Показ презентації в Zoom на різних пристроях

Варіант 1: Комп'ютер

Провести презентацію в Zoom на комп'ютері можна багатьма способами, використовуючи окремі функції месенджера з розділу " спільний доступ до екрану» , доступного в рамках розпочатої конференції. Найпростіший варіант полягає у виборі заздалегідь відкритого файлу PowerPoint за допомогою відповідної програми з Microsoft Office або іншої аналогічної програми.

Детальніше: проведення презентації в Zoom на комп'ютері

Как в Зуме включить презентацию_001

Якщо на пристрої немає відповідних програм, в якості альтернативи можете скористатися онлайн-сервісами на зразок Google Презентацій. Також корисною можливістю ПЗ, яку можна використовувати для трансляції зображення з Айфона без відповідного додатка, є захоплення екрану за допомогою «AirPlay» .

Варіант 2: мобільний пристрій

Офіційний мобільний клієнт месенджера для Android і iOS майже не відрізняється від попереднього варіанту в плані кількості інструментів для організації та проведення презентації. В даному випадку почати мовлення можна шляхом натискання кнопки »поділитися" на нижній панелі і подальшого вибору відповідного формату документів у спливаючому вікні.

Детальніше: проведення презентації в Zoom з телефону

Как в Зуме включить презентацию_002

На мобільних пристроях найкраще використовувати заздалегідь створені презентації у форматі «PPTX» і поміщені в локальне сховище тим чи іншим способом. Якщо такий варіант викликає труднощі, цілком можна скористатися онлайн-сервісами на зразок раніше згаданих Google Презентацій, вибравши відповідний і, що найважливіше, Підтримуваний файл.

більше статей на цю тему: