Видалення браузера з телефону

Варіант 1: сторонній браузер

Браузер & 8212; точно такий же додаток, як і будь-яке інше, яке ви можете самостійно встановити на свій смартфон. У зв'язку з цим принцип його видалення нічим не відрізняється від тієї ж самої операції по відношенню до інших додатків.

Не дуже впевненим користувачам пропонуємо ознайомитися зі статтями за посиланнями нижче, що показує, як позбавлятися від самостійно встановленого софта на свій Android-девайс або iPhone. Як ви вже повинні були зрозуміти, мова піде тільки про тих програмах, яких спочатку не було у вашому мобільному пристрої, і з'явилися вони там в ході призначених для користувача маніпуляцій.

Детальніше: як видалити додаток на пристрої Android / на iPhone

Подтверждение удаления установленного приложения на Android

Варіант 2: вбудований браузер

Часто власники смартфона хочуть позбутися саме від вбудованого браузера, оскільки скачують інший, і системний виявляється непотрібним, що займає зайве місце. На жаль, виконати безпосереднє видалення будь-яких системних додатків не можна ні в Android, ні в iOS, тому для вирішення поставленого завдання доводиться шукати альтернативні варіанти.

Android

При використанні смартфона з Android є лише один актуальний варіант видалення будь-якого системного додатка &8212; отримання root-прав. Від імені суперкористувача ви зможете виконувати більше дій, ніж раніше, оскільки тепер подібні заборони діяти більше не будуть. Однак сама процедура не з легких, до того ж її краще не робити на смартфонах, що знаходяться на гарантії. Та й в цілому отримання рут-прав тільки заради деінсталяції однієї програми &8212; не найкраща ідея. Тому ми можемо радити цей метод тільки в тому випадку, коли користувач усвідомлює всі ризики і дійсно хоче виконати видалення. Всі альтернативні варіанти можуть тільки прибрати системну програму з поля зору, хоча фактично вона продовжить існувати в пам'яті вашого смартфона. Детально ці методи розібрані за посиланнями нижче.

Детальніше:
Як отримати root-права в Android
видалення системних програм в Android
приховуємо додаток в Android

Кнопка Удалить в Titanium Backup

IOS

В операційній системі від Apple видалити системний додаток ще складніше: деякі з них можна деінсталювати тільки в iOS, починаючи з 12 версії, але вбудований Safari туди все одно не входить &8212; від нього як і раніше не можна позбутися. Однак додаток можна приховати.

Детальніше: Як приховати додаток на iPhone

Якщо такий варіант не підходить, скористайтеся функцією &171;обмеження&187; :

 1. Перейдіть до системного додатка & 171; Налаштування&187; , а звідти &8212; в & 171; Основні & 187; .
 2. Переход в раздел Основные для установки ограничения на приложение iPhone
 3. Тапніте по рядку & 171; обмеження&187; .
 4. Переход в раздел Ограничения на iOS 11 и ниже iPhone
 5. Якщо раніше ви не включали цю можливість, зробіть це зараз.
 6. Включение функции Ограничения на iOS 11 и ниже iPhone
 7. Придумайте код-пароль з 4 цифр, за допомогою якого ви зможете потрапити в це меню в майбутньому, і підтвердіть його повторним введенням.
 8. Установка кода-пароля для скрытия определенных приложений на iOS 11 и ниже iPhone
 9. Тепер, коли функція активована, торкніться перемикача навпроти Safari.
 10. Передвижение ползунка напротив приложения влево для скрытия его с рабочего пространства iPhone
 11. Додаток пропаде і з домашнього екрану, і не буде відображатися в пошуку. При цьому фактично воно як і раніше буде встановлено в системі.

І, нарешті, ви можете вдатися до використання джейлбрейка для розширення функціональності пристрою. Однак, як і у випадку зі смартфонами з Android, ми не рекомендуємо користуватися таким радикальним рішенням, особливо якщо смартфон знаходиться на гарантійному періоді.

більше статей на цю тему: