Підключення до конференції в Zoom

Варіант 1: Комп'ютер

На комп'ютері підключитися до конференції в Zoom можна відразу чотирма абсолютно різними способами, кожен з яких актуальний в певних ситуаціях. При цьому необхідно враховувати, що доступ до сеансу зв'язку може бути обмежений, наприклад шляхом додаткового схвалення з боку Організатора, за винятком першого рішення з представлених.

Спосіб 1: Створення конференції

З усіх доступних методів найпростіший зводиться до створення нової зустрічі будь-яким зручним способом, будь то використання кнопки «нова конференція» на головній сторінці або індивідуальний дзвінок через чат. Більш детально обидва способи були описані в іншій інструкції на нашому сайті за вказаною нижче посиланням.

Детальніше: створення конференції в Zoom на комп'ютері

Как подключиться к конференции в Zoom_001

Зверніть увагу, що таким способом тільки ви підключаєтеся до конференції автоматично, тоді як іншим людям доведеться підтвердити прийняття дзвінка, як це описано в наступному розділі. При відмові примусово підключити користувача не вийде, але цілком можна повторно відправити запит через список учасників.

Спосіб 2: прийняття вхідного дзвінка

Якщо ви хочете підключитися до сеансу зв'язку іншого користувача, досить буде під час виклику скористатися кнопкою»Увійти" у спливаючому вікні. Після цього в залежності від виставлених налаштувань безпеки відкриється основне вікно відеочату або зал очікування з інформацією про необхідність підтвердження з боку Організатора.

Как подключиться к конференции в Zoom_002

На жаль, налаштувати автоматичне прийняття дзвінка не вийде, такої можливості немає ні в офіційному додатку для Windows, ні в параметрах операційної системи. З цієї причини дзвінки слід приймати вчасно, тоді як в іншому випадку організатору доведеться повторно відправити запрошення.

Спосіб 3: перехід за посиланням

Мабуть, найбільш зручний метод підключення до чужої конференції в Zoom зводиться до переходу за запрошенням посиланням, яку можна отримати від організатора тим чи іншим способом. Головними перевагами в даному випадку є відсутність необхідності введення ідентифікатора і коду доступу, а також можливість використання месенджера без облікового запису прямо з браузера.

 1. Відкрийте лист в поштовій скриньці або повідомлення, отримане іншим способом, після чого клікніть по посиланню аналогічно нашому прикладу.
 2. Как подключиться к конференции в Zoom_003
 3. Щоб підключитися через програму для Windows, натисніть кнопку «Launch Meeting» і у спливаючому вікні браузера підтвердьте відкриття за допомогою опції " відкрити додаток» . Також можете завантажити актуальну версію клієнта з представленої сторінки, якщо не зробили цього раніше.
 4. Как подключиться к конференции в Zoom_004
 5. В якості альтернативи відповісти на дзвінок можна прямо в браузері за допомогою посилання «Join from Your Browser» , яка відображається відразу або після першого натискання зазначеної раніше кнопки. Якщо вибрати даний варіант, буде використовуватися авторизована раніше обліковий запис або з'явиться запит на вказівку імені для спілкування без реєстрації.
 6. Как подключиться к конференции в Zoom_005

  Як і під час прийняття виклику у спливаючому вікні, будь-який з варіантів призведе до підключення до конференції або тимчасового переміщення в зал очікування. При цьому треба враховувати, що в відкладених сеансах зв'язку спочатку можуть бути відсутні інші учасники, і тому не варто лякатися.

Спосіб 4: Вхід за номером конференції

Безпосередньо пов'язаний з попереднім рішенням вхід по унікальному номеру полягає у використанні ідентифікатора і коду доступу, які також можуть бути отримані різними способами. Саме по собі підключення можна здійснити як через офіційний додаток для Windows, яке буде розглянуто далі, так і через веб-сайт месенджера.

 1. За допомогою меню в основному вікні програми перейдіть на вкладку»Головна" і натисніть кнопку »Увійти" . На сайті це робиться практично ідентичним чином, але тільки на верхній панелі.
 2. Как подключиться к конференции в Zoom_006
 3. У спливаючому вікні " увійти в конференцію» заповніть поле " ідентифікатор конференції або назва» відповідно до аналогічними знаками в отриманому раніше листі і вкажіть " Ваше ім'я» . За бажанням встановіть додаткові галочки, щоб спочатку відключити звук або відео, і в нижній частині вікна натисніть »Увійти" .
 4. Как подключиться к конференции в Zoom_007
 5. За аналогією з попереднім кроком на наступному етапі необхідно ввести " код доступу конференції» , який повинен бути вказаний у запрошувальному повідомленні. Виконавши це завдання, натисніть " увійти в конференцію» і дочекайтеся підключення.
 6. Как подключиться к конференции в Zoom_008

  Якщо в інших випадках для підключення до конференції може вимагатися додаткове схвалення з боку Організатора, при вказівці даних вручну, як правило, з'єднання встановлюється без цього. Додатково також відзначимо, що унікальний номер сеансу зв'язку і код доступу фіксуються за чатом, і тому підключитися зможе будь-який користувач, а не тільки одержувачі повідомлення.

Варіант 2: мобільний пристрій

Мобільна версія Zoom практично не відрізняється від комп'ютерної в плані можливостей і дозволяє підключатися до сеансів зв'язку тими ж чотирма способами в залежності від обставин. Деякі з рішень все ж відрізняються не без впливу особливостей операційної системи, що здебільшого відноситься до другого розділу інструкції.

Спосіб 1: Створення конференції

Щоб створити власну конференцію і тим самим зробити автоматичне підключення, можна на вибір скористатися кнопкою " нова конференція» на головному екрані мобільного клієнта, зателефонувати конкретній людині зі списку »контакти" або »запланувати" зустріч в певний час. Яке б з рішень не було вибрано, після цього кожного учасника доведеться запрошувати вручну через окремий розділ чату.

Детальніше: створення конференції в Zoom на телефоні

Как подключиться к конференции в Zoom_009

Для зручності підключення інших людей рекомендуємо деактивувати зал очікування в параметрах безпеки. Як би там не було, якщо Користувач відмовиться або погодиться на участь в діалозі, про це буде сказано в повідомленні над верхньою панеллю Зума.

Спосіб 2: прийняття вхідного дзвінка

Найбільш простий спосіб відповіді на запрошення в конференцію зводиться до натискання кнопки " прийняти» на екрані дзвінка, який практично не відрізняється від стандартного телефонного дзвінка. В цьому випадку з'єднання буде встановлено відразу або після схвалення запиту з боку керівника в залежності від параметрів приватності.

Как подключиться к конференции в Zoom_010

Крім прийняття дзвінка вручну, можна скористатися настройками операційної системи, націленими на автоматичне прийняття вхідних викликів через певний час після надходження запиту. Описувати в подробицях це завдання ми не будемо, але такий варіант варто враховувати, якщо ви хочете вчасно приймати вхідні дзвінки через Zoom.

Спосіб 3: перехід за посиланням

Запрошення посилання, отримана тим чи іншим способом, є найшвидшим способом входу, в тому числі і з телефону. Для цього достатньо буде відкрити лист-запрошення, торкнутися зазначеного нами URL-адреси і підтвердити перехід до офіційного додатку розглянутого месенджера.

Как подключиться к конференции в Zoom_011

Дане посилання є багаторазовою, і тому підключитися до конференції можна буде навіть після відключення. Однак актуально це тільки для одного і того ж сеансу зв'язку, тоді як після закінчення певного часу або завершення зустрічі організатором Увійти не вийде.

Спосіб 4: Вхід за номером конференції

Ще один спосіб, безпосередньо пов'язаний з текстовим запрошенням, полягає у використанні унікального номера конференції та коду доступу з листа-запрошення. В даному випадку діє всі зазначені раніше особливості та обмеження, включаючи можливість повторного підключення до сеансу зв'язку.

Как подключиться к конференции в Zoom_012

Перебуваючи на головному екрані мобільного додатка, натисніть кнопку»Увійти" і в текстове поле " ідентифікатор конференції» введіть номер, отриманий раніше тим чи іншим способом. Після цього можна на свій розсуд редагувати користувача ім'я для зустрічі, змінити »параметри входу" в нижній частині екрана і натиснути кнопку »Увійти" .

Как подключиться к конференции в Zoom_013

В якості відносної альтернативи можна скористатися історією при натисканні кнопки з вказує вниз стрілочкою. Це може бути зручно, якщо в потрібній конференції організатором є конкретна людина, яким використовується власний фіксований ідентифікатор і код доступу.

більше статей на цю тему: