Що робити, якщо не виходить відправити відео в Viber

Причина 1: перевищення лімітів

В Viber існують певні обмеження щодо надсилання відеофайлів іншим користувачам. На сьогоднішній день ліміти стосуються і тривалості запису (максимум 300 секунд), і розміру файлу (максимум 200 Мб). В окремих ситуаціях можуть виникнути складності навіть тоді, коли ліміти не перевищені, але дуже близькі до максимально доступним &8212; в такому випадку під час відправки ви побачите відповідне повідомлення. Як варіант, можна стиснути файл в будь-якому відеоредакторі або обрізати зайві кадри, але краще скористатися хмарним сховищем, завантаживши в нього відео і відправивши співрозмовнику публічну посилання.

Детальніше:
Як завантажити відео на Яндекс.діск
Як завантажити файл на Google Диск
Як користуватися хмарою Mail.Ru

Причина 2: застаріла версія ПЗ

Відсутність установок оновлень фірмового додатка Вайбер протягом тривалого часу може привести до збою основних його функцій, в тому числі і стосуються відправки відео. Усунути подібну проблему дуже легко &8212; досить просто встановити останню доступну версію на комп'ютер або смартфон.

Детальніше:
Як оновити Viber на телефоні
Як оновити Viber на комп'ютері

Причина 3: Підключення до Інтернету

Дуже поширеною причиною, через яку стає неможливо відправити відео в месенджері, є повна відсутність або низька швидкість з'єднання з Інтернетом. Останнє далеко не завжди легко визначити відразу, так як звичайні текстові повідомлення цілком можуть доходити до співрозмовника.

Найпростіше для з'ясування причин проблеми буде скористатися спеціальним сервісом для перевірки швидкості підключення. Якщо ви помітили, що показники набагато нижче, ніж зазвичай, рекомендується переналаштувати з'єднання або поміняти підключення з мобільного інтернету на більш швидкісний Wi-Fi. У нижчезазначеній статті ми детально розповідаємо про те, як перевірити швидкість інтернету на будь-якому пристрої.

Почему не отправляется видео в Вайбере 1

Детальніше: Як перевірити швидкість інтернету в Інтернеті

Причина 4: не підтримується формат

Можливо, що у вас не виходить відправити відео через Вайбер через невідповідного формату. Подібна помилка останнім часом зустрічається дуже рідко, так як додаток працює з більшістю популярних розширень. Щоб перевірити цю версію, спробуйте переслати співрозмовнику інший файл. Якщо він буде доставлений і відтвориться, причина саме в форматі. Найбільш часто таке може відбуватися зі старими файлами або, навпаки, якщо ролик був знятий у високому дозволі (4К і вище).

Детальніше: Як конвертувати відео в Інтернеті

Причина 5: збій в роботі

Останнім часом не рідкістю стають збої в роботі популярних додатків і сервісів, в числі яких і розглянутий месенджер. Глобальні неполадки трапляються в основному через збої на серверах. У подібній ситуації неможливо точно передбачити, коли проблема буде усунена. Однак упевниться в тому, що помилка на стороні розробників, а не у вас, досить просто. Для цього можна скористатися спеціальним сервісом, в якому завжди вказуються глобальні і точкові неполадки програм і веб-сайтів. Рекомендуємо звертати увагу саме на ваш регіон, так як не завжди аварії трапляються в усьому світі одночасно.

Перегляд статусу роботи Viber на DownDetector

Почему не отправляется видео в Вайбере 2

більше статей на цю тему: