поповнення картки ЮМопеу без комісії

Варіант 1: поповнення через банкомат

Найдоступніший спосіб поповнення картки Юмані без комісії полягає у використанні будь-якого підтримуваного банкомату та відповідної функції. Додаткові відсотки за перекази, як правило, не стягуються ні в одному терміналі, однак, щоб виключити ризики, все ж буде краще скористатися послугами Ощадбанку.

Как пополнить Яндекс Карту без комиссии_001

Отримати інформацію про наявність відповідних точок обслуговування можна на офіційному сайті платіжної системи і в мобільному додатку, вибравши пункт»готівкою" у розділі " поповнити гаманець» . Саме по собі поповнення виконується точно так же, як при роботі з будь-якою іншою картою, і тому немає сенсу детально на цьому зупинятися.

Варіант 2: Веб-сайт

Розглянута платіжна система ЮМопеу досить тісно співпрацює зі Ощадбанком, лідируючим банком в Росії, і, як наслідок, поповнювати гаманець цілком можна безпосередньо без відсотків. Для цього необхідно скористатися опцією «Через SberPay» на Сайті Сервісу або оформити переказ через Ощадбанк Онлайн.

Детальніше: поповнення ЮМопеу через Ощадбанк з комп'ютера

Как пополнить Яндекс Карту без комиссии_002

На жаль, якщо просто вибрати в якості способу оплати на сайті «банківську карту» і вказати відповідні реквізити, автоматично стягується комісія, рівна одному відсотку від переказу. Інші методи при будь-яких обставинах утримують деяку суму, де самим невигідним є номер телефону.

Варіант 3: мобільний додаток

При використанні офіційного клієнта ЮМопеу можна скористатися великою кількістю способів поповнення гаманця і, отже, карти. Доступні тут як прямі перекази з карт інших банків без видимих обмежень і комісій, так і служби безконтактних платежів.

Спосіб 1: поповнення карткою

 1. Якщо вам зручніше переводити гроші безпосередньо з карти іншого банку, для початку необхідно відкрити програму і навпроти рахунку на головній сторінці натиснути «+» . Після цього у спливаючому вікні на самому початку списку виберіть »картою" .
 2. Как пополнить Яндекс Карту без комиссии_003
 3. Перебуваючи на сторінці»звідки перекласти" , введіть номер Вашої банківської карти, термін дії і секретний CVC-код. За бажанням також можете використовувати функцію зчитування карти через камеру пристрою, що зручніше при наявності «пластика».
 4. Как пополнить Яндекс Карту без комиссии_004
 5. Завершивши заповнення зазначених полів, по необхідності вимкніть опцію " Прив'язати карту після платежу» і натисніть кнопку »продовжити" . На сторінці " переклад» слід перевірити наявність тільки що зазначених реквізитів у верхньому блоці і після цього торкнутися поля «0» у нижній частині екрана.
 6. Как пополнить Яндекс Карту без комиссии_005
 7. За допомогою цифрової клавіатури Введіть суму для поповнення, враховуючи ліміти, і попутно зверніть увагу, що згадка про комісію, на відміну від веб-сайту, в даному випадку відсутня. Це зауваження в рівній мірі актуально для будь-яких існуючих банків Росії і не тільки, включаючи віртуальні карти QIWI.
 8. Как пополнить Яндекс Карту без комиссии_006

  Скориставшись кнопкою із зображенням стрілочки, дочекайтеся завантаження сторінки підтвердження платежу, де, як правило, потрібно ввести код з SMS-повідомлення або push-повідомлення. По завершенні відразу ж буде проведений платіж, а сума стане доступна для використання через карту ЮМопеу.

Спосіб 2: Переклад зі Ощадбанку

Так само як і на веб-сайті, через Мобільний додаток ЮМопеу або Ощадбанк Онлайн можна поповнити рахунок безпосередньо з будь-якої відкритої карти Ощадбанку. Другий варіант був детально описаний в іншій інструкції на сайті, тоді як перший не сильно відрізняється від попереднього способу.

Детальніше: поповнення ЮМопеу через Ощадбанк з телефону

 1. На головному екрані програми Служби поруч із даними про залишок натисніть кнопку «+» і у спливаючому вікні виберіть «SberPay» . Важливо враховувати, що для подальших дій на пристрої в обов'язковому порядку повинен бути присутнім авторизований клієнт Ощадбанку.
 2. Как пополнить Яндекс Карту без комиссии_007
 3. Опинившись на сторінці " переклад» , вкажіть суму за допомогою цифрової клавіатури за аналогією з попереднім розділом інструкції. При цьому мінімальне значення становить 50 рублів, тоді як максимальне залежить від лімітів гаманця і, звичайно ж, карти банку.
 4. Как пополнить Яндекс Карту без комиссии_008

  Щоб завершити оплату, необхідно скористатися кнопкою із зображенням стрілки і, перебуваючи в додатку Ощадбанку, торкнутися елемента " Перейти до оплати» . Після цього підтвердіть переказ встановленим за замовчуванням способом і обов'язково перевірте стан рахунку в Юмані.

Спосіб 3: безконтактні платежі

Останнє доступне рішення для поповнення картки ЮМопеу без комісії зводиться до використання системи безконтактних платежів, будь то Apple Pay або Google Pay. Єдине обмеження в даному випадку полягає в різновиди карти & 8212; до оплати приймаються виключно «Mastercard» .

Детальніше: додавання карти в Apple Pay / Google Pay

 1. Як і раніше, відкрийте мобільний додаток сервісу і в рядку з інформацією про баланс натисніть кнопку «+» . У спливаючому вікні слід вибрати «Apple Pay» або «Google Pay» залежно від пристрою.
 2. Как пополнить Яндекс Карту без комиссии_009
 3. На наступному етапі, знову ж таки, потрібно вказати суму переказу за допомогою цифрової клавіатури, враховуючи максимальні ліміти, тоді як мінімальних обмежень в даному випадку немає. Для продовження використовуйте кнопку із зображенням стрілки в правій частині екрана.Как пополнить Яндекс Карту без комиссии_010

  На завершення залишається лише підтвердити оплату встановленим способом, будь то введення секретного коду, відбиток пальця або сканер особи. Також перед цим можна буде вибрати карту з усіх прив'язаних варіантів, не забуваючи про обмеження по частині підтримуваних платіжних систем.

 4. Как пополнить Яндекс Карту без комиссии_011

По ходу інструкції ми не стали розглядати деякі способи, актуальні лише в рідкісних випадках, переважно для бізнесу. Однак якщо ви в такому зацікавлені, можете самостійно відвідати спеціальну сторінку на сайті і приділити увагу, наприклад, банківським переказам, де комісія встановлюється виключно в залежності від обраного банку.

Сторінка зі способами поповнення ЮМопеу

більше статей на цю тему: