відновлення доступу до аккаунту на телефоні

Android

Відновлення облікового запису Google на Android-смартфоні часто потрібно в разі, коли був забутий пароль або сталася якась інша проблема з доступом. Для вирішення цього завдання необхідно перейти на сторінку входу в обліковий запис в браузері або налаштуваннях операційної системи, скористатися доступною під формою введення посиланням " Забули пароль?» і потім слідувати подальшим інструкціям на екрані. В обов'язковому порядку буде потрібно надати додаткові дані, такі як резервний поштову скриньку і/або прив'язаний до учетке номер телефону, проте в ряді випадків цього може виявитися недостатньо. Більш детально про всі етапи і нюанси даної процедури ви можете дізнатися з окремої статті на нашому сайті.

Детальніше: Як відновити аккаунт Гугл на мобільному пристрої з Андроїд

как восстановить аккаунт на телефоне_001

IPhone

У зв'язку з тим, що компанія-виробник вкрай серйозно ставиться до питань безпеки своїх користувачів і їх Особистих даних, процедура відновлення аккаунта Apple ID для власників iPhone може виявитися досить складною. Однак якщо на етапі реєстрації облікового запису було приділено належну увагу вказівкою додаткових контактних даних (резервної пошти та номера телефону) і/або якщо в розпорядженні є кілька i-девайсів, завдання цілком вирішувана. Більш детально про це розповідається в представленій за посиланням нижче інструкції.

Детальніше: Як відновити забутий Еппл Айді на айфоне

как восстановить аккаунт на телефоне_002

Якщо ж відновити Apple ID необхідно на заблокованому пристрої, потрібно вдатися до більш складних маніпуляцій – використовувати один із сервісів на офіційному сайті, фірмовий або вузькоспеціалізований софт від сторонніх розробників або ж звернутися в службу підтримки. Доступні також і інші методи, і про кожного з них ми раніше писали окремо.

Детальніше: Як відновити Еппл Айді, якщо айфон заблокований

как восстановить аккаунт на телефоне_003

більше статей на цю тему: