Оновлюємо Steam

Для коректної роботи ігрового клієнта його слід періодично оновлювати до останньої версії. Далі в статті ми розповімо і те, як оновлюється Steam, і що робити при виникненні будь-яких помилок.

Оновлення клієнта Steam

За замовчуванням програма оновлюється автоматично перед запуском клієнта.

Обновление Steam при запуске клиента

Якщо оновлення приходить під час того, як був здійснений вхід в Стим, автоматично спливе вікно, яке запропонує перезапустити програму для установки оновлень. Якщо цього не зробити, файли встановляться самі перед наступним запуском Steam. Але якщо ви спостерігаєте відсутність будь-яких оновлень, помилки при спробі встановити їх, або клієнт зовсім перестав запускатися, слід вирішити проблему способами, які ми розберемо нижче.

Спосіб 1: Оновлення через налаштування

Перебуваючи в самому клієнті, завжди можна перевірити наявність оновлень.

 1. Відкрийте будь-яку сторінку внутрішнього браузера клієнта і через розділ рядка меню &171;Steam&187; перейдіть до &171;перевірити наявність оновлень клієнта Steam&8230;&187; .
 2. Проверка обновлений в Steam
 3. За результатами перевірки ви побачите, чи потрібно оновлювати програму, чи ні.
 4. Результат проверки наличия обновлений в Steam
 5. Якщо установка доступна, вам буде потрібно перезапустити Стим, попередньо закривши всі ігри.

Спосіб 2: Оновлення при помилках

Якщо виникли будь-які проблеми, пов'язані з установкою оновлень, буде потрібно послідовно виконати ряд деяких рекомендацій, які повинні Вам допомогти.

 1. Блокування інсталятора антивірусом/брандмауером. Якщо ви нещодавно встановили новий антивірус, брандмауер або змінили налаштування його роботи, цілком ймовірно, що через посилення захисту він почав блокувати спроби встановлення оновлень. Рішення буде саме логічне &8212; на час відключити антивірусне програмне забезпечення, спробувати зробити установку оновлення. При успішно пройденому апдейте включайте роботу захисного ПЗ заново і міняйте Налаштування так, щоб вони не впливали на роботу файлів Стим.

  Читайте також:
  відключення антивіруса
  Відключення брандмауера в Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
  додаємо програму в виключення в брандмауері Windows

 2. Неправильні настройки роутера. можливо, ви щось змінювали в налаштуваннях роутера, через що він став блокувати роботу деякого ПО на комп'ютері. Упевнитися, чи так це, можна шляхом підключення LAN-кабелю безпосередньо до системного блоку або ноутбука, минаючи роутер. Коли здогад з проблемами в роботі маршрутизатора підтвердилася, знадобиться повернути настройки на колишнє місце. Можете також спробувати виконати їх повне скидання, проте враховуйте, що знадобиться як мінімум заново налаштовувати логін і пароль для Wi-Fi.

  Читайте також: Скидання налаштувань маршрутизатора TP-Link

 3. Неправильне оновлення Steam. можливо, вийшло так, що файли ігрового сервісу невдало оновилися через раптове відключення інтернету, електроживлення ПК, проблеми жорсткого диска або інших причин. Через це тепер користувач ніяк не може встановити оновлення та/або запустити клієнт. Спробуйте видалити клієнт з комп'ютера, зберігши при цьому гри, а потім встановити його заново. Розгорнуто про легкий процес переустановлення ми розповіли в іншій нашій статті. Однак якщо ви є учасником бета-тестування клієнта, спершу прочитайте розділ нижче &8212; ймовірно, він допоможе вам вирішити проблему.

  Детальніше: правильна перевстановлення Steam

 4. Проблеми підключення до Інтернету. дієвим способом вирішення проблеми є пересозданіе мережевого підключення. При цьому слід враховувати, що вам можуть знадобитися параметри з'єднання (IP, DNS і ін.), які видає провайдер кожному клієнту. Вони повинні бути разом з документами, які ви отримали разом з договором надання послуг, або завжди можна зателефонувати в технічну підтримку і попросити фахівця продиктувати ці дані. У деяких роутерах, які надають провайдери, ці дані вже є в прошивці. Тільки попередньо дізнавшись всі необхідні дані і прочитавши наші інструкції (бажано додатково зберегти їх на ПК) з видалення і створення нового підключення можете приступати до цього процесу. Врахуйте, що якщо ви будете робити щось неуважно, Інтернет на комп'ютері не з'явиться, і тоді доведеться звертатися в техпідтримку за допомогою в налаштуванні!

  Детальніше:
  Як видалити мережеве підключення в Windows
  підключення комп'ютера до Інтернету (Спосіб 1)

 5. Відкат/перевстановлення Windows. на жаль, способів усунення сформованої труднощі трохи, і до радикальних, крім пересозданія підключення, можна віднести відкат системи до точки відновлення або її повна перевстановлення.

  Детальніше:
  Відновлення системи в Windows 7 / Windows 10
  Установка Windows 7 / Windows 10

Увімкнення / вимкнення бета-оновлення

Кожен користувач Steam може стати учасником бета-тестування клієнта. У цьому режимі він буде першим отримувати нові функції і можливості, які при вдалому тестуванні через деякий час додадуться в основний клієнт. Детально про beta-оновлення можна читати на офіційній сторінці групи в Steam за цим посиланням .

 1. Щоб увімкнути такий режим, відкрийте & 171; Налаштування&187; , наприклад, через іконку клієнта в треї Windows.
 2. Запуск Настроек Steam через трей Windows
 3. У розділі &171; Бета-тестування & 187; Натисніть на кнопку & 171; змінити&187; .
 4. Смена режима работы бета-тестирования в Steam
 5. З меню, що випадає вкажіть пункт &171;Steam Beta Update&187; .
 6. Включение режима бета-тестирования в Steam
 7. Залишиться тільки перезапустити програму, щоб стати повноцінним учасником бета-тестування.

Steam не оновлюється після ввімкнення бета-тестування

Таким же чином ви в будь-який момент можете відключити статус тестувальника, вибравши в попередньому кроці &171; відмовитися&187; . Це теж може допоможе вирішити проблему скачування оновлень.

Отключение бета-тестирования в настройках Steam

Якщо ж саме через включення бета-оновлення не вдається навіть потрапити в Steam, задайте ярлику, через який виконуєте запуск програми, спеціальний параметр. Для цього клікніть по ярлику ПКМ і виберіть &171; властивості&187; .

Свойства ярлыка Steam

На вкладці & 171; етикетка&187; в кінці рядка &171; Об'єкт&187; після всього тексту через пробіл впишіть наступну команду: -clearbeta і натисніть & 171; ОК&187; . Повинно вийти як на скріншоті нижче. Ця команда видаляє всі файли beta-тестування і дозволяє запустити Steam в звичайному режимі. Але для цього потрібно, звичайно ж, спробувати запустити Стим ще раз.

Отключение бета-тестирования через ярлык Steam

Тепер ви знаєте, як можна оновити Steam, навіть якщо це не виходить зробити стандартними способами, передбаченими в програмі.

більше статей на цю тему: