Як дозволити спільний доступ до екрана в Zoom

Варіант 1: Комп'ютер

За замовчуванням в Zoom демонструвати екран іншим учасникам конференції може тільки організатор, так само як і змінювати налаштування приватності, що відповідають за загальну доступність даної можливості. Таким чином, розблокувати розглянуту функцію можна тільки від імені призначеного керівника або творця сеансу зв'язку, тоді як рядовий користувач нічого зробити не зможе.

Читайте також: спільний доступ до екрана в Zoom на комп'ютері

 1. Розгорніть основне вікно конференції, на нижній панелі Наведіть курсор миші на кнопку " спільний доступ до екрану» і відкрийте допоміжне меню за допомогою вказує вгору стрілочки. Тут необхідно скористатися пунктом " Розширені параметри спільного використання» для переходу до додаткових налаштувань функції.
 2. Как разрешить демонстрацию экрана участникам в Zoom_001
 3. У спливаючому вікні в рамках категорії " Хто може здійснювати демонстрацію» встановіть мітку поруч із пунктом " всі учасники» , після чого можете закрити налаштування для застосування нових правил приватності. На свій розсуд також можна приділити увагу іншим параметрам, наприклад, дозволити демонстрацію відразу декільком учасникам за допомогою другої опції в першому блоці або обмежити Додаткові трансляції при наявності діючої за рахунок останнього розділу.
 4. Как разрешить демонстрацию экрана участникам в Zoom_002

  На жаль, на постійній основі змінити параметри не можна, так як кожна окрема конференція має власні настройки, що зберігаються до завершення відеодзвінка. Тому намагайтеся встановлювати правила і обмеження заздалегідь, спочатку включивши конференцію і тільки після редагування налаштувань запрошуючи інших учасників.

Варіант 2: мобільний пристрій

На мобільних пристроях незалежно від ОС діють ідентичні з настільною версією обмеження &8212; в обов'язковому порядку потрібна зміна внутрішніх параметрів приватності одним з організаторів. При цьому в даному випадку самі настройки обмежені всього лише єдиним пунктом, тоді як інші застосовуються автоматично зі значеннями за замовчуванням.

Читайте також: спільний доступ до екрана в Zoom на телефоні

 1. Будучи одним з організаторів, під час конференції в правій частині нижньої панелі відкрийте меню»Детальніше" і з представленого списку категорій Виберіть »Безпека" . Всупереч назві, саме тут розташовуються параметри, пов'язані з обмеженнями трансляції екрану.
 2. Как разрешить демонстрацию экрана участникам в Zoom_003
 3. В рамках блоку " дозволити учасникам» торкніться повзунка навпроти пункту " транслювати екран» , щоб розблокувати цю можливість для всіх співрозмовників. Окреме збереження нових налаштувань не потрібно, досить буде натиснути посилання »Готово" у правому верхньому куті або скористатися кнопкою повернення на попередній екран. Как разрешить демонстрацию экрана участникам в Zoom_004

  Після виконаних дій Кожен користувач в конференції зможе без будь-яких обмежень включити демонстрацію власного екрану, але тільки якщо інші співрозмовники не роблять того ж. В іншому випадку відобразиться повідомлення про блокування трансляції, зняти яку, на жаль, може організатор тільки в настільній версії Зума.

  Как разрешить демонстрацию экрана участникам в Zoom_005

  Навіть якщо ви призначите інших учасників організаторами з тими ж правами доступу, що і у вас, одна трансляція буде автоматично відключати розпочату раніше. Додатково до цього, враховуйте, що в рамках конференції незалежно від кількості учасників не можна обмежувати демонстрацію для конкретних користувачів, на відміну, наприклад, від мікрофона.

більше статей на цю тему: