вимкнення мікрофона в Zoom

Варіант 1: Комп'ютер

При використанні комп'ютера вимикання звукозаписних пристроїв в Zoom здійснюється одним з трьох способів на вибір, в кожному з яких можна без проблем відновити передачу голосу. Додатково до цього, якщо ви використовуєте окремий пристрій введення на зразок гарнітури або стаціонарного мікрофона, не варто забувати про фізичне відключення, про що ми не будемо детально розповідати в рамках інструкції.

Читайте також: усунення проблем з роботою мікрофона в Zoom

Спосіб 1: налаштування конференції

Найбільш простий метод відключення зводиться до використання панелі управління безпосередньо під час сеансу зв'язку, чого, як правило, буде достатньо, і інші рішення не будуть потрібні. До того ж відключення може бути виконано не тільки для себе, але і для інших учасників конференції, якщо ви є одним з організаторів.

Відключення свого мікрофона

 1. Щоб припинити передачу власного голосу в рамках активної конференції, розгорніть програму і на нижній панелі натисніть кнопку «вимкнути звук» . Незважаючи на підпис, після цього вас перестануть чути інші учасники сеансу зв'язку, поки ви повторно не скористаєтеся функцією.
 2. Как отключить микрофон в Зуме_001
 3. В якості альтернативи можете натиснути на клавіатурі поєднання клавіш «ALT+A» , яке за замовчуванням відповідає за вказану опцію. На жаль, спрацює це, тільки якщо програма відкрита або курсор миші наведений на вікно активного відеочату в згорнутому режимі.
 4. Как отключить микрофон в Зуме_002
 5. Крім сказаного, можна натиснути кнопку із зображенням стрілочки на кнопці включення / вимикання передачі аудіо і скористатися функцією " вимкнути звук комп'ютера» . В цьому випадку гарантовано деактивовано буде не тільки пристрій введення, але і виведення, що при певних обставинах може стати проблемою.
 6. Как отключить микрофон в Зуме_003

  Упевнитися в тому, що вимикання пройшло успішно, самостійно не вийде – тільки спробувавши що-небудь запитати у інших учасників конференції. Надалі для включення використовуйте кнопку " підключити звук» , підпис на якій може змінюватися в залежності від способу деактивації.

Відключення мікрофона у співрозмовників

 1. Якщо ви є творцем або призначеним організатором конференції, можна примусово заборонити передачу голосу конкретного або кожного учасника. У першому випадку для цього буде достатньо навести курсор миші на фотографію або відео користувача, розгорнути меню «…» у правому верхньому куті і скористатися опцією " вимкнути звук» .
 2. Как отключить микрофон в Зуме_004
 3. Щоб заблокувати мікрофон кожного користувача, на основній панелі месенджера відкрийте список»учасників" і в нижній частині правої колонки натисніть кнопку " вимкнено. весь звук» . Процедуру необхідно буде підтвердити у спливаючому вікні шляхом натискання «Так» , що моментально деактивує голоси інших учасників без винятків.
 4. Как отключить микрофон в Зуме_005

  За бажанням можете встановити або зняти галочку " дозволити учасникам увімкнути свій звук» . Якщо вимкнути цю опцію, в майбутньому без особистого дозволу з боку організаторів жоден користувач не зможе самостійно включити власний мікрофон.

Спосіб 2: налаштування Програми

У внутрішніх Налаштуваннях розглянутої програми присутня безліч параметрів, що відповідають за якість і передачу голосу, але, на жаль, зробити повне відключення таким чином не можна. Єдине, що можна зробити, це змінити джерело та дозволити автоматичну деактивацію звуку під час підключення до відеочату.

 1. Відкрийте Параметри месенджера за допомогою іконки із зображенням шестерінки в правій частині»Головна" сторінки та перейдіть на вкладку »Звук" у лівій колонці. Аналогічно відкрити " налаштування звуку» можна при натисканні значка зі стрілочкою на кнопці включення/вимикання аудіо під час конференції.
 2. Как отключить микрофон в Зуме_006
 3. Перебуваючи на вказаній сторінці, знайдіть блок «мікрофон» і в першу чергу через список, що випадає виберіть інший пристрій передачі аудіо. На відміну від портативних пристроїв, на комп'ютері хорошою альтернативою може стати " Стерео мікшер» , який буде передавати дані безпосередньо з системи.
 4. Как отключить микрофон в Зуме_007
 5. Щоб звукозаписний пристрій відключалося автоматично при вході, перегорніть розглянутий розділ нижче і встановіть галочку поруч з пунктом " вимкнути звук мікрофона під час підключення до конференції» . В результаті, коли ви почнете сеанс зв'язку, передачу голосу доведеться дозволяти вручну за допомогою відповідної опції.
 6. Как отключить микрофон в Зуме_008

  Завершивши зміну налаштувань, можете просто закрити вікно, так як застосування параметрів проводиться автоматично. Більш того, якщо ви в момент перемикання пристрою перебували в чаті, це відразу відіб'ється на інших користувачів.

Спосіб 3: Системні налаштування

З усіх існуючих рішень для комп'ютера відключення мікрофона системними засобами є найбільш глобальним і варіативним методом. В рамках прикладу ми зупинимося на деактивації пристрою через " панель управління звуком» та параметри конфіденційності, тоді як ви цілком можете спробувати змінити налаштування драйвера, вимкнути через «Диспетчер пристроїв» і багато іншого.

Читайте також: відключення мікрофона на ноутбуці

Налаштування звуку

 1. Для переходу до потрібного розділу параметрів клікніть ПКМ по іконці Динаміка на панелі завдань Windows і у спливаючому вікні виберіть»Звуки" . Також перейти в потрібне місце можна через " параметри звуку» , скориставшись посиланням " панель управління звуком» .
 2. Как отключить микрофон в Зуме_009
 3. В рамках вікна, що відкрилося»Звук" перейдіть на вкладку " запис» і знайдіть пристрій, який використовується для передачі аудіо. Після цього клацніть по потрібному пункту правою кнопкою миші і скористайтеся опцією »вимкнути" .
 4. Как отключить микрофон в Зуме_010

  Пристрій буде деактивовано і стане недоступним у будь-яких програмах, включаючи Zoom. Замість мікрофона при цьому автоматично буде обраний " Стерео мікшер» , який за бажанням можна аналогічним чином вимкнути.

Налаштування конфіденційності

 1. Будь-яка програма для Windows може використовувати пристрій передачі звуку, тільки якщо в налаштуваннях конфіденційності виставлені відповідні дозволи. Щоб скасувати видані привілеї для конкретної або всіх програм відразу, відкрийте меню «Пуск» , перейдіть до »Параметри" і виберіть категорію »Конфіденційність" на головному екрані.
 2. Как отключить микрофон в Зуме_011
 3. Через меню в лівій колонці перейдіть на вкладку «мікрофон» і зробіть відключення опції " дозволити програмам доступ до мікрофона» і " дозволити класичним програмам доступ до мікрофона» . Це призведе до повного блокування пристрою введення у всіх програмах до тих пір, поки параметри не будуть знову змінені.
 4. Как отключить микрофон в Зуме_012
 5. Іноді обмежити доступ до звукозаписувального пристрою можна без глобальних змін за допомогою списку " виберіть Програми з Магазину Microsoft, які можуть отримати доступ до мікрофона» . Щоб це зробити, просто переключіть повзунок " Вкл» в стан " Откл» в рядку «Zoom Meeting» .
 6. Как отключить микрофон в Зуме_013

  Дана програма може бути відсутнім в зазначеному списку, але відображатися в якості класичного додатки. Якщо ви зіткнулися з подібною ситуацією, деактивувати доступ до мікрофона доведеться так, як було зазначено на початку.

Варіант 2: мобільний пристрій

На пристроях під управлінням Android та iOS деактивувати мікрофон можна тими ж трьома способами, основні з яких зводяться до зміни внутрішніх налаштувань програми. При цьому, якщо інтерфейс мобільного клієнта не відрізняється на різних платформах, то глобальні параметри безпосередньо залежать від використовуваної операційної системи.

Спосіб 1: налаштування конференції

Після входу в конференцію відключення виконується всього однією дією за допомогою спеціальної кнопки на основній панелі інструментів. Кожен з організаторів при цьому може примусово обмежувати можливості учасників, як було продемонстровано раніше.

Відключення мікрофона

 1. Для припинення передачі власного голосу незалежно від ролі в сеансі зв'язку торкніться будь-якої області на екрані, щоб відобразити панель управління, і скористайтеся кнопкою «вимкнути звук» . Це призведе до того, що вас перестануть чути інші учасники конференції.
 2. Как отключить микрофон в Зуме_014
 3. Якщо ви є звичайним учасником без спеціальних привілеїв, але все одно хочете заглушити інших користувачів, можна позбутися всіх джерел аудіо відразу. Щоб це зробити, розгорніть меню»Детальніше" у правій частині нижньої панелі та торкніться пункту «вимкнути звук» .
 4. Как отключить микрофон в Зуме_015

  В результаті без будь-яких додаткових підтверджень в додатку зникнуть всі звуки, включаючи голоси інших користувачів. На жаль, у звичайній ситуації обмежитися відключенням певної людини не вийде.

Відключення мікрофона у співрозмовників

 1. Організатор або творець конференції, як було сказано, може заглушити інших користувачів. Якщо вам необхідно відключити мікрофон конкретної людини, на нижній вкладці відкрийте список «учасники» , виберіть потрібного користувача на екрані і у спливаючому вікні скористайтеся опцією «вимкнути звук» .
 2. Как отключить микрофон в Зуме_016
 3. Щоб зробити подібне до всіх учасників, відкрийте той самий розділ програми, у нижньому правому куті екрана натисніть кнопку з трьома крапками та у спливаючому меню торкніться пункту «вимкнути звук для всіх» . На відміну від попереднього варіанту, дана дія вимагає підтвердження через окреме вікно.
 4. Как отключить микрофон в Зуме_017

  Враховуйте, що відключення опції " дозволити учасникам увімкнути свій звук» призведе до блокування пов'язаної можливості у кожного користувача до завершення конференції або оновлення налаштувань. У той же час обмеження можна зняти одноразово, скориставшись функцією " попросити вкл» .

Спосіб 2: налаштування Програми

Блокувати власний голос можна не тільки під час сеансу зв'язку, але і заздалегідь, змінивши відповідний параметр. Для цього слід перейти на вкладку «Налаштування» , відкрити категорію «конференції» і торкнутися повзунка навпроти пункту «вимкнути звук мого мікрофона» .

Как отключить микрофон в Зуме_018

Після цього при підключенні до конференції незалежно від вашої ролі передача голосу буде автоматично блокуватися. Інші пункти з блоку»Звук" в параметрах додатки, на жаль, майже ні на що не впливають, і тому розглядатися не будуть.

Спосіб 3: Системні налаштування

Так само як і на комп'ютері, зміна системних налаштувань дозволить гарантовано відключити вихідні звуки в Зумі. Як приклад, ми зупинимося на параметрах конфіденційності, відповідальних за доступ певних програм до мікрофона.

Android

 1. Розгорніть стандартні «Налаштування» і перейдіть до повного списку встановлених програм. Тут, найчастіше в самому кінці, необхідно торкнутися пункту «Zoom» і на сторінці вибрати категорію " дозволи» .
 2. Как отключить микрофон в Зуме_019
 3. Так як існує величезна кількість версій, не можна не згадати, що потрібний пункт може бути представлений відразу на екрані " програми та сповіщення» як " управління дозволами» . В даному випадку спочатку потрібно вибрати «мікрофон» і тільки після цього знайти в повному списку «Zoom» , на сторінці з яким здійснюється вимикання.
 4. Как отключить микрофон в Зуме_020

  Сама по собі деактивація здійснюється шляхом відключення відповідного повзунка або установки маркера навпроти пункту»заборонити" . Параметри в будь-якому випадку застосовуються автоматично, і тому по завершенні можна відразу користуватися програмою.

IOS

 1. Щоб скасувати видані спочатку дозволу для розглянутого месенджера на iOS-пристрої, відкрийте системний додаток «Налаштування» , перейдіть до категорії »Конфіденційність" і виберіть «мікрофон» . Тут досить буде торкнутися повзунка в правій колонці навпроти пункту «Zoom» .
 2. Как отключить микрофон в Зуме_021
 3. В якості альтернативи можете перегорнути головну сторінку «Налаштування» практично до самого низу, вибрати «Zoom» і на представленому екрані деактивувати опцію «мікрофон» . Яке б з рішень ви не вибрали, зберігати що-небудь не потрібно, можете відразу закрити параметри і користуватися додатком.
 4. Как отключить микрофон в Зуме_022

  Незважаючи на те, що можна змінювати системні дозволи прямо під час конференції, цього краще не робити, тому як додаток буде перезапущено і ви автоматично покинете сеанс зв'язку. Самі настройки в майбутньому можуть бути змінені тільки вручну, тоді як при використанні програми ви не побачите ніяких повідомлень про вимкненому мікрофоні незалежно від пристрою.

більше статей на цю тему: