Як запланувати конференцію в Zoom

Варіант 1: Комп'ютер

Однією з найбільш корисних в деяких обставинах функцій Zoom є можливість створення відкладених конференцій з налаштованим часом початку сеансу зв'язку і загальною тривалістю. При цьому даний різновид чату кожен потенційний учасник, в тому числі ви в ролі організатора, може відвідати самостійно без додаткових повідомлень і підтверджень.

 1. В першу чергу слід розгорнути основне вікно Зума, перейти на вкладку»Головна" і натиснути кнопку »запланувати" в лівій частині. Це призведе до відкриття досить великих параметрів, кожному з яких рекомендуємо приділити увагу.
 2. Как запланировать конференцию в Zoom_001
 3. За допомогою текстового поля «Тема» можете ввести назву створюваної конференції для зручності, тоді як параметри часу початку зустрічі і тривалість можна відредагувати за допомогою розташованих нижче випадаючих списків. Крім цього, можете відразу включити відео майбутніх учасників, вибрати ідентифікатор і календар, а також ознайомитися з обмеженнями безкоштовного тарифу. Как запланировать конференцию в Zoom_002

  Особливу увагу слід приділити функціям з категорії " Додаткові параметри» в самому низу робочого вікна месенджера. Зокрема, тут можна включити автоматичний запис дзвінка в пам'ять комп'ютера, дозволити підключення користувачів в будь-який зручний момент, задіяти чужі мікрофони або обмежити підключення по регіону.

 4. Как запланировать конференцию в Zoom_003
 5. Які б настройки не були в результаті виставлені, натисніть кнопку " Зберегти» для створення відкладеної конференції. Зазвичай відразу після цього відкривається стандартний поштовий клієнт на зразок Microsoft Outlook , за допомогою якого можна надсилати запрошення електронною поштою.
 6. Как запланировать конференцию в Zoom_004
 7. За фактом настання часу конференції Ви отримаєте відповідне сповіщення системними засобами, якщо Зум буде перебувати у відкритому або згорнутому стані. Щоб підключитися до чату, перейдіть на вкладку «конференції» і в рамках потрібного блоку натисніть кнопку »почати" . Как запланировать конференцию в Zoom_005

  Звідси також можна буде повторно перейти до налаштувань за допомогою опції " змінити» або здійснити " видалення» . У другому випадку, що важливо враховувати, буде моментально обнулена посилання для підключення, що відправляється по електронній пошті або іншими способами.

 8. Как запланировать конференцию в Zoom_006

  Управління безпосередньо відео або аудіовикликом здійснюється за допомогою основних елементів інтерфейсу в нижній частині робочого вікна програми, а також через приховані розділи. При цьому ви, як творець розглянутого сеансу зв'язку, в будь-якому випадку автоматично отримаєте права організатора, що відкривають додаткові функції на зразок демонстрації екрану без обмежень або можливість виключення учасників.

Варіант 2: мобільний пристрій

Створення відкладеної конференції в Zoom на мобільному пристрої , будь то Android або iPhone/iPad, виконується практично ідентичним чином, в тому числі і по частині доступних параметрів. В першу чергу дана версія заслуговує на увагу через відмінності по частині інтерфейсу, однак крім цього є й інші, багато в чому ключові особливості.

 1. Для того щоб запланувати нову конференцію, за допомогою нижньої панелі перейдіть на вкладку»Головна" і у верхній частині екрана скористайтеся кнопкою »запланувати" . Тут необхідно змінити на свій розсуд основні параметри, що особливо відноситься до часу початку з прив'язкою до певного часового поясу і тривалості, а також додаткові начебто автоматичного запису.
 2. Как запланировать конференцию в Zoom_007
 3. Одним з основних відмінностей параметрів відкладеної конференції в додатку є згадана запис дзвінка, яка, хоч і представлена в якості окремого пункту, насправді недоступна для використання. Завершивши настройку і скориставшись кнопкою " Зберегти» , необхідно розіслати запрошення потрібним користувачам, використовуючи для цього шаблон і адреси електронної пошти.
 4. Как запланировать конференцию в Zoom_008
 5. Щоб самостійно приєднатися до конференції, в тому числі до призначеної дати, перейдіть на вкладку «конференції» , торкніться блоку з інформацією про заплановану зустріч і скористайтеся кнопкою »почати" . В результаті ви підключитеся до дзвінка в якості організатора, при цьому маючи можливість вийти і підключитися заново необмежену кількість разів.
 6. Как запланировать конференцию в Zoom_009
 7. Якщо ви передумаєте проводити конференцію до настання обраної дати, можете відвідати картку запланованої зустрічі, натиснути " видалити» і підтвердити процедуру у спливаючому вікні, тим самим заблокувавши доступ для всіх запрошених користувачів. Крім цього, за допомогою посилання " редагувати» в кутку екрану можна змінити багато параметрів, включаючи час проведення.
 8. Как запланировать конференцию в Zoom_010

  Окремо зауважимо, і це буде актуально для обох версій месенджера, що найкраще відкладені конференції використовувати в поєднанні з платною внутрішньою підпискою. Тільки в такому випадку можна повною мірою задіяти максимальні таймери, отримати доступ до додаткових функцій на кшталт запису дзвінка в хмару і, звичайно ж, значно розширити кількість вільних місць в груповому чаті.

більше статей на цю тему: