Зміна логіна в Steam

В силу певних обставин користувачеві може знадобитися змінити логін в Steam, проте сама постановка питання має на увазі здійснення двох різних дій: вихід з аккаунта і вхід під іншими даними або зміна поточного логіна на новий за аналогією зі зміною, наприклад, нікнейма. Якщо перший варіант без праці дозволить змінити аккаунт, під яким проведена авторизація, для реалізації другого ніякі стандартні настройки сервісу не припускають цієї можливості.

Зміна логіна Steam

Під поняттям &171;зміна логіна&187; розуміються дві різні речі: вихід з поточного аккаунта і вхід в інший або зміна комбінації символів, що утворюють логін. Розберемо обидва випадки.

Варіант 1: Вхід в інший аккаунт

Для зміни аккаунта шляхом виходу зі свого і входу в новий користувачеві потрібно виконати всього пару кліків.

 1. Відкрийте будь-яку сторінку свого профілю, перебуваючи в запущеному ігровому клієнті Steam. Це може бути магазин, Бібліотека або, наприклад, персональна сторінка.
 2. У верхньому лівому куті натисніть на &171;Steam&187; і з випав списку виберіть &171; увійти в інший аккаунт&187; .
 3. Пункт выхода из аккаунта в Steam
 4. У вікні з попередженням клікніть &171; вийти&187; .
 5. Подтверждение выхода из текущего аккаунта в Steam
 6. З'явиться вікно входу в сервіс, де знадобиться ввести інші логін і пароль і, при необхідності, підтвердити вхід в систему через використовуваний спосіб двофакторної авторизації.
 7. Окно ввода логина и пароля для входа в Steam

Варіант 2: Зміна символів логіна

Коли мова йде про зміну логіна, який користувач вводить при вході в свій аккаунт, поміняти його не представляється ніякої можливості. Ваш логін залишається з вами назавжди і ніякі внутрішні настройки Steam, звернення в техпідтримку та інші дії не зможуть змінити його. Єдине, що з подібних налаштувань дозволено змінювати користувачеві &8212; Нік і персональний ідентифікатор сторінки. Якщо вас не влаштовує жоден з наведених варіантів, єдиним виходом залишається реєстрація нового профілю з прив'язкою всіх існуючих ігор з поточного аккаунта. Розберемо все це по порядку.

Як ми вже сказали, змінити логін не можна, але ви можете поміняти свій нік, який у Тільки що зареєстрованих користувачів дорівнює назві логіна, а також ідентифікатор сторінки.

 1. Відкрийте свою сторінку та натисніть & 171; Редагувати профіль&187; .
 2. Вход в редактирование своего профиля в Steam

 3. Змініть поля &171;ім'я профілю&187; і & 171; особисте посилання & 187; на ваш розсуд.
 4. Смена ника и личной ссылки в Steam
 5. Застосувати зміни.
 6. Применение изменений в Steam

Звичайно, ці маніпуляції знадобляться тільки новачкові, а для більш досвідченого користувача вони абсолютно не є відповіддю на поставлене запитання. Оскільки кошти Стим не дозволяють редагувати логін, при гострій необхідності в його зміні залишається тільки перехід на інший аккаунт з реєстрацією бажаного вами логіна. Так як у всіх на акаунтах є придбані або отримані безкоштовно гри, можна лише скористатися функцією &171; сімейного доступу&187; , щоб грати в них на новому профілі. Тут є кілька важливих нюансів:

 • Ви не отримуєте ці ігри назавжди: все виглядає так, ніби вам дозволили скористатися копіями ігор без необхідності входу в акаунт, на якому вони були придбані. Інакше кажучи, до нового аккаунту не відбувається автоматична прив'язка ключів. При цьому всі запускаються таким чином гри з'являються в ігровій активності.
 • Прогрес всіх ігор не переноситься на ваш новий аккаунт, тільки якщо він не зберігався фізично на комп'ютері. В цьому випадку ви, можливо, зможете самостійно підмінити файли. Ігри з онлайн-проходженням і прокачуванням профілю, такі як PUBG, GTA 5, CS: GO, Dota 2, доведеться починати заново.
 • Включений &171;Сімейний доступ&187; дає доступ до всієї бібліотеки в цілому. Однак якщо якісь ігри вимагають додаткових ключів активації, підписки і т.п., запустити їх на новому акаунті ви не зможете.

Якщо всі умови Вас влаштовують, все, що знадобиться зробити &8212; зареєструвати новий аккаунт і включити на обох профілях &171;Сімейний доступ & 187; . Про те, як це зробити, читайте в інших наших статтях за посиланнями нижче.

Детальніше:
як зареєструвати аккаунт в Steam
увімкнення сімейного доступу до Steam

Додатково не забудьте налаштувати новий профіль і додати в друзі всіх тих людей, які були на попередньому акаунті. Але не забувайте, що тепер Steam-акаунти носять статус &171;обмежений&187; до тих пір, поки користувач не підтвердить свої реальні наміри користуватися даним профілем. У зв'язку з цим тільки що зареєстровані акаунти без покупок не зможуть користуватися багатьма привілеями Стіма. Про те, як прибрати це обмеження, написано в іншому нашому матеріалі.

Детальніше: чому неможливо додати друга до Steam

Як ви бачите, якщо питання зміни аккаунта виходом з поточного і входом в новий вирішується максимально просто, зміна символів логіна не представляється можливою, через що доводиться діяти обхідними шляхами. Вони доставляють чимало незручностей і накладають певні обмеження на якість і комфорт використання ігрового сервісу, а також вимагають вкладення грошових коштів для активації нового аккаунта. У зв'язку з тим, що з деякого часу ніякі користувачі більше не можуть шукати інших користувачів за логіном через вбудований пошук, сенсу його міняти просто немає. Навіть якщо він вам не подобається, зовсім не привід переживати з цього приводу.

більше статей на цю тему: