Створення скріншотів через Яндекс Диск

Создание скриншотов через Яндекс Диск
Додаток Яндекс Диск, крім основних функцій, надає можливість створення скріншотів. "Фотографувати" можна як весь екран, так і виділену область. Всі скріншоти автоматично завантажуються на Диск.

Скріншот повного екрану виконується натисканням клавіші PrtScr , а для того, щоб зняти виділену область, необхідно запустити скріншотилку з ярлика, створеного програмою, або скористатися гарячими клавішами (див.нижче).

Ярлык для создания скриншотов Яндекс Диск Программа для содания скриншотов Яндекс Диск

Знімок активного ВІКНА виконується з затиснутою клавішею Alt ( Alt+PrtScr ). Скріншоти області екрану також створюються і в меню програми. Для цього необхідно клікнути по значку Диска в системному треї і натиснути на посилання " зробити скріншот» .

Создание скриншота через меню Яндекс Диск

Гарячі клавіші

Для зручності та економії часу в додатку передбачено використання гарячих клавіш.

гарячі клавіші дія
Shift + Ctrl + 1 скріншот області
Shift + Ctrl + 2 отримати публічне посилання відразу після створення скріна
Shift + Ctrl + 3 скріншот повного екрану
Shift + Ctrl + 4 скрін активного ВІКНА

Редактор

 1. Створені скріншоти автоматично відкриваються в редакторі. Тут зображення можна обрізати, додати стрілки, текст, довільно помалювати маркером, розмити виділену ділянку.
  Також можна налаштувати вид стрілок і фігур, задати для них товщину ліній і колір.
 2. Редактор скриншотов Яндекс Диск
 3. За допомогою кнопок на нижній панелі готовий скрін можливо скопіювати в буфер обміну, зберегти з папку скріншотів на Яндекс Диску або отримати (скопійовану в буфер обміну) публічну посилання на файл.
 4. Редактор скриншотов Яндекс Диск (2)
 5. У редакторі є функція додавання будь-якого зображення до скріншоту. Потрібне зображення перетягується в робоче вікно і редагується, як будь-який інший елемент.
 6. Редактор скриншотов Яндекс Диск (4)
 7. Якщо виникла необхідність відредагувати вже збережений скріншот, потрібно відкрити меню програми в треї, знайти зображення і натиснути " редагувати» .
 8. Редактор скриншотов Яндекс Диск (3)

Налаштування

Дивіться також: Як налаштувати Яндекс Диск

 1. Скріншоти в програмі за замовчуванням зберігаються у форматі PNG . Для зміни формату необхідно зайти в Налаштування, відкрити вкладку " скріншоти» , і в випадаючому списку вибрати інший формат ( JPEG ).
 2. Настройки Скриншотов Яндекс Диск
  Настройки скриншотов Яндекс Диск (2)
 3. На цій же вкладці налаштовуються гарячі клавіші. Для того щоб виключити або змінити поєднання, потрібно натиснути на хрестик поруч з ним. Комбінація зникне.
 4. Настройки скриншотов Яндекс Диск (3)
 5. Потім клікнути по порожньому полю і ввести нове поєднання.
 6. Настройки скриншотов Яндекс Диск (4)

Додаток Яндекс Диск надало нам в користування зручну скріншотилку. Всі картинки автоматично завантажуються на сервер диска і можуть бути відразу доступні друзям і колегам.

більше статей на цю тему: