Пошук товару по фото на AliExpress

Досить часто виходить, що для ефективного знаходження товару на Алі стандартних засобів пошуку недостатньо. Досвідчені покупці на цьому сервісі знають, як може допомогти пошук по фото. Але не всі здатні це реалізувати. В цілому існує два основних способи знайти товар на AliExpress по картинці або фото.

Отримання фото

Варто обмовитися, що для початку потрібно ще отримати фото товару. Якщо користувач просто знайшов його в інтернеті (наприклад, в тематичних групах в ВК), то труднощів не буде. Але от якщо потрібно у конкретного знайденого товару відшукати аналоги дешевше, то буде заковика.

Справа в тому, що просто так завантажити фотографію зі сторінки товару не можна.

Попытка сохранить фото товара на AliExpress

Є варіант зберегти картинку лота на екрані вибору товару, де представлений весь асортимент за запитом. Але таке фото буде маленьким, і пошуковики не завжди можуть ефективно знаходити аналоги через розбіжності в розмірах.

Сохранение фото товара из меню ассортимента на AliExpress

Існує два способи завантажити нормальне зображення.

Спосіб 1: Консоль

Тут все досить просто. Суть в тому, що фото зі сторінки лота Скачати не можна тому, що на нього зверху накладено додатковий елемент сайту, завдяки якому відбувається детальне вивчення товару. Само собою, цей елемент можна просто видалити.

  1. Потрібно натиснути на фото правою кнопкою миші і вибрати варіант " дослідити елемент» .
  2. Исследование элемента лупы на AliExpress
  3. Відкриється консоль браузера, і там вибраний елемент буде виділено. Залишається натиснути на клавішу «Del» , щоб стерти код вибраного компонента.
  4. Выделенный код лупы на странице товара на AliExpress
  5. Тепер детально вивчати фото товару також можна, але по фотографії слідом за курсором не водиться прямокутник, що позначає зону лупи. Зате фотографію скачати ніщо не завадить.
Сохранение фото после удаления лупы консолью

Спосіб 2: мобільна версія сайту

Не менш простий спосіб – фотографії не володіють функцією лупи на мобільній версії сайту. Так що копіювання фотографії з мобільних телефонів або офіційного додатка на Android або iOS не викличе труднощів.

З комп'ютера ж можна перейти на мобільну версію сайту дуже просто. В адресному рядку потрібно змінити адресу сайту з «https://ru.aliexpress.com / [товар]» змінити літери «ru» на «m» . Виглядати тепер все це буде «https://m.aliexpress.com / [товар]» . Обов'язково приберіть лапки.

Переход на мобильную версию AliExpress

Залишається натиснути «Enter» і браузер переведе користувача на сторінку цього товару в мобільній версії сайту. Тут фото спокійно гойдається в повному розмірі без будь-яких проблем.

Сохранение изображения с мобильной версии AliExpress

Пошук по фото

Тепер, маючи на руках фотографію необхідного товару, який точно є на Алі, варто починати пошук. Він також здійснюється двома основними способами. Як водиться, вони мають свої плюси і мінуси.

Спосіб 1: функція пошукової системи

Можливість пошукових систем Яндекс і Google знаходити сайти за збігами з фотографіями на їх сторінках знають всі. Якраз ця функція нам і стане в нагоді. Для прикладу розглянемо пошук за допомогою Google.

  1. Для початку потрібно зайти в розділ «Картинки» пошуковика, і вибрати іконку фотоапарата, яка дозволяє завантажити на сервіс картинку для пошуку.
  2. Поиск по фото в Google
  3. Тут слід вибрати вкладку " завантажити файл» , після чого натиснути на кнопку " огляд» .
  4. Загрузка фото для поиска в Google
  5. Відкриється вікно оглядача, де потрібно знайти і вибрати необхідне фото. Після цього Пошук почнеться автоматично. Сервіс запропонує свій варіант назви позначеного на фото предмета, а також ряд посилань на сайти, де щось схоже зустрічається.
Результаты поиска товара по фото в Google

Мінуси способу очевидні. Пошук виходить вкрай неточним, більшість відображуваних сайтів не мають відношення до AliExpress, та й взагалі далеко не завжди система вірно розпізнає товар. Як можна бачити на фото вище, Google, наприклад, розпізнав на фото замість футболки джинси.

Якщо варіант все одно залишається в пріоритеті, слід пробувати по черзі пошук і по Google, і по Яндекс, оскільки ніколи не вгадаєш, де результат вийде краще.

Спосіб 2: сторонні послуги

Завдяки очевидній популярності сервісу Аліекспресс, сьогодні існує дуже багато супутніх ресурсів, які так чи інакше мають відношення до інтернет-магазину. Серед них є і такі сайти, які можуть здійснювати пошук по фото на Алі.

Для прикладу можна навести сервіс Aliprice.

Даний ресурс пропонує різні можливості щодо спрощення пошуку знижок, товарів і послуг по AliExpress. Тут же, на офіційному сайті, можна відразу побачити рядок пошуку товару. У ній досить або ввести назву лота, або прикріпити його фотографію. Зробити останнє можна за допомогою іконки фотоапарата.

Строка поиска Aliprice

Далі ресурс зажадає вибрати категорію товарів, в якій слід шукати збіги. Після цього будуть продемонстровані результати пошуку. Сервіс покаже як схожі знайдені аналоги, так і близькі до цього результати.

Результат поиска по Aliprice

Як підсумок, мінус тут один – далеко не завжди шукає товари краще, ніж ті ж пошуковики (тому що, швидше за все, використовує схожі процедури аналізу фото), проте всі результати як мінімум є на Алі.

Варто також додати, що до подібних сервісів слід ставитися уважно. Не рекомендується проводити тут реєстрацію, використовуючи дані для входу в AliExpress (особливо якщо сайт просить саме їх). Також варто уважно підходити до установки плагінів для браузера – вони теж можуть відстежувати діяльність на Алі, копіюючи персональну інформацію.

Плагин Aliprice для Mozilla Firefox

У підсумку ми приходимо до висновку, що ідеальної процедури пошуку по Алі поки ще немає. Варто думати, що в майбутньому вона з'явиться на самому AliExpress в якості стандартної, так як ресурс дуже активно розвивається, а функція дуже затребувана. Але поки що на певні товари будуть працювати і вищевказані способи. Особливо це стосується прикладів, коли копій або варіантів перепродажів на сайті вкрай багато при тому, що продавці лінуються вставляти в опис унікальні фото.

більше статей на цю тему: