Чому в Криму не працює TikTok

Причини непрацездатності

Основна і по суті єдина причина непрацездатності TikTok в Криму на сьогоднішній день полягає в блокуванні сервісу у внутрішніх мережах регіону. Таким чином, це не пов'язано ні з конкретним пристроєм, ні з проблемами на стороні сервісу – тільки з обмеженнями місцевих постачальників Інтернету.

Почему в Крыму не работает Тик Ток_001

Незважаючи на сказане, у деяких користувачів може спостерігатися правильна робота Тіктока, що здебільшого пов'язано з обходами обмежень. Якщо ви хочете позбутися від проблеми, рекомендуємо приділити особливу увагу саме представленим далі рекомендаціям.

Методи усунення проблеми

Так само як і практично будь-які інші обмеження в Інтернеті, непрацездатність розглянутого сервісу в Криму цілком можна обійти за допомогою заміни Постачальника стільникового зв'язку або включення VPN на використовуваному пристрої. При цьому, незважаючи на відсутність обмежень з боку безпосередньо самого tiktok, не варто ігнорувати і загальні способи усунення неполадок, зокрема, якщо описані далі рекомендації не нададуть потрібного ефекту.

Читайте також: причини, чому TikTok не працює

Спосіб 1: Заміна оператора

Досить скрутним рішенням, особливо якщо ви проживаєте на території Криму, є заміна місцевого стільникового оператора на будь-якого іншого, прив'язаного до одного з регіонів Росії. Це може бути як зареєстрований в Краснодарському краю МТС, так і Московський Білайн – єдине, сім-карта обов'язково повинна бути прив'язана до іншої області.

Почему в Крыму не работает Тик Ток_002

Після того як сім-карта буде активована в смартфоні, необхідно включити передачу даних по стільникового зв'язку через системні «Налаштування» . Якщо все зроблено правильно, TikTok потрібно буде негайно заробити без будь-яких додаткових вимог, використовуючи 3G або LTE.

Почему в Крыму не работает Тик Ток_003

Окремо відзначимо, що використання стільникового Інтернету поза межами домашнього регіону, як правило, веде до значних витрат через роумінг. У зв'язку з цим, тариф у оператора необхідно вибирати з урахуванням даного аспекту, так як користі від заблокованої сім-карти або просто недоступного Інтернету не буде.

Спосіб 2: Використання VPN

Якщо Заміна оператора з якихось причин не дозволила обійти обмеження або ви просто не можете придбати відповідну сім-карту, можна скористатися VPN. В цілому, саме дане рішення є найбільш рекомендованим, так як дозволить без проблем використовувати куди більш стабільний і швидкий Wi-Fi без додаткових витрат через роумінгу.

Почему в Крыму не работает Тик Ток_004

При використанні Android або iOS-пристрої підключити VPN можна за допомогою спеціальних сторонніх додатків або скориставшись стандартними засобами операційної системи. У розглянутому випадку пріоритетними є саме сторонні клієнти, тому як вимагають менше дій і дозволяють на безкоштовній основі вибирати різні країни.

Детальніше: налаштування VPN на телефоні

Почему в Крыму не работает Тик Ток_005

Найкраще обзавестися приватним платним VPN, який гарантує не тільки надійну підміну IP-адреси, але і високу швидкість підключення. В іншому випадку Тікток може працювати нестабільно через високі вимоги до швидкості інтернету, та й просто постійно оновлюється адреси.

більше статей на цю тему: