налаштування звуку в Zoom на різних пристроях

Варіант 1: Комп'ютер

Настільна версія Zoom надає найбільшу кількість налаштувань звуку щодо будь-яких інших платформ, що дозволяють як просто деактивувати або поміняти мікрофон, так і значно змінити якість. Більш того, в даному випадку не можна залишати без уваги стандартні параметри операційної системи, які також впливають на вихідні і вхідні звуки.

Спосіб 1: управління звуком в конференції

Під час активної конференції налаштування звуку обмежені лише кількома параметрами, розташованими в лівій частині нижньої панелі та відповідальними за ввімкнення та вимкнення. Крім цього, якщо ви є одним з організаторів сеансу зв'язку, будуть доступні додаткові кнопки в розділі»Учасники" для моментального відключення звуків або відправки запиту на включення.

Детальніше:
Включення мікрофона і звуку у Zoom на ПК
Відключення мікрофона і звуку у Zoom на ПК

Как настроить звук в Зуме_012

При натисканні кнопки із зображенням вказує вгору стрілочки можна швидко перемикатися між різними пристроями. Це особливо корисно через системного стереомікшера, який передає звуки безпосередньо з системи, хоч і не можна комбінувати кілька варіантів.

Спосіб 2: Зміна налаштувань програми

Куди більше можливостей пропонують основні параметри розглянутої програми, розташовані на окремій вкладці з промовистою назвою і доступні в будь-який час. Тут необхідно враховувати, що деякі з налаштувань можуть змінювати системні параметри або просто дублювати ті, що доступні під час конференції.

 1. Для відкриття розділу з основними настройками месенджера перейдіть на вкладку»Головна" і натисніть по значку з піктограмою шестерінки. В якості альтернативи можете скористатися пунктом " налаштування звуку» у додатковому меню під час сеансу зв'язку.
 2. Как настроить звук в Зуме_001
 3. Через меню в лівій частині вікна перейдіть на вкладку»Звук" і для початку зверніть увагу на категорію " динамік» . За допомогою представленого тут списку можете вибрати інший пристрій з підключених, зробити " перевірку» працездатності натисканням відповідної кнопки і встановити відповідний рівень гучності.
 4. Как настроить звук в Зуме_002
 5. Наступний розділ «мікрофон» містить ідентичні можливості, але вже для звукозаписних пристроїв. Зверніть увагу, що »гучність" в даному випадку за замовчуванням не враховує встановленого в налаштуваннях системи рівня посилення, і тому рекомендуємо в обов'язковому порядку проводити додаткову перевірку.
 6. Как настроить звук в Зуме_003
 7. Параметри з категорії " придушення фонового шуму» безпосередньо пов'язані з мікрофоном і покликані знижувати чутливість звукозаписного пристрою при виявленні надмірно гучних джерел звуку. Зазвичай найкращим варіантом буде »Автоматичний" режим, проте в деяких випадках можна спробувати інші рівні.
 8. Как настроить звук в Зуме_004
 9. Залишилася з основних функція в розділі " Музика та професійна якість звуку» дозволяє одним натисканням вимкнути будь-які інші налаштування, щоб зробити звук максимально натуральним. Це буде корисно тільки при наявності професійного обладнання в студійних умовах, наприклад з метою виконання музики для аудиторії.
 10. Как настроить звук в Зуме_005
 11. Якщо вас не влаштовує стандартна мелодія вхідного дзвінка в Zoom, за допомогою списку " рингтони» можна вибрати інший варіант. На жаль, власну музику таким чином поставити не можна, тільки скористатися готовою.
 12. Как настроить звук в Зуме_006
 13. Наступні пункти зі списку додаткових параметрів пов'язані один з одним і дозволяють автоматично включати звук комп'ютера при вході в конференцію і відключати мікрофон на постійній основі при підключенні. У той же час, третя опція використовується лише для тимчасового включення звукозаписного пристрою, а остання націлена на управління гарнітурою.
 14. Как настроить звук в Зуме_007
 15. У розділі " розширені» доступно всього два пункти, перший з яких в стані »вимкнено" дозволяє програмі отримувати необроблений сигнал безпосередньо з мікрофона. Якщо включити цю функцію, що надходять сигнали будуть оброблятися драйверами Windows, які, в свою чергу, можуть застосовувати власні фільтри.
 16. Как настроить звук в Зуме_008
 17. Останній пункт " придушення Ехо» , як видно з назви, покликаний придушувати відлуння від звукозаписного пристрою. Загалом, функція багато в чому схожа на Параметри шумозаглушення з відповідного розділу на попередній сторінці.
 18. Как настроить звук в Зуме_009

  Кожна зміна у внутрішніх Налаштуваннях застосовується автоматично, навіть якщо в цей час триває конференція. Також на завершення відзначимо, що не буде зайвим відвідати вкладку " комбінації клавіш» і ознайомитися з комбінаціями кнопок для швидкої зміни параметрів, щоб з великим зручність користуватися месенджером.

Спосіб 3: зміна системних налаштувань

Крім параметрів зуму, змінити активний пристрій виведення звуку, мікрофон і якість можна безпосередньо через системні налаштування. В даному випадку надаються функції багато в чому залежать від версії операційної системи і підключених компонентів комп'ютера, про що нами було досить докладно розказано в іншій інструкції.

Детальніше: Налаштування звуку і колонок на комп'ютері

Как настроить звук в Зуме_010

Акцентувати увагу на конкретній програмі немає ніякого сенсу, так як будь-які зміни системи позначаться на всіх додатках одночасно, але тільки якщо ви дозволили обробку сигналу з використанням драйвера Windows, про що було сказано раніше. Також ми не будемо розглядати додаткові програми, які, в свою чергу, впливають на системні налаштування, за рахунок чого можна поліпшити якість звуку або змінити голос.

Варіант 2: мобільний пристрій

Офіційний мобільний клієнт Zoom надає меншу кількість внутрішніх параметрів, ніж комп'ютерна версія, які, до того ж обмежені вони включенням і відключенням звуку. На жаль, міняти вхідні джерела в даному випадку не можна, але при цьому цілком можна перемикатися між гучним зв'язком і телефонним режимом.

Детальніше: налаштування звуку в Zoom на телефоні

Как настроить звук в Зуме_011

Ще однією значною відмінністю і недоліком виступає відсутність як таких системних налаштувань звуку, які могли б зробити серйозний вплив на розглянутий месенджер незалежно від платформи. З іншого боку, шумозаглушення легко відключається в Налаштуваннях, і тому при використанні Програми не буде сильного дискомфорту.

більше статей на цю тему: