Використання спецкупонов на AliExpress

Що таке спецкупон

Спецкупон являє собою знижку різного розміру, яка дозволяє заощадити при покупці товару. В першу чергу потрібно зрозуміти відмінність між звичайним купоном і спецкупоном. Воно одне, але досить істотне, оскільки в першому випадку знижка видається певним магазином, а спеціальний купон – це знижка для AliExpress в загальному. Але при цьому вона може діяти не для всіх товарів на майданчику, а тільки для тих магазинів, які приймають їх. Вся інформація буде доступна при оформленні замовлення.

З цього випливає, що спецкупони діють на багато товарів на всьому майданчику. Ще одна відмінність - це знижка, яка сильно відрізняється від звичайного купона, оскільки вона коливається від 2 до 10 доларів.

Як отримати

Отримати спеціальні купони можна безкоштовно. Першу знижку на торговому майданчику отримують користувачі, які тільки зареєструвалися в системі. Також нерідко їх дарують, якщо покупець довго був відсутній. Є кілька способів отримати спецкупон:

  • Обміняти зароблені монетки в мобільному додатку AliExpress;
  • Грати в ігри мобільному додатку: «Чарівний сад» , " Вгадай карту» , " Настріляй знижок» ;
  • Отримати на великих розпродажах, наприклад &171;11.11&187; ;
  • Забрати на сторінці товару.
как использовать спецкупоны на алиэкспресс-01
Читайте також: Як отримати монети на Аліекспресс

Будь-який купон діє лише тиждень, тому рекомендується використовувати його, інакше знижка згорить. Існує також одне обмеження щодо кількості купонів для покупки в певний період.

Подивитися, які спецкупони є, можна через Особистий кабінет на сайті або в мобільному додатку. У першому випадку Наведіть курсор на мініатюру аватарки І зі спливаючого меню виберіть пункт " мої купони» .
как использовать спецкупоны на алиэкспресс-02
На новій сторінці клацніть по вкладці " Спецкупон AliExpress» . Тут відображається повна інформація про всі бонуси, включаючи ситуації, коли купон був отриманий або списаний.
как использовать спецкупоны на алиэкспресс-03
У мобільному додатку принцип дії трохи відрізняється. На вкладці «профіль» перейдіть до служби " центр купонів» . Тут можна подивитися історію всіх застосованих або невикористаних знижок.
как использовать спецкупоны на алиэкспресс-04
Читайте також: Як отримати купон на Аліекспресс

Як користуватися

Для початку слід зазначити, що деякі продавці ставлять свої обмеження на використання спеціальних купонів. Наприклад, за кожні $30 всього 1 купон, і т.д. тобто оплатити покупку повністю бонусом немає можливості. Застосувати знижку можна при оформленні замовлення як на сайті, так і в мобільному додатку. Тут потрібно вибрати один або кілька спецкупонов, при цьому всі бонуси будуть підсумовуватися:

Читайте також: як купувати на AliExpress: покрокова інструкція

  1. Почніть оформляти замовлення. У блоці " сума замовлення» буде відображатися рядок зі спецкупонами, а також кількість доступних знижок. Клацніть по стрілочці поруч, щоб розгорнути список доступних знижок.
  2. как использовать спецкупоны на алиэкспресс-05
  3. Виберіть, який купон Застосувати, а потім завершіть оформлення покупки.
  4. как использовать спецкупоны на алиэкспресс-06

Знайти товари, які беруть участь в розпродажі по спецкупонам, можна в спеціальному розділі сайту. Перехід в нього здійснюється через меню " мої спецкупони» в особистому кабінеті або за посиланням нижче.

Перейти на сторінку розпродажу AliExpress по спецкупонам

більше статей на цю тему: