Пошук музики з TikTok

Спосіб 1: стандартні засоби

За замовчуванням в додатку tiktok знайти музику з відеоролика можна шляхом вивчення докладної інформації про конкретну публікації або читання коментарів. В даному випадку, в залежності від обраного рішення, може бути отримана як пряме посилання на музику в певному додатку, так і просто найменування.

Варіант 1: Детальна інформація

 1. Найпростішим способом визначення музики є вивчення докладної інформації про публікацію, де, як правило, присутня назва треку або спеціальне посилання. Щоб відкрити потрібний розділ, знайдіть відео, музику з якого потрібно визначити, і в правому нижньому кутку натисніть кнопку із зображенням платівки і фотографією автора, як показано в прикладі.
 2. Как найти музыку из Тик Тока_001
 3. Назва буде розташована між інформацією Користувача та іншими Відео автора в рамках категорії " містить музику» . Торкнувшись цього посилання, можна перейти на сторінку композиції в TikTok, звідки доступно як прослуховування, так і додавання " у вибране» , на жаль, без можливості копіювання назви – для пошуку в інших сервісах переписувати доведеться самостійно. Как найти музыку из Тик Тока_002

  Якщо в картці відсутня згадка автора, сама сторінка з подробицями може бути присвячена музиці. В цьому випадку досить буде натиснути по обкладинці з іконкою відтворення.

 4. Как найти музыку из Тик Тока_003
 5. Крім зазначеної посилання, на деяких відео може бути присутнім кнопка відкриття композиції безпосередньо в Apple Music, що дозволить отримати доступ до прослуховування у відповідному додатку, але тільки при наявності підписки і зв'язки акаунтів. Це виключає перенаправлення на окрему сторінку, однак і зустрічається не так вже й часто.
 6. Как найти музыку из Тик Тока_004

  При відсутності інформації про композиції цілком можливо допоможе друге рішення з даної інструкції. При цьому не варто виключатися і такого варіанту, що музика є авторською, і тому просто не може бути знайдена.

  Читайте також: додавання власної музики до TikTok

Варіант 2: пошук у коментарях

Якщо в описі публікації відсутні згадки треку або є посилання на Apple Music, яким ви не користуєтеся, альтернативою може стати пошук по коментарям. Для цього, як можна здогадатися, необхідно на потрібному відео торкнутися значка коментарів на панелі в правій частині екрана і уважно переглянути список повідомлень в пошуках відповідного питання і відповіді з назвою музики.

Как найти музыку из Тик Тока_005

Через величезну кількість коментарів знайти трек може бути проблематично, і тому якщо ви не знайшли потрібного в картці, краще використовувати сервіси для розпізнавання музики. Також можна самостійно задати відповідне питання, але і тут гарантувати швидке отримання відповіді не можна.

Спосіб 2: розпізнавання музики

На сьогоднішній день існує чимало додатків для розпізнавання музики, кращими з яких є Shazam і Genius, що дозволяють знаходити практично будь-які треки. При цьому спосіб спрацює тільки в разі наявності композиції в бібліотеці сервісу, тоді як при прослуховуванні авторської музики висвітиться помилка або далека від істини інформація.

Варіант 1: Shazam

Перед використанням Шазама необхідно внести деякі правки в Налаштування даної програми відразу після скачування, так як за замовчуванням програма не може працювати у фоновому режимі.

Завантажити Shazam з Google Play Маркета
завантажте Shazam з App Store

Android

 1. На пристроях під управлінням Android Після установки відкрийте програму, в лівому верхньому кутку екрану натисніть кнопку «бібліотека» і в аналогічній області тапніте по значку із зображенням шестерінки. В рамках даного розділу також можна заздалегідь підключити музичні сервіси, якщо потрібно. Как найти музыку из Тик Тока_006

  Читайте також: Як користуватися Shazam на Android

 2. Торкніться пункту»Спливаючий Shazam" , щоб включити визначення музики, коли додаток згорнуто або закрито. При цьому може знадобитися додатково змінити системні налаштування по частині спливаючих повідомлень.
 3. Как найти музыку из Тик Тока_007
 4. Розібравшись з параметрами, поверніться на головний екран програми і натисніть велику центральну кнопку, попутно надавши доступ до захоплення звуку з мікрофона. Про успішне включення фонового розпізнавання можна дізнатися по миготливому значку додатки в статус барі.
 5. Как найти музыку из Тик Тока_008

  Щоб знайти музику, в такому режимі відкрийте Тікток і включіть потрібне відео, встановивши досить високий рівень гучності. По завершенні повинно буде висвітитися повідомлення з інформацією про композиції.

IOS

 1. На відміну від Android, на Айфонах додаток Шазам вже частково інтегровано в систему і не вимагає установки, проте зробити це все ж можна, наприклад, щоб змінювати додаткові параметри. Для використання стандартного бліц-додатки спочатку відкрийте системні «Налаштування» і перейдіть до категорії " Пункт управління» .
 2. Как найти музыку из Тик Тока_009
 3. Активуйте повзунок " Доступ в додатках» , щоб панель управління можна було відкривати в будь-яких програмах, і перегорніть сторінку нижче. Тут необхідно торкнутися іконки «+» поруч із пунктом " розпізнавання музики» і, після додавання її в список використовуваних, перемістити на зручне для вас місце.
 4. Как найти музыку из Тик Тока_010
 5. Тепер перейдіть в Тікток і скористайтеся жестом відкриття панелі управління, змахнувши від правого краю статус бару або від нижньої частини екрану в залежності від моделі пристрою. Після цього досить буде натиснути кнопку із зображенням Шазама, Згорнути панель управління і відтворити музику.
 6. Как найти музыку из Тик Тока_011
 7. Якщо ви з якихось причин не можете скористатися представленим рішенням, перейдіть в додаток Shazam за допомогою значка на домашньому екрані і на кілька секунд затисніть велику кнопку в центрі екрану. Після цього необхідно буде повернутися в TikTok і відтворити музику, обов'язково переконавшись в наявності невеликого жовтого індикатора в правій частині статус бару.
 8. Как найти музыку из Тик Тока_012

  Яке б з рішень ви не вибрали, після відтворення треку вже через кілька секунд на екрані в якості повідомлення повинно буде з'явитися назва з можливістю відкриття в Apple Music. При виникненні будь-яких помилок можете повторити спробу, попутно регулюючи рівень гучності і, якщо потрібно, змінивши у внутрішніх Налаштуваннях основний мікрофон.

Варіант 2: Genius

Частково більш обмежений, але в той же час універсальний додаток Genius також дозволяє знаходити музику з Тіктока під час фонового використання. В даному випадку, що є головною відмінністю від Shazam, може бути отримана не тільки картка Виконавця або композиції, а й назва в текстовому форматі.

Завантажити Genius з Google Play Маркета
завантажити Genius з App Store

 1. Розгорніть заздалегідь завантажену програму і в лівій частині верхньої панелі натисніть жовту кнопку, як зазначено в прикладі, переконавшись в появі спливаючого вікна «Hold your phone up to music» . Не рахуючи надання доступу до мікрофона, змінювати будь-які налаштування не потрібно, і тому можете Згорнути додаток і перейти в tiktok.
 2. Как найти музыку из Тик Тока_013
 3. Увімкніть музику на кілька секунд, в середньому десяти буде достатньо, і знову поверніться в додаток Genius. Якщо розпізнавання завершилося успіхом, на екрані відобразиться рядок з назвою композиції.Как найти музыку из Тик Тока_014

  При відсутності композиції в бібліотеці замість картки з можливістю прослуховування буде представлено назву, автоматично вставлене в рядок пошуку. Даний текст можна з легкістю виділити і надалі використовувати для пошуку в Інтернеті.

 4. Как найти музыку из Тик Тока_015

  Зверніть увагу, що деякі треки можуть бути створені спеціально для Тіктока і позначаються відповідним чином. Щоб уникнути проблем з пошуком, намагайтеся виключати з назви згадки майданчика, залишаючи тільки назву і автора.

Спосіб 3: Онлайн-сервіси

На просторах інтернету існують онлайн-сервіси, що представляють собою аналог розглянутих вище додатків, але не вимагають установки. Використовувати їх можна, якщо ви не хочете ставити відповідний софт або користуєтеся комп'ютером, на прикладі якого і буде розглянута процедура пошуку.

Офіційний сайт онлайн-сервісу MIDOMI

 1. Через системні налаштування звуку заздалегідь перевірте роботу мікрофона, які необхідний для розпізнавання. Якщо все функціонує належним чином, перейдіть за посиланням вище, натисніть велику центральну кнопку та підтвердьте доступ до мікрофона у спливаючому вікні.

  Детальніше: Перевірка мікрофона на комп'ютері

 2. Как найти музыку из Тик Тока_016
 3. Перейдіть на вкладку з відео з Тіктока і почніть відтворення, враховуючи, що мікрофон повинен без проблем вловлювати звуки з колонок комп'ютера або динаміків смартфона. Через кілька секунд після цього можна повернутися на сайт розглянутого сервісу з метою перевірки результатів.
 4. Как найти музыку из Тик Тока_017
 5. Якщо пошук завершиться успішно, на екрані відобразиться інформація про трек, як правило, представляє собою повне найменування. У деяких випадках також будуть представлені посилання на різні сервіси, де можна придбати або прослухати оригінальний запис.
 6. Как найти музыку из Тик Тока_018

  Зверніть увагу, що використання MIDOMI цілком можна комбінувати зі смартфоном, наприклад, включивши розпізнавання на ПК і почавши відтворення музики в додатку. Працює даний сервіс навряд чи гірше Шазама або Дженіуса, але в той же час не завжди знаходить навіть найбільш впізнавані композиції.

більше статей на цю тему: