Видалення бізнес-менеджера на Facebook

Важлива інформація

Перш ніж приступати до видалення, необхідно ретельно засвоїти кілька важливих особливостей, безпосередньо пов'язаних як з виконанням процедури, так і з наслідками. Якщо ви щось пропустите, звернути зміни вже не вийде!

Читайте також: створення бізнес-менеджера у Facebook

 • Безпосередньо саме видалення буде доступно тільки адміністраторам.
 • Через Налаштування бізнес-менеджера необхідно виконати відв'язування всіх доданих додатків, сторінок і способів оплати.
 • Рекламні акаунти, прив'язані до бізнес-менеджера, будуть видалені в процесі інструкції. Щоб уникнути цього заздалегідь перенесіть важливі дані на інший профіль.
 • Після видалення компанії буде проведено очищення всіх коли-небудь виконаних публікацій. Якщо вміст для вас важливий, зробіть копії будь-яким зручним способом.

Facebook Business Manager хоча і користується популярністю, до сих пір не обзавівся власним додатком для телефону. Тому всі дії з видалення будуть виконуватися за допомогою браузера на комп'ютері, але застосовні і до класичної мобільної версії сайту.

Спосіб 1: Видалення компанії

Єдиний спосіб видалення компанії з усіма згаданими раніше наслідками полягає у використанні внутрішніх параметрів онлайн-сервісу по представленої нижче посиланням. При цьому дана інструкція буде доступна не тільки вам, як Творцеві бізнес-менеджера, але і будь-якому доданому «адміністратору» .

Перейти до бізнес-менеджера на Facebook

 1. Клацніть по вищепредставленої посиланням, щоб перейти на стартову сторінку бізнес-менеджера, і якщо не зробили цього раніше, виконайте авторизацію.
 2. Процесс авторизации в бизнес-менеджере через Facebook
 3. Клікніть лівою кнопкою миші по кнопці «Business Manager» на верхній панелі сайту. Через дане меню в блоці " швидкі посилання» або " Управління компанією» відкрийте підрозділ " Налаштування компанії» .
 4. Переход к разделу Настройки компании в бизнес-менеджере Facebook
 5. Прокрутіть меню в лівій частині вікна браузера до самого низу і виберіть " Інформація про компанію» .
 6. Переход к Информации о компании в бизнес-менеджере Facebook
 7. На сторінці в розділі " інформація бізнес-менеджера» знайдіть і скористайтеся кнопкою " безповоротно видалити компанію» .
 8. Переход к Безвозвратному удалению компании в бизнес-менеджере Facebook
 9. У спливаючому вікні вкажіть причину даної дії або просто натисніть»пропустити" . Выбор причину удаления компании в бизнес-менеджере Facebook

  На наступному етапі з'явиться короткий опис наслідків видалення. Якщо ви згодні, натисніть»далі" .

 10. Подтверждение удаления компании в бизнес-менеджере Facebook
 11. Ще раз підтвердіть дію, вказавши пароль від облікового запису Facebook і клацнувши по кнопці»надіслати" . Ввод пароля для удаления компании в бизнес-менеджере Facebook

  Після успішного завершення процедури ви отримаєте відповідне повідомлення.

  Успешный запуск процедуры удаления компании в бизнес-менеджере Facebook

  Скасувати рішення про видалення можна буде після оновлення сторінки протягом 24-х годин.

 12. Возможность восстановления компании в бизнес-менеджере Facebook

Незважаючи на велику кількість етапів, виконати видалення набагато простіше, ніж створити новий бізнес-менеджер.

Спосіб 2: вихід з компанії

Так як одним бізнес-менеджером може користуватися велика кількість користувачів, альтернативним рішенням буде видалення співробітників. Важливо враховувати, що адміністратор може позбутися всіх людей, включаючи інших керуючих і навіть творця компанії.

Варіант 1: самостійний вихід

 1. Перебуваючи на головній сторінці бізнес-менеджера, на верхній панелі клікніть «Business Manager» і в блоці " Управління компанією» виберіть " Налаштування компанії» .
 2. Переход к Настройкам компании в бизнес-менеджере Facebook
 3. У нижній частині лівого навігаційного меню знайдіть і перейдіть на сторінку " інформація про компанію» .
 4. Переход к разделу Информация о компании в бизнес-менеджере Facebook
 5. Прокрутіть наступне вікно вниз до підрозділу " Моя інформація» . Щоб почати видалення, скористайтеся кнопкою " залишити компанію» . Переход к выходу из компании в бизнес-менеджере Facebook

  Примітка: Кнопка буде недоступна, якщо ви єдиний адміністратор у бізнес-менеджері.

 6. Через спливаюче вікно підтвердіть дану дію, клікнувши»залишити компанію" .
 7. Процесс выхода из компании в бизнес-менеджере Facebook

Варіант 2: Видалення працівника

 1. Якщо ви хочете видалити бізнес-менеджер не для себе, а для іншої людини, доведеться скористатися іншим підходом. Перш за все знову відкрийте " Налаштування компанії» , але цього разу виберіть розділ «Люди» в блоці »користувачі" .
 2. Переход к удалению сотрудника в бизнес-менеджере Facebook
 3. У колонці «Люди» знайдіть і виберіть потрібну людину. Щоб почати видалення, натисніть на піктограму з трьома крапками в правій частині вікна, а потім " видалити» у списку.
 4. Процесс удаления сотрудника в бизнес-менеджере Facebook
 5. Дана дія вимагає підтвердження через спливаюче вікно, проте в результаті користувач буде видалений.Успешное удаление сотрудника в бизнес-менеджере Facebook

  Якщо ви захочете повернути людину, зробити це можна без якихось обмежень відразу після оновлення вкладки.

більше статей на цю тему: