньги на Стим - 06
 16. Вас перекине на сторінку оплати. Тут ви вибираєте, Яким чином здійснити переказ: з використанням банківської карти або платіжної системи Lava.
 17. Как положить деньги на Стим - 07
 18. У першому випадку досить ввести персональні дані карти і натиснути кнопку & 171; оплатити&187; .
 19. Как положить деньги на Стим - 08
 20. У другому вам знадобиться бути зареєстрованим користувачем сервісу LAVA і мати там аккаунт, поповнений мінімум на ту суму, яку ви хочете перевести на Steam, з урахуванням комісій.
 21. Как положить деньги на Стим - 09
 22. Після успішно виконаної оплати ви потрапляєте назад на сайт Steam.Kupikod, де відобразиться номер, дата, час і статус замовлення. Також видно на яку суму і на який аккаунт було здійснено поповнення.
 23. Протягом 2 хвилин ваш аккаунт буде поповнений на вказану суму.

Спосіб 3: сторонні платіжні системи

Зовсім не обов'язково використовувати Стим, щоб закинути гроші на його гаманець. Це можна зробити, навіть не заходячи на сайт або в ігровий клієнт сервісу. Вам достатньо знати логін аккаунта, який бажаєте поповнити. Ваш логін той, що Ви вводите при вході в Steam і бачите його в правому верхньому куті (див.Крок 1 попереднього способу). Для переказу грошей на гаманець одного ви повинні знати вже його логін. Цей спосіб єдиний, через який можна здійснювати поповнення гаманців будь-яких Стим-акаунтів, а не тільки власного.

Якщо не бажаєте проводити переклади через Інтернет, завжди є можливість скористатися терміналами, наприклад, QIWI. Використовуючи їх, ви зможете внести готівкові кошти, які будуть відправлені на Steam-гаманець. В меню популярних терміналів, які підтримують оплату на Steam (список доступних платіжних систем вказано в кроці 4 минулого способу) знайти сам сервіс можна приблизно тими ж діями, що будуть показані нижче. Список адрес терміналів у Вашому місті шукайте через офіційні сайти компаній або карти типу 2ГІС.

QIWI

 1. Відкрийте офіційний веб-сайт ківі, увійдіть і перейдіть на вкладку &171; платежі & 187; .
 2. Раздел Платежи в QIWI
 3. У розділі &171; ігри & 187; першим же пунктом йде Стим. Клікніть на це посилання.
 4. Выбор Steam для перевода денег через QIWI
 5. Вкажіть логін профілю, якому відправляєте гроші, якщо треба, змініть спосіб оплати, впишіть суму і підтвердіть свою дію.
 6. Перевод денег на Steam через QIWI

WebMoney

 1. Перейдіть в свій гаманець, натисніть на кнопку & 171; платежі & 187; , зі списку категорій Виберіть &171;ігри&187; , потім &171;Steam&187; або & 171; Steam Росія & 187; .
 2. Переход к Steam для перевода денег через WebMoney
 3. У віконці введіть логін аккаунта і суму для переказу. Використовуючи встановлений метод підтвердження своїх транзакцій через WebMoney, здійсніть переклад.
 4. Перевод денег на кошелек Steam через WebMoney

Яндекс.Гроші

 1. Увійдіть у свій гаманець, на сторінці &171; Цифромаркету&187; виберіть розділ &171; ігри та послуги & 187; .
 2. Раздел Игры и сервисы в Яндекс.Деньги
 3. У підрозділі&171; ігри & 187; знайдіть &171;Steam&187; і клацніть на плитку.
 4. Выбор Steam для перевода денег через Яндекс.Деньги
 5. Впишіть потрібний логін і суму для поповнення. Залишається тільки оплатити списання коштів.
 6. Перевод денег на Steam через Яндекс.Деньги

Сбербанк Онлайн

 1. Зайдіть в свій онлайн-банкінг, клікніть на кнопку &171; Перекази та платежі&187; .
 2. Раздел Платежи и переводы в Сбербанк Онлайн
 3. У розділі &171; електронні товари та розваги & 187; клацніть на &171;Онлайн ігри&187; .
 4. Подраздел Онлайн игры в Сбербанк Онлайн
 5. Першим у списку буде пара. Клацніть по цьому пункту.
 6. Выбор Steam для пополнения денег через Сбербанк Онлайн
 7. Вкажіть банківську карту, з якої буде здійснена оплата, а потім надрукуйте логін аккаунта. Далі залишиться ввести суму, підтвердити виконувані дії і відправити платіж на виконання.
 8. Перевод денег Steam-кошелька через Сбербанк Онлайн

Володарі інших платіжних систем і онлайн-банків зможуть за аналогічним принципом виконати переказ потрібної суми.

Залежно від ваших потреб ви можете користуватися будь-яким запропонованим способом. Варіант з електронними гаманцями і деякими банками переважніше, оскільки вихідні платежі через ці системи іноді ще й вигідніше: періодично є можливість отримати кешбек або інші бонуси лояльності у вигляді повернення деякої кількості коштів назад на гаманець/карту.

більше статей на цю тему: