перевіряємо веб-камеру онлайн

Спосіб 1: WebCamMicTest

Універсальний онлайн-сервіс WebCamMicTest підходить як для тестування веб-камери, так і мікрофона. У ньому є функція відстеження зображення в режимі реального часу, а також створення запису. Особливо зручний даний сайт буде в тому випадку, якщо до Вашого комп'ютера підключено кілька камер і ви хочете швидко протестувати кожну з них, не перемикаючи пристрій за замовчуванням в операційній системі.

Перейти до Сервісу WebCamMicTest

 1. Скористайтеся посиланням вище, щоб потрапити на потрібну сторінку сайту. На ній натисніть кнопку &171;перевірити веб-камеру&187; , потім надайте сайту дозвіл на використання пристрою, якщо повідомлення з'явиться у вигляді невеликого вікна в браузері.
 2. Как проверить веб-камеру онлайн-01
 3. В блоці &171;Налаштування&187; праворуч обов'язково виберіть камеру зі списку для перевірки, орієнтуючись за назвою пристрою.
 4. Как проверить веб-камеру онлайн-02
 5. Одночасно можна вибрати мікрофон і динаміки для виведення звуку, якщо ви збираєтеся зараз записати невелику доріжку з використанням камери, а далі відтворити її на цьому ж сайті.
 6. Как проверить веб-камеру онлайн-03
 7. Вміст із веб-камери завжди відображається в блоці зліва, але ви можете розпочати запис, створивши доріжку, натиснувши відповідну синю кнопку внизу праворуч.
 8. Как проверить веб-камеру онлайн-04
 9. Зупиніть запис тоді, коли вважаєте її завершеною, потім використовуйте вбудований плеєр для відтворення. За необхідності запис можна повторити або вийти з даного режиму, клацнувши по & 171; скасувати&187; .
 10. Как проверить веб-камеру онлайн-05

Спосіб 2: iObit

На веб-сайті iObit можна отримати доступ до інструменту перевірки веб-камери, який є невеликим віконцем із відображенням захоплення, що підтримує відкриття у повному форматі. В принципі, це вся функціональність, представлена на сайті, яка підходить безпосередньо для тестування камери. Цього повинно бути цілком достатньо, якщо ви бажаєте переконатися, чи функціонує дане обладнання на вашому комп'ютері.

Перейти до онлайн-сервісу iObit

 1. Опинившись на потрібній сторінці сайту, натисніть кнопку із зображенням веб-камери, щоб запросити доступ до пристрою.
 2. Как проверить веб-камеру онлайн-06
 3. Після цього в браузері має з'явитися повідомлення із запитом на дозвіл використання веб-камери на даному веб-ресурсі. Вам знадобиться клацнути по &171; дозволити&187; , щоб далі не виникало ніяких проблем з передачею зображення.
 4. Как проверить веб-камеру онлайн-07
 5. Якщо представленої мініатюри вам недостатньо для того, щоб переконатися в коректності передачі вмісту пристрою і його якості, натисніть на кнопку для відкриття захоплення на весь екран. Вийти з нього після перегляду можна буде за допомогою клавіші Esc .
 6. Как проверить веб-камеру онлайн-08
 7. Додатково відзначимо, що мікрофон на сайті iObit тестується окремо. Для переходу до інструменту потрібно прокрутити вкладку вниз і вибрати відповідний інструмент.
 8. Как проверить веб-камеру онлайн-09

Спосіб 3: Wave.video

Розглянемо ще один онлайн-сервіс, який може виявитися корисним, якщо два попередніх вам не підійшли або для тестування веб-камери переважно створити запис для подальшого детального перегляду без використання додаткового софта. У Wave.video виводиться і зображення в реальному часі, якщо цікавить швидке тестування обладнання.

Перейти до Сервісу Wave.video

 1. При відкритті сайту Wave.video на екрані відразу відобразиться повідомлення з проханням надати доступ до мікрофона і веб-камері. Зробіть це, щоб сайт міг виводити зображення камери та захоплювати звук мікрофона.
 2. Как проверить веб-камеру онлайн-010
 3. Далі вам знадобиться визначитися з настройками, вибравши відповідну камеру і підключивши мікрофон, якщо зацікавлені в комплексному тестуванні. У цьому ж блоці буде відображена інформація про характеристики вашої веб-камери: частота кадрів і максимальна роздільна здатність.
 4. Как проверить веб-камеру онлайн-011
 5. Тепер зверніть увагу на блок зліва, куди і виводиться зображення з веб-камери. Можете зробити кілька рухів або поміняти положення пристрою, щоб перевірити дію освітлення.
 6. Как проверить веб-камеру онлайн-012
 7. Якщо бажаєте отримати більше інформації під час тривалого використання веб-камери, почніть запис відео, клацнувши по кнопці &171;Record video&187; .
 8. Как проверить веб-камеру онлайн-013
 9. Далі сайт запропонує два варіанти запису. У просунутому підтримується додавання задніх планів, накладення шарів і використання багатьох інших функцій, що відносяться до відеоредакторів. Другий більш простий, який і краще застосувати для звичайного тестування.
 10. Как проверить веб-камеру онлайн-014
 11. Ще можна вибрати, чи хочете ви записати тільки камеру, додатково свій екран і звук.
 12. Как проверить веб-камеру онлайн-015
 13. Перед початком запису переконайтеся в правильності вибору камери і мікрофона, після чого натисніть &171;Record&187; .
 14. Как проверить веб-камеру онлайн-016
 15. Чекайте запуску запису за таймером, після чого почніть захоплювати вміст, говорите в мікрофон і робіть все те, що вважаєте за потрібне для нормальної перевірки ваших записуючих пристроїв.
 16. Как проверить веб-камеру онлайн-017
 17. Як тільки запис буде готовий, натисніть на &171;Stop&187; , щоб зберегти захоплення і отримати результат.
 18. Как проверить веб-камеру онлайн-018
 19. Натисніть &171;Save and Edit&187; , потім приступайте до перегляду відео і його редагування, якщо це знадобиться, за допомогою вбудованих функцій. Ролик навіть можна буде завантажити для подальшого перегляду на комп'ютері.
 20. Как проверить веб-камеру онлайн-019

Спосіб 4: Webcam Test

На завершення зупинимося на одному з простих онлайн-сервісів для перевірки камери, за допомогою якого можна швидко дізнатися, чи працює обладнання. Дотримуйтесь інструкції, щоб розібратися у взаємодії з веб-ресурсом Webcam Test.

Перейти до Сервісу Webcam Test

 1. Опинившись на головній сторінці Webcam Test, натисніть на кнопку в чорному блоці, щоб почати захоплення зображення з веб-камери.
 2. Как проверить веб-камеру онлайн-020
 3. У повідомленні, що з'явиться, натисніть кнопку &171; дозволити&187; і перейдіть до наступного кроку.
 4. Как проверить веб-камеру онлайн-021
 5. У верхньому правому куті зйомки зображення ви побачите поточну кількість кадрів в секунду, що вже дасть зрозуміти, чи немає затримок під час використання камери.
 6. Как проверить веб-камеру онлайн-022
 7. Додатково можна розгорнути дане вікно в повний формат, клацнувши по кнопці в правому куті. Вихід з такого режиму перегляду здійснюється натисканням клавіші Esc .
 8. Как проверить веб-камеру онлайн-023

Якщо при тестуванні у вас виникли проблеми з передачею зображення або веб-камера зовсім не показується в списку доступних пристроїв на сайті, знадобиться розібратися з цією ситуацією. Зазвичай проблема полягає у відсутніх драйверах, але іноді може виникати і з інших причин. Більш детально про рішення всіх їх читайте в матеріалі за посиланням нижче.

Детальніше: вирішення проблем в роботі веб-камери в Windows

більше статей на цю тему: