підняття руки в Zoom

Варіант 1: Комп'ютер

Підняти руку в Zoom на комп'ютері можна одним єдиним способом за допомогою відповідної функції зі списку реакцій, де також присутня безліч інших знаків. У той же час, самі по собі реакції можуть бути злегка змінені в плані кольору через спеціальний розділ налаштувань розглянутого месенджера.

Зміна налаштувань

 1. Якщо ви хочете заздалегідь ознайомитися з настройками і внести зміни на свій розсуд, перейдіть на вкладку»Головна" у головному вікні масштабування та у верхньому правому куті натисніть кнопку із зображенням шестерні. Після цього, в свою чергу, з розташованого в лівій частині списку слід вибрати розділ «Загальні» , що відкривається за замовчуванням.
 2. Как поднять руку в Зуме_001
 3. У самому низу сторінки знайдіть категорію»колір шкіри реакції" і виберіть відповідний варіант. На жаль, для звичайного користувача отримати доступ до більшої кількості налаштувань не можна, тоді як збереження виконується звичайним закриттям вікна.
 4. Как поднять руку в Зуме_002

  Окремо відзначимо, хоч це практично і не позначається на розглянутій функції, що адміністратор сеансу зв'язку може обмежувати доступ до реакцій для всіх учасників конференції. Робиться це через настройки, доступні на офіційному веб-сайті, і дозволяє замінити пункт «реакції» на " підняти руку» з наступного розділу інструкції.

Підняття руки

 1. Щоб підняти руку в рамках розпочатої конференції, на нижній панелі месенджера знайдіть і натисніть кнопку «реакції» . При роботі зі зменшеною копією вікна дана опція може бути прихована і доступна з підрозділу »додатково" .
 2. Как поднять руку в Зуме_003
 3. Здійснити поставлене завдання можна за допомогою зазначеної кнопки " підняти руку» , що призведе до появи відповідного значка поруч із поданням користувача. Крім цього, при включеній функції може автоматично змінюватися розташування вікон, щоб привернути увагу організатора.
 4. Как поднять руку в Зуме_004
 5. Позбутися від значка можна шляхом повторного відкриття зазначеного розділу і подальшого використання пункту " опустити руку» . Аналогічна можливість також доступна з меню «…» у нижньому правому куті блоку користувача.
 6. Как поднять руку в Зуме_005

  Примусово опустити руку іншого користувача може організатор конференції, для цього насамперед відкривши розділ»учасники" за допомогою окремої кнопки або відповідного пункту в меню »додатково" . Тут досить навести курсор миші на пункт з ім'ям користувача, де також буде відображатися піднята рука, і натиснути " опустити руку» .

Варіант 2: мобільний пристрій

На пристроях під управлінням мобільних операційних систем в Zoom також можна піднімати руку за допомогою аналогічного розділу з реакціями, принцип роботи якого не відрізняється від настільної версії. При цьому настройки кольору піднятою руки знаходяться трохи в іншому розділі, але в цілому також можуть бути змінені на ваш особистий розсуд.

Зміна налаштувань

Для змін кольору реакцій відкрийте головний екран розглянутого додатка, перейдіть на вкладку»Налаштування" і виберіть категорію «конференції» . Тут потрібно перегорнути сторінку трохи нижче і в рамках категорії «Загальні» відкрити »колір шкіри реакції" .

Как поднять руку в Зуме_006

Вибір потрібного кольору здійснюється одиночним дотиком потрібного варіант із загального списку, тоді як зберігаються нові параметри в автоматичному режимі. Так само як і в комп'ютерній версії, не можна не згадати про можливість відключення інших реакцій при використанні налаштувань веб-сайту, тим самим залишивши тільки функцію підняття руки.

Підняття руки

 1. Розібравшись з параметрами розглянутої можливості у внутрішніх налаштуваннях програми і перебуваючи в активній конференції, на нижній панелі відкрийте розділ»Детальніше" і в нижній частині вікна скористайтеся опцією " підняти руку» . Якщо все було зроблено правильно, в рамках блоку з вашою фотографією або відео з'явиться відповідний значок, видимий всім учасникам сеансу зв'язку.
 2. Как поднять руку в Зуме_007
 3. Позбутися від значка можна аналогічним чином, знову розгорнувши меню»Детальніше" і натиснувши кнопку " опустити руку» . Аналогічно для себе також можна зробити через список »учасники" , Як буде показано далі на прикладі інших користувачів.
 4. Как поднять руку в Зуме_008
 5. Опустити власну або чужу руку можна в розділі»учасники" , який відкривається за допомогою відповідного пункту на нижній навігаційній панелі. Тут, в свою чергу, досить буде торкнутися імені користувача і вибрати опцію " опустити руку» або " підняти руку» , якщо ви хочете зробити протилежне для себе.
 6. Как поднять руку в Зуме_009
 7. Крім усього сказаного, в розділі»учасники" можете скористатися функцій "опустити всі руки" у нижньому лівому куті екрана. Це призведе до зазначеного раніше результату відразу для всіх користувачів в конференції, включаючи вас в ролі організатора.
 8. Как поднять руку в Зуме_010

  Кожна додаткова реакція зі списку не замінить підняту руку, як це відбувається при повторному виборі. Більш того, іконка сама по собі не зникне аж до завершення сеансу зв'язку, і тому важливо враховувати способи відключення.

більше статей на цю тему: