Відновлення пароля на AliExpress

Нерідко трапляється, що людина може забути навіть про найважливіше, не кажучи вже про якусь комбінацію цифр, букв і символів. На щастя, навіть на AliExpress є своя процедура відновлення пароля для тих, хто примудрився його забути або втратити. Ця процедура дозволяє ефективно отримати доступ до свого аккаунту в більшості випадків можливої його втрати.

Варіанти відновлення пароля

Існує всього два дієвих методу, за допомогою яких користувач може відновити свій пароль на AliExpress, розглянемо детально кожен з них.

Спосіб 1: за допомогою електронної пошти

Класичне відновлення пароля зажадає від користувача, як мінімум, пам'ятати електронну пошту, до якої прив'язаний аккаунт.

 1. Для початку потрібно вибрати варіант»Увійти" . Зробити це можна в правому верхньому куті на сайті, де розташовується інформація про користувача, якщо він авторизований.
 2. Вход в аккаунт на AliExpress
 3. У вікні, для входу в аккаунт потрібно вибрати варіант під рядком, де потрібно ввести логін – " Забули пароль?» .
 4. Начало восстановления пароля на AliExpress
 5. Відкриється стандартна форма AliExpress для відновлення паролів. Тут потрібно буде ввести електронну пошту, до якої прикріплений аккаунт, і пройти своєрідну капчу – провести вправо спеціальний слайдер. Після цих процедур потрібно натиснути кнопку " запит» .
 6. Заполненная форма восстановления пароля на AliExpress
 7. Далі пройде коротке відновлення особистості за введеними даними.
 8. Процесс проверки личности при восстановлении пароля на AliExpress
 9. Після цього система запропонує вибрати один з двох сценаріїв відновлення доступу – або за допомогою відправки унікального коду на електронну пошту, або за допомогою служби підтримки. Другий варіант розглянуто трохи нижче, так що на даному етапі вибрати потрібно Перший.
 10. Выбор вариантов для восстановления пароля на AliExpress
 11. Система запропонує надіслати код на вказану електронну пошту. З метою додаткового захисту, користувач бачить лише початок і кінець своєї адреси e-mail. Після натискання відповідної кнопки на вказану адресу буде висланий код, який буде потрібно ввести нижче.
 12. Использование почты для установления личности на AliExpress
 13. Важливо відзначити, що якщо код не прийшов на пошту, повторно його можна запросити лише через деякий час. Якщо з цим виникла проблема, то варто добре пошукати в різних розділах пошти – наприклад, в спамі.
 14. Защита от частых запросов кода
 15. Відправником листа зазвичай є AliBaba Group, тут червоним виділений необхідний код, що складається з цифр. Його потрібно скопіювати у відповідне поле. Надалі лист не знадобиться, цей код одноразовий, так що повідомлення можна буде видалити.
 16. Сообщение с кодом для восстановления системы на электронной почте
 17. Після введення коду система запропонує створити новий пароль. Його потрібно буде ввести дворазово для того, щоб уникнути ймовірності помилки. Тут працює система оцінки пароля, яка повідомить користувача про ступінь складності введеної комбінації.
 18. Создание нового пароля на AliExpress
 19. В кінці з'явиться повідомлення на зеленому тлі, що підтверджує успішну зміну пароля.
Успешное завершение восстановления пароля на AliExpress

Даної проблеми можна уникнути, якщо авторизовуватися через соціальні мережі або аккаунт Google . У таких випадках при втраті пароля можна відновлюватися вже не на AliExpress.

Спосіб 2: за допомогою служби підтримки

Даний пункт вибирається після встановлення особи по e-mail.

Выбор вариантов для восстановления пароля на AliExpress

Вибір переводить на сторінку, де можна отримати консультацію з різних питань.

Служба поддержки AliExpress

Тут же в розділі «Self Service» можна вибрати як зміну прив'язки до електронної пошти, так і пароля. Проблема в тому, що в першому випадку доведеться авторизовуватися, а в другому процедура просто почнеться спочатку. Так що до кінця незрозуміло, навіщо цей вибір пропонується в процесі відновлення пароля.

Самообслуживание на AliExpress

Однак тут можна отримати необхідну інформацію в розділі «My Account» -> «Registering & Signing In» . Тут можна дізнатися, що робити, якщо немає доступу до аккаунту, і так далі.

Вопросы, которые могут помочь

Спосіб 3: через Мобільний додаток

Якщо ви є власником мобільного додатку AliExpress на пристроях на базі iOS або Android, саме через нього і може бути виконана процедура відновлення пароля.

 1. Запустіть програму на своєму пристрої. Якщо у Вас вже виконаний вхід в будь-якої аккаунт, з нього буде потрібно вийти: для цього пройдіть до вкладки профілю, перейдіть до самого кінця сторінки і виберіть кнопку»вийти" .
 2. Выход из приложения AliExpress
 3. Знову перейдіть до вкладки профілю. Вам буде запропоновано авторизуватися. Але оскільки ви не знаєте пароля, трохи нижче клікніть по кнопці " Забули пароль» .
 4. Переход к восстановлению пароля в приложении AliExpress
 5. Вас перенаправить на сторінку відновлення, всі дії на якій будуть повністю збігатися з тим, як це описано в першому способі статті, починаючи з третього пункту.
Восстановление пароля в приложении AliExpress

Можливі проблеми

У деяких випадках може виникати проблема на етапі ідентифікації за допомогою електронної пошти. Деякі плагіни браузера можуть викликати невірну роботу елементів сторінки, в результаті чого кнопка " запит» не спрацьовує. В такому випадку потрібно спробувати пройти Відновлення при відключенні всіх плагінів. Найчастіше повідомляють про подібну проблему на Mozilla Firefox .

Нерідко трапляється, що при запиті секретного коду для відновлення на e-mail він може не приходити. В такому випадку варто спробувати повторити операцію пізніше, або переналаштувати ступеня сортування пошти на предмет спаму. Хоча різні сервіси e-mail рідко автоматично зараховують системні повідомлення від AliBaba Group в категорію спаму, але все-таки не варто виключати таку ймовірність.

більше статей на цю тему: