поповнення балансу в Яндекс.Про (Таксометр)

Автоматичне надходження коштів

Основний спосіб поповнення рахунку в Яндекс.Про зводиться до процесу реєстрації облікового запису, надання всіх необхідних даних для початку роботи і виконання надходять замовлень при включеному режимі " на лінії» . В такому випадку гроші будуть надходити на внутрішній рахунок аккаунта, не вимагаючи конкретно від вас додаткових дій.

Завантажити Яндекс.Про (Таксометр) з Google Play Маркета
Завантажити Яндекс.Про (Таксометр) з App Store


Пример использования мобильного приложения Яндекс.Про
У деяких випадках можливі затримки надходження коштів на рахунок після виконання замовлення, проте це, як правило, тимчасове незручність, пов'язане з особливостями роботи сервісу. Крім сказаного, враховуйте, що самі замовлення можуть бути недоступні через нестачу грошей на балансі, Додати які можна і іншим способом.

Поповнення рахунку через налаштування

Якщо вам необхідно поповнити рахунок в таксометрі для отримання замовлень згідно з правилами обраного тарифу або будь-яких інших цілей, можна внести кошти безпосередньо, використовуючи платіжну систему QIWI. Безумовно, для цього буде потрібно обліковий запис в даному сервісі з перевіреними паспортними даними і позитивний баланс.

Читайте також: Як користуватися Qiwi-гаманцем

  1. Відкрийте офіційний мобільний клієнт Яндекс.Про та на стартовій сторінці та торкніться кнопки фотографії профілю у верхньому правому куті екрана. Після переходу до детальної інформації про обліковий запис перегорніть меню до розділу " Баланс» .
  2. Переход в главное меню в мобильном приложении Яндекс.Про (Таксометр)
  3. Торкніться рядка із зазначеним підписом і, перебуваючи на екрані з однойменною назвою, скористайтеся опцією " поповнити баланс» . На наступному етапі необхідно буде вказати номер QIWI-гаманця, відповідний номеру телефону, ввести суму поповнення і натиснути " виставити рахунок» . Переход к форме пополнения счета в мобильном приложении Яндекс.Про (Таксометр)

    Читайте також: Як дізнатися номер QIWI-гаманця

  4. Для завершення перейдіть до мобільного додатка або веб-сайту QIWI, виконайте авторизацію та в розділі виставлених рахунків виберіть щойно надіслану квитанцію. Підтвердьте переказ грошей за допомогою кнопки»оплатити" і зачекайте кілька хвилин до надходження коштів на рахунок Таксометра. Возможность использования мобильного приложения QIWI-кошелек

    Зверніть увагу, що затримки при переказі коштів можуть досягати декількох десятків хвилин, і тому не варто панікувати, якщо баланс не був поповнений моментально. Також відзначимо, що поповнити рахунок можна за допомогою терміналів оплати, використовуючи дані облікового запису Яндекс.Про.

більше статей на цю тему: