Як оновити гру в Steam?

Часто користувачі стикаються з ситуацією, коли Steam з тієї чи іншої причини не оновлює ігри. Не дивлячись на те, що оновлення має проходити автоматично і користувач не може вплинути на цей процес, ми розглянемо, що можна зробити, щоб оновити гру.

Як оновити гру в Стим?

Якщо у вас чомусь перестали автоматично оновлюватися гри в Стім, значить, швидше за все, ви десь напартачили в Налаштуваннях клієнта.

  1. Правою кнопкою миші натисніть на гру, для якої необхідно встановити оновлення. Виберіть пункт " властивості» .
  2. Свойства игры в Steam
  3. У властивостях перейдіть до розділу Оновлення та переконайтеся, що вибрано автоматичне оновлення ігор, а також дозволені фонові завантаження.
  4. Обновления в Steam
  5. Тепер перейдіть в Налаштування клієнта, вибравши пункт»Налаштування" у випадаючому меню у верхньому лівому куті.
  6. Настройки Steam
  7. В пункті»Завантаження" Встановіть свій регіон, якщо стоїть інший. Якщо ж Регіон встановлений правильний, міняємо його на випадковий, перезапускаємо клієнт, потім повертаємо до бажаного, наприклад, Росія і також перезапускаємо клієнт.
  8. Регион в Steam

Через що перестало працювати оновлення? Багато користувачів активно взаємодіють з тією ж торговим майданчиком через клієнт, а не веб браузер, дивляться трансляції, змінюють мову на англ. і багато іншого, через що якісь з параметрів можуть збитися. В результаті цього і виникають різні неполадки з Стимом.

Сподіваємося, ми змогли Вам допомогти і більше у вас проблем не виникне!

більше статей на цю тему: