Зміна часу на телефоні

Android

За замовчуванням будь-який Android-девайс, якщо він підключений до Wi – Fi або на ньому активована мобільний зв'язок, автоматично визначає регіон і відповідне йому точний час-ці дані беруться з мережі. Однак при бажанні в налаштуваннях операційної системи можна встановити будь-яке бажане значення годин і хвилин і/або вибрати відмінний від заданого часовий пояс. Крім цього, є можливість зміни формату відображення – 12 - або 24-годинний. Більш детально про це розповідається в окремій статті на нашому сайті.

Детальніше: Як поміняти час на мобільному пристрої з Андроїд

как изменить время на телефоне_001

Запропоновану вище інструкцію цілком можна назвати універсальною, так як на абсолютній більшості Android-девайсів настройки дати і часу знаходяться в розділі «Система». Але на пристроях різних виробників, які розробляють свої фірмові оболонки операційної системи, а також в різних їх версіях, розташування і повне найменування шуканих параметрів може відрізнятися. Тому якщо у вас все ж виникнуть труднощі з вирішенням даного завдання, рекомендуємо ознайомитися з ще одним тематичним матеріалом, написаним на прикладі смартфонів Huawei.

Детальніше: Як змінити час на телефоні Хуавей

как изменить время на телефоне_002

IPhone

В iOS, як і в Android, при наявності активного підключення до мережі (досить навіть одноразового) час теж визначається автоматично. При цьому, якщо така необхідність виникне, його цілком можна змінити вручну, задавши бажане значення годин і хвилин, вибравши часовий пояс, а також визначивши кращий формат відображення. Відмінною особливістю Apple-девайсів є те, що рішення даного завдання максимально уніфіковано для кожної версії операційної системи – цікавлять нас зміна вносяться в розділі налаштувань «Основні», про що ми раніше розповідали в окремій інструкції.

Детальніше: Як поміняти час на айфоне

как изменить время на телефоне_003

більше статей на цю тему: