Реєструємо Яндекс Диск

Регистрация Яндекс Диска
Зручне безкоштовне хмарне сховище, за допомогою якого можна обмінюватися файлами з друзями і колегами, зберігати дані, до яких необхідно мати доступ з будь-якого місця, створювати і редагувати документи і зображення. Все це про Яндекс Диску .

Реєстрація Яндекс Диска

Перш ніж почати користуватися хмарою, необхідно спочатку його створити (зареєструвати). Даний процес для Яндекс Диска відбувається досить просто. Взагалі-то під реєстрацією Диска мається на увазі створення поштової скриньки на Яндексі. Тому детально розглянемо саме цей процес.

 1. Перш за все, необхідно зайти на головну сторінку Яндекса і натиснути кнопку " Завести пошту» . Переход к созданию электронной почты на Яндекс
 2. На наступній сторінці вводимо своє ім'я та прізвище, придумуємо логін і пароль. Потім вказуємо номер телефону і натискаємо &171;підтвердити номер&187; .

  Переход к подтверждению номера мобильного телефона при регистрации почты на Яндекс

 3. Чекаємо дзвінка робота, який повідомить нам код, або СМС з кодом, який потрібно ввести у відповідне поле. Якщо цифри правильні, підтвердження відбудеться автоматично.

  Ввод кода подтверждения тетефона при регистрации почты на Яндекс

 4. Перевіряємо дані і тиснемо на велику жовту кнопку з написом»зареєструватися" .

  Завершение создания электронной почты на Яндекс

 5. Після натискання потрапляємо в свій новий поштову скриньку. Дивимося в самий верх, знаходимо посилання»Диск" і переходимо по ній.

  Переход к веб-интерфейсу сервиса Яндекс Диск

 6. На наступній сторінці бачимо веб-інтерфейс Яндекс Диска. Можемо приступати до роботи (встановлення Програми, Налаштування та обміну файлами).

  Веб-интерфейс сервиса Яндекс Диск

Нагадаємо, що політика Яндекса дозволяє заводити необмежену кількість ящиків, а значить і дисків. Так що, якщо виділеного місця здасться замало, можна завести другий (третій, n-ий).

більше статей на цю тему: