Як заробляти на сервісі Яндекс.Толока

Реєстрація облікового запису

Незважаючи на те що сервіс Толока безпосередньо пов'язаний з єдиною обліковим записом Компанії Яндекс, отримати доступ до завдань можна буде тільки після проходження додаткової реєстрації та підтвердження даних. При цьому варто враховувати, що номер мобільного телефону і справжнє повне ім'я російською мовою бажано заздалегідь вказати в Налаштуваннях паспорта, так як інформація все одно є обов'язковою вимогою.

Перейти на головну сторінку Яндекс.Толока

 1. Скористайтеся представленої вище посиланням для переходу на стартову сторінку сервісу і натисніть кнопку " приєднатися» .
 2. Переход к регистрации учетной записи на сайте Яндекс.Толока
 3. Після переходу заповніть кожне представлене поле відповідно до вимоги сайту. Зверніть увагу, що в даному випадку кожен пункт є обов'язковим і не може бути пропущений, але в той же час і перевірка на достовірність проводитися не буде.
 4. Процесс регистрации учетной записи на сайте Яндекс.Толока
 5. Завершивши заповнення анкети, перегорніть сторінку до самого низу, встановіть галочку " я приймаю умови Угоди користувача» і на свій розсуд " можу виконувати завдання, що містять контент для дорослих» . Щоб перейти до останнього етапу, натисніть »далі" .
 6. Завершение регистрации учетной записи на сайте Яндекс.Толока
 7. Якщо в паспорті облікового запису відсутній номер телефону, на екрані відобразиться відповідне повідомлення. Натиснути " Додати телефон» для переходу до налаштувань. Переход к добавлению мобильного телефона на сайте Яндекс.Толока

  Зробіть прив'язку і підтвердження мобільного телефону або виберіть в якості»Основного" вже присутній номер. Згодом можете просто закрити вкладку і в раніше спливаючому вікні " Пошта та телефон» натиснути »Готово" .

 8. Добавление мобильного телефона в настройках учетной записи Яндекс
 9. Виконавши реєстрацію, як було описано, ви переміститеся на стартову сторінку Толоки з описом основних особливостей роботи сервісу. Для переходу до особистого кабінету клацніть " Перейти до завдань» у верхньому правому куті. Успешное завершение регистрации аккаунта на сайте Яндекс.Толока

  Спочатку виконання завдань буде недоступно через особливості, пов'язані з навчанням і покликаних перевірити навички виконавця. Про це буде розказано в наступному розділі нашої інструкції, в той час як на даному етапі рекомендуємо не нехтувати внутрішньою довідкою по функціях і розділах.

 10. Пример основного интерфейса на сайте Яндекс.Толока

Зазначені під час реєстрації дані можна з легкістю змінити через внутрішні параметри, однак Яндекс.Толока все одно буде прив'язана до облікового запису, незважаючи на відмінності з інформацією з паспорта. Також варто відзначити, що створити кілька акаунтів можна тільки при використанні різних номерів телефону, призначених в якості основних.

Проходження навчання

Велика частина завдань в Яндекс.Толоке прив'язана до рейтингу виконавця і тому недоступна для взяття без проходження навчання за допомогою тесту. Цей різновид замовлень рекомендується до виконання в першу чергу, тому що дозволяє не тільки поліпшити показники власного профілю і отримати нагороду, а й ознайомитися з основними принципами роботи Сервісу без особливої шкоди для часу.

 1. Взяти завдання розглянутого типу можна на головній вкладці сервісу з однойменною назвою, але тільки після установки галочки «з навчанням» у правій колонці. Інші варіанти можна не відключати.
 2. Выбор обучающего задания на веб-сайте Яндекс.Толока
 3. Щоб розпочати виконання, натисніть кнопку «навчання» в блоці з коротким описом. Після цього в обов'язковому порядку ознайомтеся з інструкцією, різновид якої безпосередньо залежить від обраного замовлення. Пример инструкции обучающего задания на веб-сайте Яндекс.Толока

  При тестуванні на верхній панелі буде відображатися таймер, по завершенні якого до ручного підтвердження завдання буде автоматично провалено, незалежно від кількості і якості виконаної роботи. Сам же замовлення відповідає одній і тій же схемі, вимагаючи вибрати один з варіантів відповіді на нижній панелі або в правій колонці.

 4. Пример прохождения обучающего задания на веб-сайте Яндекс.Толока
 5. Завершивши виконання, в нижній частині сторінки скористайтеся кнопкою»надіслати" . Після досить швидкої перевірки з'явиться вказівка на помилки, якщо вони присутні, і в підсумку спливаюче вікно зі статистикою.
 6. Успешное прохождение обучающего задания на веб-сайте Яндекс.Толока

Результат тестування безпосередньо залежить від обраного завдання, якості і швидкості виконання. Поступово виконуючи замовлення, ви будете отримувати досягнення, підвищувати рівень і в підсумку зможете братися за роботу без навчання.

Виконання завдань

Процес виконання завдань за реальні гроші, як можна здогадатися, багато в чому схожий на те, що потрібно робити під час навчання. Єдині найбільш важливі відмінності, які варто враховувати заздалегідь, зводяться до більш довгої перевірки і можливості одночасно втратити рейтинг і час без винагороди за неякісне виконання обов'язків.

 1. Визначтеся з вибором відповідної роботи на головній сторінці, використовуючи фільтри. Необхідно заздалегідь користуватися посиланням " Інструкція» і тільки після ознайомлення з умовами натискати кнопку »приступити" . Выбор оплачиваемого задания на веб-сайте Яндекс.Толока

  В результаті ви будете направлені на сторінку виконання залежно від замовлення. Розглядати конкретні варіанти виконання не має сенсу, так як сервіс пропонує найрізноманітніші завдання, що включають просту оцінку контенту, модерацію, тестування сторонніх сервісів, пошук або перевірку інформації, порівняння і багато іншого.

 2. Пример прохождения оплачиваемого задания на веб-сайте Яндекс.Толока
 3. Здача незалежно від варіанту все одно проводиться за допомогою кнопки»надіслати" у правій частині нижньої панелі на сторінці завдання. Тут же доступний список, що випадає »вийти" , що дозволяє перервати виконання.
 4. Возможность сдачи и отказа от задания на веб-сайте Яндекс.Толока
 5. Якщо з якихось причин ви закрили або захотіли відкласти завдання, враховуючи відведений час, знайти і продовжити виконання можна на вкладці «у роботі» . Важливо враховувати, що тут відображаються тільки не провалені варіанти, доступні в ПК-версії сервісу.
 6. Просмотр вкладки с активными заданиями на веб-сайте Яндекс.Толока
 7. При пошуку роботи на відповідній вкладці часто зустрічаються невигідні за умовами завдання. Щоб позбутися від них, досить розгорнути меню «…» у правому верхньому куті і вибрати " приховати завдання» .
 8. Возможность скрытия задания на веб-сайте Яндекс.Толока

Рекомендації щодо вибору

 • Для найбільш ефективного підбору завдань намагайтеся уважно перевіряти умови, щоб не втрачати даремно час. У разі прийняття невигідних варіантів, не бійтеся використовувати кнопку скасування.
 • Процесс выбора задания на веб-сайте Яндекс.Толока
 • Якщо ви впевнені в своїх силах, проводите сортування " за ціною» за допомогою фільтрів. Однак через вигідні умови такі замовлення можуть швидко зникати, через що іноді буде краще зупинитися на варіанті " спочатку нові» .
 • Возможность сортировки заданий на веб-сайте Яндекс.Толока
 • Не слід поспішати з виконанням, так як час встановлюється з урахуванням складності і в деяких випадках може досягати декількох Десяткою годин. При цьому неякісно виконана робота через поспіх відіб'ється на кінцевій сумі, на відміну від дострокового виконання.
 • Пример задания с большим количеством времени на веб-сайте Яндекс.Толока
 • Використовуйте Толоку регулярно, так як від цього залежить рейтинг виконавця і, відповідно, доступні замовлення. При довгій відсутності цілком можливо, що все доведеться починати з самого початку.
 • Просмотр информации в профиле на веб-сайте Яндекс.Толока
 • Найбільшої ефективності можна домогтися, якщо займатися виконанням завдань в робочий час. Пов'язано це з тим, що в такий час найменше конкурентів.
 • Просмотр статистики исполнителя на веб-сайте Яндекс.Толока
 • Утримуйтеся від стороннього ПЗ і скриптів, що прискорюють виконання роботи, тому як це загрожує безповоротною втратою облікового запису і зароблених грошей. Також обов'язково одночасно використовуйте Толоку на різних платформах.

Система рейтингу та винагород

Кожен виконане замовлення, навіть якщо мова йде про навчання, враховується в статистиці профілю і впливає на загальний рейтинг толокера, що відображається в особистому кабінеті. Перший час серйозно вплинути на власний статус буде складно і доведеться виконати безліч роботи з не найвигіднішими умовами, але при належному підході поступово ситуація зміниться.

Просмотр списка достижений на веб-сайте Яндекс.Толока

Крім зазначеного рейтингу, в сервісі присутня власна система досягнень на вкладці»нагороди" , що вказують на особистий прогрес. На жаль, це ніяк не впливає на заробіток або доступність завдань.

Виведення зароблених грошей

За успішно виконану роботу ви будете отримувати гроші, що надходять на внутрішній рахунок, що відображається в доларах. При цьому під час виведення, якщо потрібно, проводиться автоматична конвертація коштів у відповідну валюту, як правило, з утриманням додаткових відсотків.

 1. Щоб ознайомитися з даними про баланс, клацніть лівою кнопкою миші по блоку з інформацією в правому верхньому куті сайту або перейдіть на вкладку»мої гроші" у внутрішніх Налаштуваннях «профілю» . Мінімальним порогом для виведення є 0.02 долара незалежно від способу, проте повторний запит збільшить дане значення.
 2. Переход к выводу денег на веб-сайте Яндекс.Толока
 3. Скористайтеся посиланням " вивести» в блоці з потрібною платіжною системою, щоб перейти до створення заявки.
 4. Выбор платежной системы для вывода денег на веб-сайте Яндекс.Толока
 5. Далі дії можуть дуже сильно відрізнятися через особливості способів виведення. Наприклад, при використанні Яндекс.Грошей потрібно вказати гаманець і суму без урахування комісії, тоді як переказ на мобільний телефон обмежений прив'язаним номером.
 6. Процесс вывода денег на веб-сайте Яндекс.Толока

Точна комісія також відрізняється в різних випадках, з нею ви цілком можете ознайомитися самостійно, але при цьому завжди залишається незмінним максимальний термін – до 30 днів.

Завдання в мобільному додатку

Клієнт Яндекс.Толока для мобільних пристроїв надає точно такі ж функції, як і повна версія ресурсу, з невеликою різницею в плані інтерфейсу. З цієї причини ми зупинимося на розгляді лише основних відмінностей і, зокрема, тих можливостей, які просто недоступні для використання і навіть перегляду без телефону з додатком.

Завантажити Яндекс.Толока з Google Play Маркета
Завантажити Яндекс.Толока з App Store

 1. Завантажте, встановіть та увійдіть у відповідну програму за допомогою єдиного облікового запису. Після цього по необхідності зробіть реєстрацію і підтвердження точно таким же чином, як на ПК.
 2. Процесс авторизации и регистрации в мобильном приложении Яндекс.Толока
 3. Головне і по суті єдина відмінність додатки від сайту, не рахуючи інтерфейсу, зводиться до можливості пошуку і виконання особливих завдань, що вимагають переміщення по певних місцях з тією чи іншою метою. Щоб подивитися список доступних варіантів, на екрані»доступні" натисніть кнопку " завдання на карті» .
 4. Переход к выбору заданий на карте в приложении Яндекс.Толока
 5. Вручну або за допомогою фільтра за цінами знайдіть відповідне завдання і для взяття в роботу натисніть»приступити" . Врахуйте, що на відміну від більшості звичайних варіантів, тут не потрібно проходження навчання, і тому після натискання і підтвердження відразу ж почнеться зворотний відлік часу, відведеного на виконання.
 6. Процесс взятия задания на карте в приложении Яндекс.Толока
 7. Перш ніж приймати замовлення, обов'язково ознайомтеся з детальною інформацією в розділі «інструкції» і правильно сплануйте маршрут. Ми рекомендуємо виконувати завдання тільки в достатній близькості від вашого місця розташування, так як в противному випадку через необхідного часу вигода буде зведена нанівець. Пример исполнения задания с карты в приложении Яндекс.Толока

  Щоб завершити розпочате завдання в толоці, потрібно на сторінці замовлення подивитися і виконати умови, згодом скориставшись кнопкою»Готово" . У більшості випадків все зводиться до створення декількох фото, які бажано робити на хорошу камеру з високою роздільною здатністю, і перевірці різного роду даних про актуальність інформації.

більше статей на цю тему: