кешбек-сервіси для AliExpress

Щоб отримати кешбек на майданчику AliExpress, потрібно скористатися спеціальними сервісами, що пропонують таку послугу.

Спосіб 1: Backit

Backit-один з найпопулярніших кешбек-сервісів, за допомогою якого можна повернути до 6% від вартості товару (і до 81% &8212; від товарів з розділу &171;спеціальні пропозиції & 187; ). На сайті передбачений інструмент, що дозволяє дізнатися, чи діє відкладена знижка для певної позиції. Вивести кошти можна на різні електронні гаманці, включаючи QIWI , ЮМопеу , а також на рахунок мобільного телефону або банківську карту. Мінімальна сума для виведення - від $ 0,02, в залежності від способу.

Перейти до онлайн-сервісу Backit

 1. Перейдіть на сайт і зареєструйтеся в системі. Буде потрібно підтвердження створення аккаунта через електронний лист, відправлений на вказаний імейл.
 2. как получить кэшбэк на алиэкспресс-01
 3. На головній сторінці сайту натисніть на посилання переходу в розділ з AliExpress.
 4. как получить кэшбэк на алиэкспресс-02
 5. У спеціальне поле Вставте посилання на товар і натисніть на кнопку " дізнатися кешбек» .
 6. как получить кэшбэк на алиэкспресс-03
 7. На наступній сторінці відобразиться можливий кешбек. Якщо він підходить, клікніть по кнопці " купити з кешбеком» .
 8. как получить кэшбэк на алиэкспресс-04
 9. У формі виберіть країну, а потім натисніть на " активувати кешбек» .
 10. как получить кэшбэк на алиэкспресс-05

Після цього здійсниться перехід на сторінку з товаром на AliExpress. Оформіть покупку звичайним способом, а кошти повернуться на рахунок в особистому кабінеті Backit протягом 30 днів.

Окрім AliExpress, сервіс працює з понад 1000 інтернет-магазинами.

Також для браузерів є розширення Backit, за допомогою якого, крім перевірки кешбек і швидкого переходу в магазин, можна відстежувати динаміку цін. Таким чином вдасться зрозуміти, чи є дійсно знижки при розпродажі або ліквідації товару на AliExpress, або продавець заздалегідь &171;задернув&187; ціну для створення видимості знижки.
как получить кешбэк на алиэкспресс-06
завантажте Розширення Backit Plugin з веб-магазину chrome

Спосіб 2: Megabonus

Як і в попередньому варіанті, сервіс Megabonus передбачає засіб для перевірки наявності кешбеку на певний товар за посиланням. Крім того, на сайті є розділ з підвищеним поверненням коштів для деяких магазинів. Відсоток кешбек для Аліекспресс може досягати 6,46%, а час очікування повернення коштів – до 45 днів. Мінімальна сума для виведення - всього 90 рублів, при цьому сервіс підтримує більшість способів отримання коштів, включаючи банківські карти, електронні гаманці або баланс мобільного телефону.

Виплати відбуваються швидко, але, на відміну від конкурентів, сума повернення коштів може бути на порядок менше. Для отримання додаткових бонусів можна писати відгуки на куплені товари.

Перейти до онлайн-сервісу Megabonus

 1. Перейдіть на сайт за посиланням вище. Для доступу до всіх функцій сервісу потрібно реєстрація, що займає кілька хвилин, а також підтримується авторизація за допомогою популярних соціальних мереж.
 2. как получить кэшбэк на алиэкспресс-07
 3. На головній сторінці натисніть на плитку «AliExpress» . Тут же вказується можливий кешбек. Або можна скористатися вбудованою пошуковим рядком.
 4. как получить кэшбэк на алиэкспресс-08
 5. На новій сторінці відобразяться більш детальні умови повернення коштів. Натисніть на кнопку " активувати кешбек» . Здійсниться перенаправлення на сайт AliExpress, де потрібно оформити покупку.
 6. как получить кэшбэк на алиэкспресс-09

Megabonus не претендує на звання найкращого кешбек-сервісу, але тут реалізована пошуковий рядок, що дозволяє швидко відшукати потрібні товари або магазини. Крім того, присутня програма лояльності, однак для досягнення вигідних умов доведеться багато купувати. Майданчик працює більш, ніж з 2000 магазинами, включаючи AliExpress.

Як і більшість аналогічних сервісів, сервіс Megabonus доступний в якості мобільного додатку для смартфонів, а також як браузерне розширення з додатковими можливостями.
как получить кэшбэк на алиэкспресс-10
завантажте розширення Megabonus з веб-магазину chrome

Спосіб 3: Kopikot

Кешбек-сервіс Kopikot працює з торговим майданчиком Аліекспресс і повертає на рахунок користувача до 8,1% за куплений товар. На відміну від аналогічних сайтів, перевірити, чи якщо повернення коштів, немає можливості, але при цьому підтримується взаємодія з більш 8500 магазинами. Головна сторінка розбита на кілька розділів, де можна подивитися інформацію про активні акції, взяти участь в опитуваннях або перейти в магазин. Реалізована пошуковий рядок, за допомогою якої легко відшукати не тільки торгову точку, але і різні товари.

Перейти до онлайн-сервісу Kopikot

 1. Перейдіть на сайт і зареєструйтеся на сервісі будь-яким зручним способом: через номер телефону, адресу електронної пошти або аккаунт соціальних мереж.
 2. как получить кэшбэк на алиэкспресс-11
 3. Перейдіть на вкладку»магазини" і знайдіть плитку у списку «AliExpress» .
 4. как получить кэшбэк на алиэкспресс-12
 5. У новому вікні клацніть по кнопці " Перейти в магазин» .
 6. как получить кэшбэк на алиэкспресс-13

Після цього відкриється сайт AliExpress, де потрібно зробити замовлення. Протягом певного часу кошти повернуться на рахунок в особистому кабінеті Kopikot.

Діє програма лояльності, а також реферальна програма. Мінімальна сума виведення - 500 рублів, але комісія не передбачається. До того ж підтримуються різні способи виведення: банківські картки, гаманці ЮМопеу, WebMoney , PayPal , а також обліковий запис Wargaming та баланс мобільного телефону. Як і більшість популярних кешбек-сервісів, у Kopikot є версія для мобільних девайсів і браузерне розширення для швидкого переходу в онлайн-магазини.
как получить кэшбэк на алиэкспресс-14
завантажте розширення Kopikot з веб-магазину chrome

більше статей на цю тему: