вимкнення вертикальної синхронізації для відеокарт NVIDIA

Спосіб 1: налаштування гри

У більшості ігор, доступних для платформи Windows, є засоби налаштування графіки за смаком користувача. Одним з ключових параметрів якраз і є вертикальна синхронізація. Відключення її за допомогою опцій власне відеоігри покажемо на прикладі популярної Grand Theft Auto V.

 1. У головному меню гри клікніть по рядку»Налаштування" і виберіть «графіка» .
 2. как отключить вертикальную синхронизацию в видеокарте nvidia-1
 3. Далі знайдіть пункт «Верт. синхронізація» і клацніть по будь-якій стрілці для перемикання його в положення " вимкнено.» .
 4. как отключить вертикальную синхронизацию в видеокарте nvidia-2
 5. Для того щоб зміни вступили в силу, гру треба перезапустити.
 6. В інших ігрових продуктах присутній подібний параметр (в англійській версії зазвичай називається «V-Sync» ), доступ до якого отримується аналогічним чином. Втім, часом розробники не надають можливості управління цим налаштуванням, і тоді доведеться задіяти альтернативний спосіб.

Спосіб 2: "Панель керування NVIDIA»

Також параметр вертикальної синхронізації можна переключити в панелі управління драйвером відеокарти. Робиться це теж досить просто:

 1. Для початку відкрийте потрібну нам оснастку-клікніть правою кнопкою миші по порожньому місцю на " робочому столі» , потім у контекстному меню виберіть опцію " Панель керування NVIDIA» ( «NVIDIA Control Panel» ).
 2. как отключить вертикальную синхронизацию в видеокарте nvidia-3
 3. Перший варіант, який допоможе у вирішенні розглянутої задачі – технологія G-SYNC, активна для сумісних відеокарт і моніторів. Перейдіть по пунктах " Дисплей» - " налаштування G-SYNC» ( «Display» - «Set Up G-SYNC» ) і приберіть позначку з пункту " увімкнути G-SYNC» ( «Enable G-SYNC» ).
 4. как отключить вертикальную синхронизацию в видеокарте nvidia-4
 5. Якщо згаданої в попередньому кроці опції немає, то перейдіть до розділу»Параметри 3D" ( «3D Settings» ) і скористайтеся варіантом " керування параметрами 3D» ( «Manage 3D settings» ). На вкладці " Глобальні параметри» ( «Global Settings» ) знайдіть рядок " вертикальний синхроімпульс» ( «Vertical Sync» ) і клікніть по ній. как отключить вертикальную синхронизацию в видеокарте nvidia-5

  Далі в випадаючому меню виберіть»вимкнено" ( «Off» ).

 6. как отключить вертикальную синхронизацию в видеокарте nvidia-6
 7. У випадках, коли потрібно вимкнути в-Синк тільки в одній грі, де це штатно не передбачено, перейдіть на вкладку " Налаштування програмного забезпечення» ( «Program Settings» ) і за допомогою випадаючого списку вкажіть бажаний продукт. Якщо необхідного софта в переліку немає, скористайтеся кнопкою »додати" і дотримуйтесь інструкцій на екрані. как отключить вертикальную синхронизацию в видеокарте nvidia-7

  Після того як драйвер довантажити параметри вибраного додатка, знайдіть пункт " вертикальний синхроімпульс» ( «Vertical Sync» ) і вимкніть його так само, як і на попередньому кроці.

 8. как отключить вертикальную синхронизацию в видеокарте nvidia-8

  Зазначені параметри застосовуються автоматично, тому перезапускати саму " Панель керування NVIDIA» або весь комп'ютер не потрібен. Також можливо і таке, що розглянута оснащення чомусь відсутня-якщо таке сталося, скористайтеся керівництвом Далі для вирішення цієї проблеми.

  Детальніше: повернення зниклої панелі керування NVIDIA у Windows 10

  как отключить вертикальную синхронизацию в видеокарте nvidia-9

більше статей на цю тему: