вимкнення звуку в Zoom

Вимкнення вхідних звуків

Деактивувати звуки в рамках сеансу зв'язку можна на вибір за допомогою особистих параметрів конференції або скориставшись інструментами керівника з повного списку учасників. Розглянуті настройки доступні у всіх існуючих версіях месенджера і практично не відрізняються один від одного в плані можливостей.

Читайте також: включення звуку в Zoom

Варіант 1: Комп'ютер

Якщо вами використовується пристрій під управлінням Windows, примусово відключити будь-які вхідні звуки в Zoom можна за допомогою спеціальної функції на основній панелі інструментів. Інші рішення, що вимагають зміни параметрів операційної системи, краще залишити на крайній випадок, якщо внутрішніх коштів з якоїсь причини виявилося недостатньо.

Спосіб 1: Управління конференцією

 1. Щоб позбутися вхідного аудіосигналу в рамках розпочатої конференції, в нижній частині екрана Наведіть курсор миші на кнопку «вимкнути/увімкнути звук» , натисніть по іконці з вказує вгору стрілкою і у спливаючому меню виберіть " вимкнути звук комп'ютера» . Це призведе до моментального відключення будь-яких пристроїв введення і виведення в рамках розглянутої програми.
 2. Как отключить звук в Зуме_007
 3. Виступаючи творцем або одним з організаторів сеансу зв'язку, можна скористатися додатковими настройками. Для цих цілей необхідно відкрити повний список»учасників" за допомогою відповідної кнопки, навести курсор миші на рядок з ім'ям людини і натиснути " вимкнути звук» .
 4. Как отключить звук в Зуме_008
 5. Крім цього, в нижній частині даного розділу доступна функція " вимкнено. весь звук» , принцип дії якої ідентичний попередньому варіанту, але поширюється відразу на всіх співрозмовників. До того ж разом з тимчасовим відключенням можна заблокувати можливість самостійного включення мікрофона кожному учаснику до завершення конференції.
 6. Как отключить звук в Зуме_009

  Враховуйте, що відключені таким чином мікрофони не можна буде знову задіяти без особистого бажання кожного учасника. Це не поширюється на перший пункт, де відновити роботу пристроїв введення і виведення можна простим натисканням кнопки»підключити" на нижній панелі.

Спосіб 2: налаштування Програми

 1. Загальні параметри в програмі, на жаль, не дозволяють повною мірою заглушати співрозмовників, але при цьому можна скористатися декількома опціями. В першу чергу для цього відкрийте»Налаштування" за допомогою значка із зображенням шестерні на вкладці »Головна" і перейдіть на сторінку »Звук" .
 2. Как отключить звук в Зуме_001
 3. Тут в рамках категорії «динамік» можете змінити рівень »гучності" за допомогою відповідного повзунка, встановивши мінімальне значення з можливих. Крім цього, можна поміняти пристрій відтворення через список, що випадає, що при певних обставинах допоможе позбутися від вхідного аудіосигналу.
 4. Как отключить звук в Зуме_002

  Інші опції націлені виключно на роботу мікрофона і не дозволяють автоматично відключати пристрої введення і виведення за аналогією з мобільною версією. Через це найбільш актуальним є рішення з першого розділу інструкції.

Спосіб 3: Системні налаштування

 1. Ще один спосіб деактивації звуку в Zoom зводиться до зміни системних параметрів, що може як вплинути на конкретну програму, так і на будь-які інші додатки. Для початку можете скористатися " мікшером гучності» , клікнувши правою кнопкою по значку динаміка на панелі завдань і вибравши відповідний пункт у спливаючому вікні.
 2. Как отключить звук в Зуме_003
 3. Щоб виконати поставлене завдання, знайдіть колонку «Zoom» і «Zoom Meetings» і в нижній частині вікна натисніть кнопку з іконкою Динаміка. Якщо все зроблено правильно, з'явиться додатковий червоний значок, і будь-які вхідні дані будуть моментально приглушені.
 4. Как отключить звук в Зуме_004
 5. При відсутності необхідних результатів можна вдатися до повної деактивації пристрою відтворення, що в рівній мірі подіє на всі додатки. Для цього через вказане раніше меню перейдіть в розділ»Звуки" , відкрийте вкладку «відтворення» , клікніть правою кнопкою миші по мініатюрі динаміка і скористайтеся опцією »вимкнути" . Как отключить звук в Зуме_005

  Позбутися від аудіо можна аналогічним чином через " Диспетчер пристроїв» , що призведе до ідентичного результату. Єдина відмінність буде в тому, що повторне включення в другому випадку, як правило, вимагає перезавантаження системи.

 6. Как отключить звук в Зуме_006

  Читайте також: вимкнення звуку на комп'ютері

  Не варто також забувати і про більш прості рішення на зразок фізичного відключення колонок, що на комп'ютері робиться досить легко. Крім цього, можете ознайомитися з іншими способами за представленою вище посиланням, якщо розглянуті дії ні до чого не привели.

Варіант 2: мобільний пристрій

На смартфонах незалежно від системи деактивувати звук можна тими ж способами, що і на ПК, але з куди більшою кількістю обмежень через особливості програми Zoom і платформи. Як правило, для цього вистачить інструментів, доступних прямо під час конференції, тоді як інші методи є додатковими і не завжди ведуть до повного відключення аудіо.

Спосіб 1: Управління конференцією

 1. З усіх доступних інструментів під час конференції в першу чергу варто приділити увагу функції гучного зв'язку, яка деактивується за допомогою іконки динаміка в лівому верхньому кутку програми. Скориставшись даною опцією, ви перенаправити аудіосигнал в поліфонічний динамік, що значно знизить гучність, хоча це і не допоможе повністю позбутися від звуків.
 2. Как отключить звук в Зуме_010
 3. Якщо простого відключення гучного зв'язку виявилося недостатньо і потрібно повністю заглушити динамік, натисніть»Детальніше" на нижній панелі і в даному меню виберіть " вимкнути звук» . При успішному завершенні процедури на тій же панелі з'явиться інша кнопка, яку можна використовувати для повторного включення аудіо в рамках конференції.
 4. Как отключить звук в Зуме_011
 5. Кожен учасник зі статусом «організатора» може на свій розсуд деактивувати мікрофони інших користувачів, що також вважається рішенням розглянутої задачі. Для цього слід торкнутися кнопки »учасники" на нижній панелі, на однойменній сторінці вибрати конкретного користувача і у спливаючому вікні натиснути " вимкнути звук» .
 6. Как отключить звук в Зуме_012
 7. Крім індивідуального приглушення конкретних учасників можна деактивувати мікрофони відразу всіх співрозмовників, що робиться з тієї ж сторінки зі списком користувачів. Тут цілком достатньо натискання " вимкнути звук для всіх» в меню «…» і підтвердження в додатковому вікні.
 8. Как отключить звук в Зуме_013

  Особливу увагу приділіть повзунку " дозволити учасникам увімкнути свій звук» в нижній частині вікна, так як в разі деактивації жоден з користувачів не зможе знову задіяти Мікрофон без особистого звернення до вас або зміни параметрів. У свою чергу, дізнатися про успішне виключення звуку можете по значку перекресленого мікрофона в списку співрозмовників навпроти імені людини.

Спосіб 2: налаштування Програми

Внутрішні параметри розглянутого додатки дозволяють автоматично деактивувати динаміки при вході в конференцію, не рахуючи хіба що тих діалогів, які ви самі створили, запросивши інших учасників. Щоб вимкнути цю функцію, за допомогою нижньої панелі перейдіть в «Налаштування» , відкрийте «конференції» і виберіть " автоматичне підключення звуку» в рамках окремої категорії.

Как отключить звук в Зуме_014

Після цього встановіть галочку навпроти пункту»вимкнено" і можете покинути настройки за допомогою стрілочки або посилання »Готово" . В результаті згадане на самому початку даного розділу інструкції положення параметрів буде виставлено автоматично і динамік з мікрофоном доведеться включати самостійно при бажанні.

Спосіб 3: Системні налаштування

На відміну від комп'ютера, на смартфонах повністю відключити вхідні звуки від конкретного додатка не вийде, але деякі дії все ж можна зробити. Приділити увагу варто загальному регулятору гучності, який при активній конференції буде обмежений певним мінімальним значенням і різним додатковим можливостям.

Как отключить звук в Зуме_015

Читайте також: вимкнення звуку на iOS

На жаль, більшість таких рішень ні до чого не призведе, тому як в налаштуваннях додатків не можна обмежити доступ до Динаміка, як це реалізовано у випадку з мікрофоном. При цьому, якщо вами використовується ОС Android, можуть бути встановлені сторонні засоби, що виконують роль мікшера гучності.

Вимкнення мікрофона

Щоб вимкнути передачу даних зі свого пристрою під час конференції, досить буде скористатися спеціальною кнопкою в лівій частині нижньої панелі програми. Крім цього, мікрофон може бути деактивований одночасно разом з динаміками, якщо відкрити меню»Детальніше" і торкнутися опції «вимкнути звук» або вимкнути функцію " автоматичне підключення звуку» в Налаштуваннях.

Детальніше: вимкнення мікрофона в Zoom

Как отключить звук в Зуме_016

Будь-яка зміна стану мікрофона буде видно кожному учаснику конференції, але при цьому ніхто, включаючи організатора зустрічі, не зможе примусово включити звук. У той же час, саме по собі відключення може бути виконано з боку керівника сеансу зв'язку з автоматичним блокуванням можливості включення мікрофона.

більше статей на цю тему: