Активація гри в Steam

Кожен користувач Steam може надсилати ігри у форматі GIF користувачам у списку своїх друзів. Приймаючій стороні залишається тільки активувати отриманий подарунок, щоб відразу почати завантаження гри на ПК. Крім цього, активацію можна виконати і за допомогою ключів. Ці два методи і ще один менш популярний ми розглянемо в поточній статті.

Активація ігор в Стиме

Ігри для свого облікового запису не обов'язково купувати в магазині Steam &8212; вони можуть бути отримані в подарунок від друзів або придбані в сторонніх магазинах за зниженою ціною. У цьому випадку спосіб їх активації буде відрізнятися, оскільки принцип їх поширення не однаковий.

Читайте також: Як подарувати гру другові в Steam

Варіант 1: Активація ключа

Додавання в бібліотеку шляхом введення ключа &8212; дуже популярний і універсальний спосіб: його можна отримати в різних онлайн-магазинах, де часто є можливість зробити більш вигідну покупку, ніж через внутрішній магазин Стим. Крім того, покупці фізичних копій ігор для Стим не зможуть активувати продукти ніяк крім введення ключа, що підтверджує ліцензію. Про процедуру активації ключа гри ми розповідали в іншій нашій статті за посиланням нижче.

Детальніше: Як активувати придбаний ключ у Steam

У цій же статті ви знайдете інформацію про те, що робити, якщо ключ не вдається активувати, що дуже важливо знати при виникненні неполадки (бажано бути в курсі цієї інформації ще до покупки).

Варіант 2: Активація подарунка з бібліотеки

Ви можете отримати подарунок від особи у списку Ваших друзів, яка буде містити гру. Після змінених правил відправити гіфт вам зможе людина, що здійснює покупку в однаковому з вашим регіоні (це зроблено через відмінності цін на товари в різних регіонах) або за умови, що в його регіоні ціна буде вище, ніж у вашому. Тобто активувати гру вдасться в будь-якому випадку &8212; кілька років тому Сервіс обмежував цю можливість, але вільно дозволяв відправляти подарунок тому користувачеві, хто свідомо не зможе їй скористатися.

Читайте також: Купівля гри в Steam

  1. Після того, як ви отримали подарунок, Стим повідомить вас про це на електронну пошту і через внутрішні повідомлення, що знаходяться справа вгорі, як показано на скріншоті.
  2. Уведомление о новом подарке в Steam
  3. Ви можете переглянути сповіщення, клікнувши по & 171; нові подарунки: 1&187; або зайшовши в &171;інвентар&187; і переключившись на вкладку &171;Steam&187; .
  4. Переход в инвентарь Steam
  5. Знайдіть зі списку гіфт, натисніть на нього для управління. Через блок праворуч клікніть на кнопку &171; додати до бібліотеки&187; .
  6. Добавление полученной в подарок игры в библиотеку Steam
  7. Тепер залишається тільки перейти в цю саму &171;бібліотеку&187; , знайти отриманий подарунок і встановити його звичайним способом.
  8. Установка игры из библиотеки Steam

Якщо раптом замість додавання Ви отримуєте помилку, наприклад, про те, що гра вже була активована, але в бібліотеці вона так і не з'явилася, спершу просто почекайте. Способи глюків при виконанні цього процесу не поодинокі, тому цілком ймовірно, що після нетривалого очікування позиція з'явиться в бібліотеці.

Коли очікування закінчилося невдачею, рекомендуємо звернутися в технічну підтримку Steam. У цьому Вам може допомогти інша наша стаття.

Детальніше: листування зі службою підтримки Steam

Варіант 3: Активація гри по гіфт-посиланням

Деякі сторонні магазини почали продавати подарунки не у вигляді ключів, а гіфт-посиланнями. Зазвичай на цих сайтах написано, як виконати активацію таким способом, і він практично однаковий: ви робите покупку на сайті, авторізуетесь в Стім через браузер, потім повертаєтеся на сторінку магазину (зазвичай для цього треба зайти в розділ &171;мої покупки&187; ) і переходьте за посиланням, яке отримали натомість. Стим задасть питання про прийняття подарунка, на який дайте відповідь ствердно. Залишається через десктопний клієнт перейти в &171;бібліотеку&187; і почати інсталяцію.

Не забувайте, що ці посилання разового користування, відповідно, ваші друзі не зможуть отримати таким чином гру і на свій аккаунт. Це посилання можна відправити і одному в якості презенту, тоді вам, звичайно ж, використовувати її буде не можна.

Тепер Ви знаєте, як можна активувати гру в Стиме, отриману у вигляді коду активації, подарунка або посилання.

більше статей на цю тему: