усунення помилки &171;Intel CPU Ucode loading error & 187;

Помилка &171;Intel CPU uCode loading error&187; частіше виникає при зміні або апгрейді материнської плати або процесора. Сама по собі вона означає, що системна плата і CPU несумісні один з одним. Способи вирішення цієї проблеми будуть розглянуті в рамках цієї статті.

Виправляємо Intel CPU uCode loading error

Не варто лякатися, що вам доведеться знову міняти процесор або плату, адже несумісність проявляє себе не на апаратному рівні, адже інакше ви б не вставили ЦПУ в материнку. Крім того, ця неполадка не є критичною, і система спокійно може працювати і так, але ніхто не гарантує, що при цьому не буде збоїв, а кожен запуск комп'ютера натискати «F1» може бути досить клопітно. Рішення цієї проблеми полягає або ж в оновленні BIOS або в ліквідації потреби натисканні необхідної клавіші кожне завантаження ПК.

Ошибка intel cpu ucode loading error при включении компьютера

Читайте також:
що таке BIOS
Як увійти в BIOS на комп'ютері

Спосіб 1: Оновлення BIOS

Найправильніший спосіб – оновити вашу підсистему, оскільки рано чи пізно несумісність може привести до більш вагомих проблем і збоїв, не кажучи про знижену продуктивність CPU. Для оновлення знадобиться завантажити свіжу прошивку БІОС з офіційного сайту виробника материнської плати, увійти в BIOS і перейти в розділ «Tools» . Там натисніть «Enter» , перебуваючи на рядку, який відповідає за оновлення підсистеми, наприклад «ASUS EZ Flash 2» , і дотримуйтесь подальших інструкцій. Більш детально цей процес був розглянутий в інших наших матеріалах за посиланнями нижче.

Раздел Tools и нужная строчка для обновления BIOS

Читайте також:
Як оновити BIOS на комп'ютері
варіанти прошивки BIOS

Провівши оновлення, ви позбудетеся від неполадки, заодно забезпечивши сумісність вашого процесора і материнської плати, що корисно не тільки для комфортної роботи з комп'ютером, але і для запобігання можливих пов'язаних збоїв системи.

Якщо цей спосіб не допоміг, слід віднести материнську плату в сервісний центр. В такому випадку її можна підозрювати в поломці або збої на більш глибокому рівні, а значить, стає необхідний спеціальний інструмент &8212; програматор, поводження з яким не кожному користувачеві по плечу.

Спосіб 2: вимкнення сповіщення про помилку

У тому випадку, якщо оновлення BIOS не виходить з яких-небудь причин, можна прибрати потребу в реакції на помилку з боку Користувача. Для реалізації цього способу увійдіть в BIOS і зробіть наступні дії:

  1. Перейдіть до розділу «Boot» і, вибравши рядок «Boot Setting Configuration» , натисніть клавішу «Enter» .
  2. Раздел Boot и нужная строчка в BIOS
  3. Виділіть рядок «Wait For «F1» If Error» , переведіть її значення в стан «Disabled» і натисніть «Enter» .
  4. Отключение ожидания нажатия клавиши F1 в случае возникновения ошибки в BIOS
  5. Натисніть клавішу &171;F10&187; і збережіть зміни, вибравши «OK» .
  6. Подтверждение сохранения произведённых изменений в BIOS

Таким чином, ви не вирішите помилку, але тепер система не вимагатиме від вас протиснути «F1» кожен запуск і зможе виробляти завантаження автоматично. Однак, як говорилося раніше, це може привести до деградації системи, тобто новим збоїв вже більш серйозного порядку, або ж помилка не дасть можливість CPU працювати в повну потужність, провокуючи підвисання і &171;гальма&187; при роботі з ресурсоємними додатками.

Читайте також:
що робити, якщо комп'ютер зависає на логотипі материнської плати
причини зниження продуктивності ПК і їх усунення

Розглянуті способи вирішують проблему Користувача з виникаючою помилкою сумісності процесора і материнської плати або усуваючи її повністю, або прибираючи потребу реагувати на неї.

більше статей на цю тему: