Як видалити ретвіт у Twitter

Ретвіти-це простий і чудовий спосіб поділитися думками інших людей зі світом. У Twitter ретвіти є повноцінними елементами стрічки користувача. Але що якщо раптом з'явилася необхідність позбутися від однієї або декількох публікацій такого роду? На цей випадок в популярному сервісі мікроблогів є відповідна функція.

Читайте також: видаляємо всі твіти в Twitter за пару кліків

Як видалити ретвіти

Можливість видалити непотрібний ретвіт передбачена у всіх версіях Твіттера: десктопної, мобільного, а також у всіх додатках соцмережі. Крім того, сервіс мікроблогів дозволяє приховувати і чужі ретвіти. Саме про те, як видалити ретвіт в Твіттері на будь-якій платформі, далі і піде мова.

У браузерній версії Twitter

Десктопний варіант Твіттера &8212; як і раніше найбільш популярне &171;втілення&187; даної соцмережі. Відповідно, з нього і почнемо наше керівництво з видалення ретвітів.

 1. Переходимо в свій профіль на сайті.
  Выпадающее пользовательское меню в Твиттере
  Кількома на іконку нашого аватара в правому верхньому куті сторінки, після чого в випадаючому списку вибираємо перший пункт & 8212; &171; показати профіль&187; .
 2. Тепер знаходимо ретвіт, який ми бажаємо видалити.
  Ретвит в нашей Твиттер-ленте
  Такими є публікації з позначкою & 171; ви ретвітнули&187; .
 3. Щоб видалити відповідний ретвіт зі свого профілю, потрібно всього лише в нижній частині твіту клікнути на іконку з двома зеленими стрілками, що описують коло.
  Иконка ретвита в Twitter
  Після цього даний ретвіт буде видалений зі стрічки новин &8212; вашої і ваших фоловерів. А ось з профілю користувача, який опублікував твіт, повідомлення нікуди не дінеться.

Читайте також: Як додати друзів у Twitter

У мобільному додатку Twitter

Як можна було зрозуміти, видалення ретвіту &8212; найпростіше дію. Твіттер-клієнт для мобільних пристроїв в цьому плані також майже нічого нового нам не пропонує.

 1. Запустивши додаток, натискаємо на іконку нашого профілю в лівому верхньому кутку і переходимо в бічне меню.
  Главная страница приложения Twitter для Android
 2. Тут вибираємо перший пункт &8212;&171; профіль & 187; .
  Боковое меню в приложении Twitter для Андроида
 3. Тепер, як і в десктопної версії Твіттера, нам просто потрібно знайти необхідний ретвіт в стрічці і натиснути на зелену іконку з двома стрілками.
  Ретвит в ленте мобильного приложения Twitter
  В результаті цих дій відповідний ретвіт буде видалений зі списку наших публікацій.

Як Ви вже напевно відзначили, процес видалення ретвітів і на ПК, і на мобільних пристроях в результаті зводиться до однієї дії &8212; повторного натискання на іконку відповідної функції.

Приховування ретвітів інших користувачів

Видалити ретвіти з власного профілю дуже просто. Настільки ж нехитрою є і процедура приховування ретвітів від конкретних користувачів. До подібного кроку можна вдатися, коли читається вами мікроблог дуже часто ділиться з фоловерами публікаціями зовсім вже сторонніх особистостей.

 1. Так, для того, щоб в нашій стрічці заборонити відображення ретвітів від конкретного користувача, спочатку потрібно перейти до профілю оного.
  Твит Твиттера в Twitter
 2. Потім необхідно знайти піктограму у вигляді вертикального трикрапки біля кнопки &171; Читати / Читати&187; і натиснути на неї.
  Выпадающий список меню в стороннем профиле Твиттер
  Тепер в випадаючому меню залишається лише вибрати пункт &171;вимкнути ретвіти&187; .

Таким чином ми приховуємо відображення всіх ретвітів вибраного користувача в нашій стрічці Twitter.

більше статей на цю тему: