Як розкрутити акаунт у Twitter

Как раскрутить аккаунт в Twitter
Хто не захоче стати популярним у Twitter? Чи не відправляти повідомлення в порожнечу, а постійно знаходити на них відгук. Ну а якщо сервіс мікроблогів – один з ключових інструментів вашого бізнесу, зайнятися просуванням свого Twitter-аккаунта і зовсім необхідно.

У цій статті ми розглянемо, як розкрутити Твіттер і якими методами можна забезпечити його популярність.

Читайте також: Як додати друзів у Twitter

Способи розкрутки Твіттер-аккаунта

Активно просувати свій профіль в Твіттері вельми доцільно, якщо ви не просто бажаєте бути почутими, але і мають намір використовувати сервіс для заробітку. До останнього можна віднести продаж товарів і послуг, а також підвищення впізнаваності бренду.

За допомогою Twitter ви також можете збільшити відвідуваність свого ресурсу. Все це можливо при збільшенні кількості фоловерів, що і має на увазі собою розкрутку аккаунта.

Спосіб 1: публікація цікавого контенту

Найбільш вірний і в перспективі дієвий метод просування Твіттер-аккаунта – постинг якісних і цікавих твітів. Користувачі, відзначаючи змістовний і актуальний контент, із задоволенням почнуть вас читати і приєднуватися до обговорення тих чи інших тим.

Відмінний і завжди працюючий варіант – залучення до обговорення трендових топіків. Наприклад, публікуючи твіти, що стосуються гучних і актуальних спортивних подій на кшталт чемпіонату світу з футболу, можна значно «підняти» базу фоловерів.
Пример публикации на спортивную тематику в Twitter
Свою аудиторію також знайдуть пости з наступним вмістом:

  • Коротко представлені гарячі новини. Не варто зайвий раз згадувати, як сильно люди бажають знати про все першими. Твіт можна забезпечити посиланням на розширений матеріал, особливо, якщо той розміщений на вашому ресурсі.
  • Вислови великих людей, та й просто відомих особистостей. Такий контент завжди користується популярністю. Головне-не забути оточити цитату лапками і вказати автора витримки.
  • Всілякі гостроти та жартівливі твіти. Основна вимога, яку можна пред'явити до таких постів – доступність і актуальність для читачів. Такий підхід чудово працює і для трендових тим.
  • Максимально креативне вираження думок. Всілякі каламбури і коротенькі віршики вже давно «прописалися» в Твіттері.

При цьому стрічку час від часу варто розбавляти ретвітами. Власний контент &8212; це, звичайно, добре, але і гідними публікаціями інших твіттерян також варто ділитися з читачами.

Ну і як же не торкнутися теми хештегов. Розумне користування мітками дозволить більшій кількості користувачів побачити ваш твіт.

Читайте також: видаляємо всі твіти в Twitter за пару кліків

Спосіб 2: тематичний фоловінг

Якщо ви публікуєте дійсно корисний і якісний контент, цей метод розкрутки Твіттера для вас однозначно буде працювати.

Суть даного способу полягає в наступному: за ключовими словами ми знаходимо схожі за тематикою профілі і підписуємося на них. У разі, якщо контент нашої стрічки подобається тим, кого ми фолловимо, то і вони будуть фоловити нас.
Ищем людей по ключевому слову в Твиттере
Швидко стати популярним це не дозволить, однак і знайти свою аудиторію допоможе однозначно.

Спосіб 3: масфолловінг

Дуже популярний метод просування Twitter-акаунтів у початківців користувачів сервісу. Рецепт тут простий: підписуємося на всіх підряд &8212; авось хто і зафолловіт у відповідь.

Найчастіше массфоловінг проводиться не вручну, а за допомогою спеціального програмного забезпечення. При цьому зазвичай у шанувальників такого способу розкрутки в описі профілю і твітах використовуються хештеги на зразок ЧитаюВзаимно і massFollowing .
Пример массфолловинга в сервисе микроблогов Twitter
Втім, такий метод просування має скоріше більше недоліків, ніж переваг. По-перше, аудиторія аккаунта стає розмитою, що майже ніяк не позначається на активності у вашій персональній стрічці.

По-друге, головна стрічка перетворюється на справжній «смітник». Через велику кількість самих "різношерстих" твітів геть втрачається новинна функція Твіттера. Корисна інформативність сервісу зводиться до мінімуму.

Також серйозно страждає співвідношення числа читаних до читачів. Значну перевагу при массфолловінгу отримають перші. А вже це ніяк не посприяє репутації якісного Твіттер-аккаунта.

Звичайно, з часом ряди таких передплатників можна значно скоротити, відписавшись від найменш активних. Однак, як би там не було, подібний метод розкрутки не дозволить досягти природного зростання фоловерів. Тому і ефективним вважати ми його не можемо.

Спосіб 4: купівля фоловерів і ретвітів

Такий варіант розкрутки Твіттера передбачає вкладення особистих коштів. Існує чимало сервісів, де можна за свої «кровні» купити будь-яке число передплатників, а також лайки і репости ваших публікацій. Одним з найбільш популярних інструментів такого роду є Twite .

При цьому користуватися слід лише дійсно перевіреними сервісами. Існує безліч недобросовісних "накрутчиків", які за чималі гроші можуть продати вам пачку недавно створених ботів, тобто акаунтів-пустушок. Чого вже говорити, що крім цифри в полі»читачі" такі сервіси ніякої користі вашому аккаунту не принесуть.

А ось покупка лайків і ретвітів створює видимість якоїсь активності у вашій персональній стрічці, що може залучити певне число реальних користувачів до вашого аккаунту.

Ось ми і познайомилися з основними способами розкрутки Твіттера. Залежно від цілей користування соцмережею, необхідності швидкого просування і доступних засобів, кожен може вибрати тут свій варіант або навіть комбінацію таких.

більше статей на цю тему: