конструктори HTML-листів

На сьогоднішній день пошта в Інтернеті частіше використовується для різного виду розсилок, ніж для простого спілкування. Через це стає актуальною тема створення HTML-шаблонів, що надають куди більше можливостей, ніж стандартний інтерфейс практично будь-якого поштового сервісу. У цій статті ми розглянемо кілька найбільш зручних веб-ресурсів і настільних додатків, що надають можливість вирішення даного завдання.

Конструктори HTML-листів

Переважна більшість існуючих на сьогоднішній день засобів для конструювання HTML-листів є платними, але у них є пробний період. Це слід враховувати заздалегідь, так як використання подібних сервісів і програм буде недоцільним для відправки декількох листів &8212; здебільшого, вони орієнтовані на масову роботу.

Читайте також: програми для розсилки листів

Mosaico

Єдиний в рамках нашої статті максимально доступний сервіс, що не вимагає реєстрації і надає зручний редактор листів. Весь принцип його роботи розкривається прямо на початковій сторінці сайту.

Стартовая страница конструктора писем Mosaico

Процедура редагування HTML-листів відбувається в спеціальному редакторі і полягає в складанні дизайну з декількох підготовлених блоків. При цьому кожен елемент оформлення можна змінити до невпізнання, що додасть Вашим роботам індивідуальності.

Редактирование письма в конструкторе писем Mosaico

Після створення шаблону листа отримати його можна у вигляді файлу формату HTML. Подальше його використання буде залежати від ваших цілей.

Готовый HTML шаблон из конструктора писем Mosaico

Перейти до Сервісу Mosaico

Tilda

Онлайн-сервіс Tilda є повноцінним конструктором сайтів на платній основі, але надається їм і безкоштовна пробна підписка на два тижні. При цьому безпосередньо сам сайт створювати не потрібно, достатньо зареєструвати аккаунт і створити шаблон листа, використовуючи стандартні заготовки.

Шаблоны онлайн-конструктора писем Tilda

Редактор листів містить безліч інструментів як для створення шаблону з нуля, так і для коригування стандартних зразків.

Шаблоны онлайн-конструктора писем Tilda

Підсумковий варіант розмітки можна буде отримати після публікації на спеціальній вкладці.

Получение HTML-кода онлайн-конструктора писем Tilda

Перейти до служби Tilda

CogaSystem

Як і попередній онлайн-сервіс, CogaSystem дозволяє одночасно створювати HTML-шаблони листів і організовувати розсилку на електронну пошту, вказану вами. У вбудованому редакторі є все необхідне для створення барвистих поштових розсилок з використанням веб-розмітки.

Личный кабинет конструктора писем CogaSystem

Перейти до служби CogaSystem

GetResponse

Останнім онлайн-сервісом в рамках цієї статті є GetResponse. Даний ресурс здебільшого орієнтований на поштові розсилки, а наявний в ньому HTML-редактор є, скоріше, додатковим функціоналом. Їм можна скористатися як на безкоштовній основі з метою перевірки, так і шляхом придбання підписки.

Перейти до Сервісу GetResponse

Стартовая страница конструктора писем GetResponse

EPochta

Практично будь-яка програма для поштової розсилки на ПК володіє вбудованим редактором HTML-листів за аналогією з розглянутими онлайн-сервісами. Найбільш актуальним софтом є ePochta Mailer, що містить більшу частину функцій поштових сервісів і зручний редактор вихідного коду.

HTML конструктор писем в программе ePochta Mailer

Основна перевага при цьому зводиться до можливості безкоштовного використання HTML-конструктора, в той час як оплата необхідна тільки для безпосереднього створення розсилки.

Завантажити ePochta Mailer

Outlook

Outlook напевно знайомий більшості користувачів ОС Windows, так як входить в стандартний пакет офісних додатків від Microsoft. Це поштовий клієнт, в якому є свій редактор HTML-повідомлень, які після створення можна буде відправити потенційним адресатам.

Редактор HTML писем в Outlook

Програма є платною, без будь-яких обмежень всі її функції можуть бути використані тільки після придбання і установки пакета Microsoft Office.

Завантажити Microsoft Outlook

Висновок

Ми розглянули лише деякі з існуючих сервісів і додатків, однак при поглибленому пошуку в мережі можна знайти безліч альтернативних варіантів. При цьому варто пам'ятати про можливість створення шаблонів безпосередньо зі спеціальних текстових редакторів при належному знанні мов розмітки. Такий підхід є найбільш гнучким і не вимагає фінансових вкладень.

більше статей на цю тему: