Як завантажувати з Яндекс.діск

Как скачивать файлы с Яндекс Диска
Хмарний сервіс Яндекс Диск популярний у багатьох через свою зручність, оскільки він дозволяє безпечно зберігати інформацію і ділитися нею з іншими користувачами. Скачування файлів з цього сховища – гранично проста процедура, що не представляє ніяких складнощів, проте ті, хто з нею ще не знайомий, в цій статті зможуть знайти необхідні інструкції.

Скачування файлів з Яндекс. діск

Завантажувати зі сховища можна як окремі файли, так і цілі папки. Доступ до ресурсів здійснюється за допомогою спеціального посилання, створеної власником Диска.

Варіант 1: окремі файли

Припустимо, ви отримали від вашого друга посилання на файл, що зберігається на хмарному сервері, і бажаєте його завантажити. Натиснувши на посилання, Ви побачите вікно, що відкрилося. Зараз ви можете або перемістити файл на свій Диск, або завантажити його. Зберегти його можна як у вашому хмарному сховищі, так і на жорсткому диску. У кожному випадку потрібно натиснути відповідну кнопку. Для збереження файлу на ПК натискаємо»завантажити" , після чого почнеться процес його скачування в папку Завантаження вашого облікового запису Windows.

Запуск скачивания файла с сервиса Яндекс Диск

Варіант 2: завантаження папки

Якщо посилання вказує не на окремий файл, а на папку з файлами, то при кліці по ній папка відкриється у вікні, дозволяючи вам побачити список знаходяться в ній файлів. Ви також можете або зберегти її в своєму хмарному сховищі, або завантажити архівом на жорсткий диск. У другому випадку слід клікнути на кнопку " завантажити все» . Архів буде завантажений в папку Завантаження .

Запуск скачивания папки с сервиса Яндекс Диск

Всередині папки можна вибрати будь-який файл і завантажити його окремо.

Запуск скачивания файла из папки с сервиса Яндекс Диск

Варіант 3: Відеофайли

Якщо ваш друг відправив вам посилання на цікавий відеоролик, то при кліці на неї відео відкриється в новому вікні. І в цьому випадку, як і в попередніх, ви можете або переглянути його, або завантажити в хмарне сховище або на ПК. Для вибору третього варіанту достатньо лише натиснути на кнопку»завантажити" . Тривалість скачування залежить від обсягу файлу.

Запуск скачивания видеофайла с сервиса Яндекс Диск

Тепер Ви знаєте, як завантажити за отриманим посиланням документ, відео або архів з файлами. Як видно, всі процедури гранично зрозумілі і не вимагають будь-яких складних дій.

більше статей на цю тему: