видаляємо всі твіти в Twitter за пару кліків

Необхідність повністю очистити стрічку публікацій в Твіттері може виникнути у кожного. Причини тому можуть бути різними, але проблема одна &8212; розробники сервісу не надали нам можливість видалити всі твіти за пару кліків. Щоб очистити стрічку повністю, доведеться методично видаляти публікації одну за однією. Нескладно зрозуміти, що часу це займе чимало, особливо якщо мікроблог ведеться досить давно.

Втім, дане перешкоду можна обійти без особливих зусиль. Так давайте ж з'ясуємо, як видалити всі твіти відразу в Твіттері, виконавши для цього мінімум дій.

Читайте також: Як створити обліковий запис Twitter

Просте очищення Twitter-стрічки

Чарівної кнопки &171;видалити всі твіти&187; у Twitter, на жаль, ви не знайдете. Відповідно, вирішити нашу задачу за допомогою вбудованих засобів соцмережі ніяк не вийде. Для цього ми будемо використовувати сторонні веб-сервіси.

Спосіб 1: TwitWipe

Цей сервіс &8212; однозначно популярне рішення для автоматизованого видалення твітів. Твітвайп є простим і зручним у використанні сервісом; містить функції, що забезпечують надійне виконання конкретного завдання .

Онлайн-сервіс TwitWipe

 1. Для початку роботи з сервісом слід перейти на головну сторінку Твітвайп.
  Начало работы с TwitWipe
  Тут натискаємо на кнопку &171;Get Started&187; , розташовану в правій частині сайту.
 2. Далі йдемо вниз і у формі &171;Your Answer&187; вказуємо запропоноване словосполучення, після чого тиснемо на кнопку &171;Proceed&187; .
  Проверка на использование инструментов автоматизации в сервисе TwitWipe
  Цим самим ми підтверджуємо, що не використовуємо ніяких інструментів автоматизації для доступу до сервісу.
 3. На сторінці натисканням на кнопку &171; авторизувати & 187; надайте додатку TwitWipe доступ до основних дій у нашому обліковому записі.
  Страница авторизации приложения TwitWipe в Твиттере
 4. Тепер залишається лише підтвердити рішення про очищення нашого Твіттера. Для цього у формі, розташованій внизу, нас попереджають, що видалення твітів є незворотнім.
  Форма запуска очистки ленты Twitter в сервисе TwitWipe
  Щоб запустити очищення, тут же натискаємо на кнопку &171;Yes!&187; .
 5. Далі ми побачимо невблаганно скорочується число твітів, проілюстроване в тому числі і за допомогою смуги завантаження.
  Удаление твитов в TwitWipe
  При необхідності процес можна призупинити, клікнувши на кнопку &171;Pause&187; , або зовсім скасувати, клікнувши на &171;Cancel&187; .

  Якщо під час очищення ви закриєте браузер або вкладку TwitWipe, цей процес буде автоматично припинено.

 6. Після закінчення операції бачимо повідомлення про те, що твітів у нас більше не залишилося.

  Тепер наш твіттер-аккаунт можна сміливо деавторизувати в сервісі. Для цього просто тиснемо на кнопку &171;Sign Out&187; .

Відзначимо, що TwitWipe не містить обмежень за кількістю видаляються твітів і до того ж відмінно адаптований для мобільних пристроїв.

Спосіб 2: tweetDelete

Даний веб-сервіс від MEMSET також відмінно підходить для вирішення нашої проблеми. При цьому tweetDelete є навіть більш функціональним, ніж вищеописаний TwitWipe.

За допомогою tweetDelete можна задати конкретні параметри для видалення твітів. Тут можна вказати певний проміжок часу, до або після якого повинна бути очищена Twitter-стрічка користувача.

Отже, давайте розберемося, як же користуватися даними веб-додатком для очищення твітів.

Онлайн-сервіс tweetDelete

 1. Спочатку переходимо на сайт tweetDelete і натискаємо на єдину кнопку &171;Sign in with Twitter&187; , не забувши попередньо відзначити чекбокс &171;I have read and agree to the TweetDelete terms&187; .
  Главная страница tweetDelete
 2. Потім авторизуємо додаток tweetDelete в свого облікового запису Твіттер.
  Страница авторизации приложения tweetDelete в Twitter
 3. Тепер нам потрібно вибрати період часу, публікації за який бажаємо видалити. Зробити це можна в єдиному випадаючому списку на сторінці. На вибір доступні твіти від тижневої давності до річної.
  Главная страница tweetDelete после авторизации в сервисе
 4. Потім, якщо ми не бажаємо публікувати твіти про використання сервісу, знімаємо позначки з двох чекбоксів: &171;Post to my feed to let my friends know I activated TweetDelete&187; і &171;Follow @Tweet_Delete for future updates&187; . Після чого для запуску процесу видалення твітів тиснемо на зелену кнопку &171;Activate TweetDelete&187; .
 5. Інший варіант роботи з tweetDelete &8212; видалення всіх твітів до певного періоду. Для цього все в тому ж випадаючому списку вибираємо необхідний проміжок часу і відзначаємо чекбокс біля напису &171;Delete all my existing tweets before activating this schedule&187; .
  Удаление твитов до определенного периода времени в tweetDelete
  Далі робимо все так само, як і в попередньому кроці.
 6. Так, клікнувши на кнопку &171;Activate TweetDelete&187; далі підтверджуємо початок роботи Твітделіт в спеціальному спливаючому вікні. Жати & 171; так & 187; .
  Всплывающее окно с подтверждением действия на сайте tweetDelete
 7. Процес очищення досить довгий через мінімізації сервісом навантаження на сервер і роботи механізму обходу бана аккаунта в Twitter.
  Финальный этап удаления твитов в tweetDelete
  Прогрес очищення наших публікацій сервіс, на жаль, відображати не вміє. Тому&171; моніторити & 187; видалення твітів нам доведеться самостійно.

  Після того, як все більш непотрібні нам твіти були видалені, тиснемо на велику кнопку &171;Turn off TweetDelete (or pick new settings)&187; .

Веб-сервіс tweetDelete &8212; дійсно гарне рішення для тих, кому потрібно &171;зачистити&187; не всі твіти, а лише певну їх частину. Ну а якщо охоплення твітделіт для вас занадто великий і потрібно видалити досить невелику вибірку, з цим може допомогти рішення, мова про який піде далі.

Читайте також: вирішення проблем із входом у Twitter

Спосіб 3: Delete Multiple Tweets

Сервіс Delete Multiple Tweets (далі DMT) відрізняється від розглянутих вище тим, що дозволяє виробляти множинне видалення твітів, виключаючи зі списку очищення окремі публікації.

Онлайн-сервіс Delete Multiple Tweets

 1. Авторизація в DMT майже нічим не відрізняється від подібних веб-додатків.
  Главная страница DMT
  Отже, на головній сторінці сервісу тиснемо на кнопку &171;Sign in with your Twitter account&187; .
 2. Після проходимо процедуру авторизації нашого Твіттер-аккаунта в DMT.
  Подтверждение авторизации нашего аккаунта в DMT
 3. У верхній частині сторінки бачимо форму для вибору відображуваних твітів.
  Форма для выбора отображаемых твитов в DMT
  Тут у випадаючому списку &171;Display Tweets from&187; натискаємо по пункту з потрібним проміжком публікацій і тиснемо & 171; відправити&187; .
 4. Після переходимо в нижню частину сторінки, де і відзначаємо твіти, що підлягають видаленню.
  Подготовка к удалению твитов в DMT
  Щоб &171;засудити&187; до видалення всі твіти в списку, просто відзначаємо чекбокс &171;Select All the Tweets that are displayed&187; .

  Для запуску процедури очищення нашої Twitter-стрічки тиснемо на велику кнопку внизу &171;Delete the Tweets Permanently&187; .

 5. Про те, що вибрані твіти були видалені, нам повідомляють у спливаючому віконці.
  Уведомление об удалении твитов в DMT

Якщо ви &8212; активний користувач Twitter, регулярно публікуєте твіти та ділитесь ними, очищення стрічки може перетворитися на справжній головний біль. І щоб її уникнути, безумовно варто скористатися одним з представлених вище сервісів.

більше статей на цю тему: