проведення розіграшу за коментарями в Instagram

Підготовка конкурсної публікації

Розіграти будь-які призи серед користувачів Instagram, які залишили коментар під певною публікацією досить легко, так як потрібно мінімум дій. Для цього потрібно через будь-яку зручну версію соціальної мережі підготувати публікацію з відповідним тематиці конкурсу оформленням і описом, де повинні бути відображені основні умови участі та перемоги.

Детальніше:
ідеї для проведення конкурсу в Instagram
Додання фото і відео в Instagram

Как провести розыгрыш в Инстаграм по комментариям_001

Особливу увагу при підготовці конкурсу слід приділити грамотному складанню правил участі, добірці якісних зображень для майбутнього запису і, звичайно ж, призам. Як би там не було, більш детально ознайомитися з рекомендаціями по частині підготовки та оформлення можете в окремій Інструкції за вказаною вище посиланням.

Підведення підсумків розіграшу

Наступний не менш важливий етап проведення конкурсу в Instagram полягає у виборі переможця, що, знову ж таки, можна зробити різними способами, але при цьому кращими варіантами будуть допоміжні онлайн-сервіси на кшталт MORECOM. Саме в даному випадку ресурс заслуговує на увагу через інтуїтивно зрозумілого інтерфейсу, що об'єднує всі потрібні інструменти, приємних умов в порівнянні з численними конкурентами і надійності.

Офіційний сайт онлайн-сервісу MORECOM

Крок 1: додавання облікових записів

 1. Перейдіть по представленої вище посиланням на головну сторінку сервісу, в правому верхньому кутку розгорніть головне меню і виберіть розділ»реєстрація" . Тут потрібно ввести звичні дані, що включають адресу електронної пошти та пароль, і натиснути кнопку »зареєструватися" . Как провести розыгрыш в Инстаграм по комментариям_002

  Щоб завершити реєстрацію, обов'язково перейдіть в поштову скриньку, відкрийте отримане від MORECOM лист і скористайтеся посиланням активації. Після цього можете повернутися на головну сторінку сайту і, якщо потрібно, зробити авторизацію.

 2. Как провести розыгрыш в Инстаграм по комментариям_003
 3. В якості альтернативного способу реєстрації на сторінці зі згаданою раніше формою можете натиснути «Увійти через Facebook» , що дозволить уникнути наступного кроку з прив'язкою аккаунта. Для авторизації в даному випадку досить буде скористатися формою авторизації на сайті зазначеної соціальної мережі, авторизувавшись в пов'язаному з Instagram акаунті.
 4. Как провести розыгрыш в Инстаграм по комментариям_004
 5. Якщо ви створили новий профіль через пошту, в особистому кабінеті на сайті сервісу натисніть кнопку " Прикріпити Facebook» . Тут важливо зробити застереження, в тому числі і для попереднього пункту, що для подальшого використання сервісу обліковий запис в Instagram, так чи інакше, повинна мати статус професійної і бути пов'язаною з Фейсбуком.

  Детальніше:
  створення бізнес-акаунта в Instagram
  як прив'язати акаунт в Instagram до Facebook

 6. Как провести розыгрыш в Инстаграм по комментариям_005
 7. Введіть дані зі сторінки на офіційному сайті Facebook і при успішній авторизації на наступному етапі натисніть»продовжити" . Щоб після цього завершити процедуру, якщо потрібно, торкніться пункту " отримати код електронною поштою» , перейдіть до прив'язаної поштової скриньки та перепишіть отримані дані у відповідне поле.
 8. Как провести розыгрыш в Инстаграм по комментариям_006
 9. На екрані " продовжити як» натисніть кнопку з ідентичним підписом і зі списку запропонованих бізнес-акаунтів виберіть потрібний. Тут можуть виникати труднощі з відображенням, обійти які можна включенням настільного режиму сайту. Как провести розыгрыш в Инстаграм по комментариям_007

  Розібравшись з вибором облікового запису, аналогічним чином виберіть сторінку на Facebook і торкніться кнопки»далі" . Перед натисканням »Готово" обов'язково переконайтеся, що всі повзунки з спливаючого вікна знаходяться в стані «Так» .

 10. Как провести розыгрыш в Инстаграм по комментариям_008
 11. Після повернення в Особистий кабінет сервісу почекайте деякий час, поки інформація не оновиться, і скористайтеся посиланням " Обліковий Запис Instagram» в рамках категорії " Додати обліковий запис Instagram» . Как провести розыгрыш в Инстаграм по комментариям_013

  Спочатку сервіс буде працювати в безкоштовному режимі для прив'язаного аккаунта Instagram без видимих обмежень. Якщо через тиждень після прив'язки ви захочете продовжити використання, доведеться перейти на один з платних тарифних планів.

Крок 2: вибір переможця за коментарями

 1. Через основне меню аккаунта в особистому кабінеті перейдіть на вкладку «пости» і виберіть конкурсну публікацію. Враховуйте, що безкоштовна ознайомча версія має обмеження на 2000 коментарів в рамках одного запису.
 2. Как провести розыгрыш в Инстаграм по комментариям_009
 3. Скористайтеся кнопкою " вивантажити коментарі» над загальним списком всіх повідомлень і дочекайтеся завершення процедури. При появі повідомлення про помилку, знову ж таки, якщо вами використовується ознайомча версія, спробуйте додати в опис публікації мітку «@morecom.ru» , як показано в нашому прикладі.
 4. Как провести розыгрыш в Инстаграм по комментариям_010
 5. При появі статусу " завершено» в рамках блоку «вивантаження» там же скористайтеся кнопкою " Провести розіграш» і у спливаючому вікні встановіть відповідні параметри, будь то додаткові ефекти, однакові шанси для всіх учасників незалежно від кількості коментарем або визначення декількох переможців. Щоб розпочати розіграш, як можна здогадатися, торкніться посилання " дізнатися переможця» . Как провести розыгрыш в Инстаграм по комментариям_012

  Фотографія та ім'я користувача переможця в результаті відобразиться внизу спливаючого вікна із зазначенням коментаря. На жаль, опублікувати цю новину в тому ж Instagram не вийде, оголошувати переможця доведеться вручну будь-яким зручним способом. Тому, краще розіграш проводити онлайн в режимі LIVE, а потім ефір вже можна опублікувати в записах. Так Передплатники більш залучаються до процесу, чекають ефіру і беруть участь в ньому і бачать, що розіграш проходить прозоро.

більше статей на цю тему: